libreport - en to uk translation catalogue (281 entries)

en: 
    & [-v] [-c CONFFILE] -d DIR
    or:
    & [-v] [-c CONFFILE] [-d DIR] -t[ID] FILE...
    
    Reports a problem to RHTSupport.
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
uk: 
    & [-v] [-c ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ] -d КАТАЛОГ
    або:
    & [-v] [-c ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ] [-d КАТАЛОГ] -t[ІД] ФАЙЛ...
    
    Надсилає звіт щодо вади до RHTSupport.
    
    Якщо не вказано ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ, типові значення буде взято з

en: 
    & [-vbf] [-c CONFFILE] -d DIR
    or:
    & [-v] [-c CONFFILE] [-d DIR] -t[ID] FILE...
    
    Reports problem to Bugzilla.
    
    The tool reads DIR. Then it logs in to Bugzilla and tries to find a bug
    with the same abrt_hash:HEXSTRING in 'Whiteboard'.
    
    If such bug is not found, then a new bug is created. Elements of DIR
    are stored in the bug as part of bug description or as attachments,
    depending on their type and size.
    
    Otherwise, if such bug is found and it is marked as CLOSED DUPLICATE,
    the tool follows the chain of duplicates until it finds a non-DUPLICATE bug.
    The tool adds a new comment to found bug.
    
    The URL to new or modified bug is printed to stdout and recorded in
    'reported_to' element.
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
uk: 
    & [-vbf] [-c ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ] -d КАТАЛОГ
    або:
    & [-v] [-c ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ] [-d КАТАЛОГ] -t[ІД] ФАЙЛ...
    
    Повідомляє про проблему до Bugzilla.
    
    Цей засіб читає дані з КАТАЛОГУ, далі входить до системи Bugzilla
    і намагається знайти ваду з тим самим значенням abrt_hash:ШІСТ_РЯДОК
    у розділі «Whiteboard».
    
    Якщо таку ваду не буде знайдено, засіб створить новий звіт.
    Дані з КАТАЛОГУ буде збережено у записі вади як частину опису вади
    або як долучення до неї, залежно від типу та розміру.
    
    Якщо ж ваду з відповідним значення буде знайдено і цю ваду позначено як
    CLOSED DUPLICATE, засіб знайде у ланцюжку дублікатів початкову версію
    звіту про ваду. Після цього до запису знайденої вади буде додано новий коментар.
    
    Адресну нового або зміненого повідомлення щодо вади буде виведено до
    stdout і записано у елементі «reported_to».
    
    Якщо не вказано ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ, типові значення буде взято з

en: 
    No changes were detected in the report
uk: 
    Не виявлено жодних змін у звіті

en: 
    The report has been updated
uk: 
    Звіт було оновлено

en: # Architecture
uk: # Архітектура

en: # Backtrace
    # Check that it does not contain any sensitive data (passwords, etc.)
uk: # Зворотне трасування
    # Не забудьте вилучити з цих даних будь-які конфіденційні дані (паролі тощо)

en: # Command line
uk: # Командний рядок

en: # Component
uk: # Компонент

en: # Core dump
uk: # Дамп ядра

en: # Describe the circumstances of this crash below
uk: # Опишіть обставини цього збою нижче

en: # Executable
uk: # Виконуваний файл

en: # Kernel version
uk: # Версія ядра

en: # Package
uk: # Пакунок

en: # Reason of crash
uk: # Причина збою

en: # Release string of the operating system
uk: # Рядок з даними щодо випуску операційної системи

en: # This field is read only
uk: # Значення у цьому полі не можна змінювати

en: %llu bytes, %u files
uk: %llu байтів, %u файлів

en: & -o [-d] DIR
    
    newt tool to report problem saved in specified DIR
uk: & -o [-d] КАТАЛОГ
    
    Засіб newt для створення звітів на сонові даних, що зберігаються у вказаному КАТАЛОЗІ

en: & [-v] --target TARGET --ticket ID FILE...
    
    Uploads FILEs to specified ticket on TARGET.
    
    This tool is provided to ease transition of users of report package
    to libreport. Recognized TARGETs are 'strata' and 'bugzilla',
    first one invokes upload to RHTSupport and second - to Bugzilla.
    
    Configuration (such as login data) can be supplied via files
uk: & [-v] --target ПРИЗНАЧЕННЯ --ticket ІД ФАЙЛ...
    
    Вивантажує ФАЙЛи до вказаного запиту (квитка) на ПРИЗНАЧЕННІ.
    
    Цей засіб призначено для полегшення переходу користувачів
    з пакунка report на libreport. Передбачено ПРИЗНАЧЕННЯ 'strata' і
    'bugzilla', у разі використання першого дані буде вивантажено до
    RHTSupport, другого — до Bugzilla.
    
    Налаштування (зокрема дані для входу до системи) може бути надано у
    окремих файлах.

en: & [-v] -d DIR [-c CONFFILE]
    
    Sends contents of a problem directory DIR via email
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
uk: & [-v] -d КАТАЛОГ [-c ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ]
    
    Надіслати дані з каталогу проблеми КАТАЛОГ електронною поштою.
    
    Якщо значення ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ не вказано, типовим файлом буде

en: & [-v] -d DIR [-c CONFFILE] [-u URL]
    
    Uploads compressed tarball of problem directory DIR to URL.
    If URL is not specified, creates tarball in /tmp and exits.
    
    URL should have form 'protocol://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz]'
    where protocol can be http(s), ftp, scp, or file.
    File protocol can't have user and host parts: 'file:///dir/[file.tar.gz].'
    If URL ends with a slash, the archive name will be generated and appended
    to URL; otherwise, URL will be used as full file name.
    
    Files with names listed in $EXCLUDE_FROM_REPORT are not included
    into the tarball.
    
    CONFFILE lines should have 'PARAM = VALUE' format.
    Recognized string parameter: URL.
    Parameter can be overridden via $Upload_URL.
uk: & [-v] -d КАТАЛОГ [-c ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ] [-u АДРЕСА]
    
    Вивантажує стиснений архів каталогу даних щодо проблеми, КАТАЛОГ, за вказаною адресою АДРЕСА.
    Якщо адресу не вказано, створює архів у /tmp і завершує роботу.
    
    Параметр АДРЕСА слід вказувати у формі
    «протокол://[користувач[:пароль]@]вузол/каталог/[файл.tar.gz]»,
    де протокол може мати значення http(s), ftp, scp або file.
    Запис протоколу «file» не повинен містити визначень користувача
    і вузла: «file:///каталог/[файл.tar.gz]».
    If URL ends with a slash, the archive name will be generated and appended
    to URL; otherwise, URL will be used as full file name.
    
    Файли, назви яких відповідають списку з $EXCLUDE_FROM_REPORT,
    не буде включено до архіву.
    
    Рядки файла ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ має бути записано у
    форматі «Параметр = Значення».
    Рядковий параметр команди: АДРЕСА.
    Параметр можне бути перевизначено за допомогою змінної $Upload_URL.

en: & [-v] -d DIR [-o FILE] [-a yes/no] [-r]
    
    Prints problem information to standard output or FILE
uk: & [-b [-v] [-o ФАЙЛ] -d КАТАЛОГ [-o ФАЙЛ] [-a yes/no] [-r]
    
    Вивести дані щодо проблеми до стандартного виводу або файла ФАЙЛ

en: & [-v] [-c CONFFILE]... -d DIR
    
    Reports kernel oops to kerneloops.org (or similar) site.
    
    Files with names listed in $EXCLUDE_FROM_REPORT are not included
    into the tarball.
    
    CONFFILE lines should have 'PARAM = VALUE' format.
    Recognized string parameter: SubmitURL.
    Parameter can be overridden via $KerneloopsReporter_SubmitURL.
uk: & [-v] [-c ФАЙЛ_НАЛАШТУВАНЬ]... -d КАТАЛОГ
    
    Повідомляє про ваду у ядрі на сайт kerneloops.org (або подібний).
    
    Файли, назви яких вказано у $EXCLUDE_FROM_REPORT, не буде включено
    до архіву.
    
    Рядки ФАЙЛА_НАЛАШТУВАНЬ має бути записано у форматі
    «ПАРАМЕТР = ЗНАЧЕННЯ».
    Рядковий параметр: SubmitURL.
    Параметр може бути перевизначено за допомогою $KerneloopsReporter_SubmitURL.

en: & [-vpod] [-g GUI_FILE] [-n PROG_NAME] DIR
    
    GUI tool to analyze and report problem saved in specified DIR
uk: & [-vpod] [-g ФАЙЛ_ІНТЕРФЕЙСУ] [-n НАЗВА_ПРОГРАМИ] КАТАЛОГ
    
    Інструмент з графічним інтерфейсом для аналізу та звітування щодо даних, які зберігаються у каталозі КАТАЛОГ.

en: & [-vsp] -L[PREFIX] [DUMP_DIR]
       or: & [-vsp] -e EVENT DUMP_DIR
       or: & [-vsp] -a[y] DUMP_DIR
       or: & [-vsp] -c[y] DUMP_DIR
       or: & [-vsp] -r[y|o|d] DUMP_DIR
uk: & [-vsp] -L[ПРЕФІКС] [КАТАЛОГ_ДАМПІВ]
    або & [-vsp] -e ДІЯ КАТАЛОГ_ДАМПІВ
    або & [-vsp] -a[y] КАТАЛОГ_ДАМПІВ
    або & [-vsp] -c[y] КАТАЛОГ_ДАМПІВ
    або & [-vsp] -r[y|o|d] КАТАЛОГ_ДАМПІВ

en: '%s' is not an ordinary file
uk: «%s» не є звичайним файлом

en: 'strata' or 'bugzilla'
uk: 'strata' або 'bugzilla'

en: (binary file, %llu bytes)
uk: (бінарний файл, %llu байтів)

en: (click here to view/edit)
uk: (натисніть для перегляду або редагування)

en: (no description)
uk: (без опису)

en: (not needed, '%s' already exists)
uk: (непотрібний, «%s» вже існує)

en: --- Running %s ---
uk: --- Виконання %s ---

en: <b>Your comments are not private.</b> They may be included into publicly visible problem reports.
uk: <b>Ваші коментарі не будуть конфіденційними.</b> Їх може бути включено до відкритих до перегляду звітів про вади.

en: Add %s to CC list
uk: Додати %s до списку CC

en: Add program names to log
uk: Додати назви програм до журналу

en: Add to existing Red Hat Support case
uk: Додати до наявного запису справи для служби підтримки Red Hat

en: Adding attachments to bug %i
uk: Додавання долучень до повідомлення про ваду %i

en: Adding comment to case '%s'
uk: Додаємо коментар до запису випадку «%s»

en: Adding new comment to bug %d
uk: Додавання коментаря до запиту (%d)

en: Address of Bugzilla server
uk: Адреса сервера Bugzilla

en: Address of the Red Hat support portal
uk: Адреса порталу підтримки користувачів Red Hat

en: Advanced
uk: Додатково

en: Alternate GUI file
uk: Альтернативний файл графічного інтерфейсу

en: Analyze, collect and report problem data in DUMP_DIR
uk: Проаналізувати дані щодо проблеми з КАТАЛОГ_ДАМПІВ, зібрати додаткові дані і надіслати звіт

en: Analyzing
uk: Аналіз

en: Analyzing did not start yet
uk: Аналіз ще не розпочато

en: Analyzing failed. You can try another analyzer if available.
uk: Спроба обробки зазнала невдачі. Ви можете спробувати виконати іншу дію, якщо таку передбачено.

en: Analyzing finished. You can proceed to the next step.
uk: Обробку завершено, будь ласка, перейдіть до наступного кроку.

en: Analyzing...
uk: Аналіз…

en: Append
uk: Дописати

en: Append new reports or overwrite the old one.
uk: Дописати нові звіти або перезаписати старий звіт.

en: Append to, or overwrite FILE
uk: Дописати або перезаписати ФАЙЛ

en: Archive is created: '%s'
uk: Створено архів: «%s»

en: Attach FILEs [to bug with this ID]
uk: Долучити ФАЙЛи [до вади з вказаним ідентифікатором]

en: Attach a file
uk: Долучити файл

en: Attaching '%s' to case '%s'
uk: Долучення «%s» до випадку «%s»

en: Attaching better backtrace
uk: Долучення кращого зворотного трасування

en: Attaching problem data to case '%s'
uk: Долучаємо дані проблеми до запису випадку «%s»

en: Bad value for '%s': %s
uk: Помилкове значення «%s»: %s

en: Base URL to upload to
uk: Базова адреса для вивантаження даних

en: Bug %i is CLOSED as DUPLICATE, but it has no DUP_ID
uk: Обробку вади %i завершено (CLOSED), оскільки її визнано дублікатом (DUPLICATE), але не вказано номера повідомлення-дубліката (DUP_ID)

en: Bug %i is CLOSED, but it has no RESOLUTION
uk: Обробку вади %i завершено (CLOSED), але не вказано способу її усування (RESOLUTION)

en: Bug is already reported: %i
uk: Запит вже існує: %i

en: Bugzilla URL
uk: Адреса Bugzilla

en: Bugzilla account password
uk: Пароль облікового запису Bugzilla

en: Bugzilla account user name
uk: Ім’я користувача облікового запису Bugzilla

en: Bugzilla couldn't find parent of bug %d
uk: Bugzilla не вдалося знайти батьківський запит для %d

en: Caching files from {0} made from {1}
uk: Кешування файлів з {0}, створених на основі {1}

en: Can't copy '%s': %s
uk: Не вдалося скопіювати «%s»: %s

en: Can't create a temporary directory in /tmp
uk: Не вдалося створити каталог тимчасових даних у /tmp

en: Can't create temporary file in /tmp
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл у /tmp

en: Can't delete: '%s'
uk: Не вдалося вилучити «%s»

en: Can't disable repository '{0!s}': {1!s}
uk: Не вдалося вимкнути сховище «{0!s}»: {1!s}

en: Can't extract files from '{0}'
uk: Не вдалося видобути файли з «{0}»

en: Can't extract package '{0}'
uk: Не вдалося видобути пакунок «{0}»

en: Can't find crash thread
uk: Не вдалося знайти аварійний потік виконання

en: Can't find packages for {0} debuginfo files
uk: Не вдалося знайти пакунки з файлами діагностичних даних для {0}

en: Can't open '%s' for writing. Please select another file:
uk: Не вдалося відкрити «%s» для виконання запису. Будь ласка, виберіть інший файл:

en: Can't parse backtrace
uk: Не вдалося обробити дані зворотного трасування

en: Can't remove %s, probably contains an error log
uk: Не вдалося вилучити %s, ймовірно містить журнал обробки помилки

en: Can't remove '{0}': {1}
uk: Не вдалося вилучити «{0}»: {1}

en: Can't setup {0}: {1}, disabling
uk: Не вдалося налаштувати {0}: {1}, вимикаємо

en: Can't write to '{0}': {1}
uk: Не вдалося виконати запис до «{0}»: {1}

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancelled by user.
uk: Скасовано користувачем.

en: Cannot run vi: $TERM, $VISUAL and $EDITOR are not set
uk: Не вдалося запустити vi: не встановлено значень змінних $TERM, $VISUAL і $EDITOR

en: Case number (default:previously reported case):
uk: Номер справи (типове значення: номер попереднього звіту):

en: Case number:
uk: Номер справи:

en: Check SSL key validity
uk: Перевірити чинність ключа SSL

en: Checking for duplicates
uk: Пошук дублікатів

en: Checking for hints
uk: Шукаємо підказки

en: Click 'Apply' to start reporting
uk: Натисніть кнопку «Застосувати», щоб розпочати звітування

en: Collecting
uk: Збирання даних

en: Collecting did not start yet
uk: Збирання ще не розпочато

en: Collecting failed. You can try another collector if available.
uk: Спроба збирання даних зазнала невдачі. Ви можете спробувати скористатися іншим інструментом збирання даних, якщо такий передбачено.

en: Collecting finished. You can proceed to the next step.
uk: Збирання даних завершено, будь ласка, перейдіть до наступного кроку.

en: Collecting...
uk: Збирання…

en: Compressing data
uk: Стискання даних

en: Con_figure %s
uk: _Налаштувати %s

en: Config file
uk: Файл налаштувань

en: Configuration file
uk: Файл налаштувань

en: Configuration file (may be given many times)
uk: Файл налаштувань (можна вказувати декілька файлів)

en: Configure E_vent
uk: Налаштувати п_одію

en: Confirm data to report
uk: Підтвердження даних звіту

en: Create new Red Hat Support case
uk: Створити новий запис справи для служби підтримки Red Hat

en: Create reported_to in DIR
uk: Створити reported_to у КАТАЛОЗІ

en: Creating a new bug
uk: Створення нового повідомлення про ваду

en: Creating a new case
uk: Створення нового випадку

en: Details
uk: Подробиці

en: Display version and exit
uk: Показати номер версії і вийти

en: Do you still want to create a RHTSupport ticket?
uk: Хочете створити повідомлення для RHTSupport?

en: Documentation which might be relevant:
uk: Документація, яка може допомогти:

en: Don't ask me again
uk: Більше не питати

en: Don't store passwords
uk: Не зберігати паролів

en: Download cancelled by user
uk: Звантаження скасовано користувачем

en: Downloading ({0} of {1}) {2}: {3:3}%
uk: Звантаження ({0} з {1}) {2}: {3:3}%

en: Downloading package {0} failed
uk: Помилка під час спроби звантаження пакунка {0}

en: Downloading {0:.2f}Mb, installed size: {1:.2f}Mb. Continue?
uk: Звантаження {0:.2f} МБ, об’єм встановлених пакунків: {1:.2f} МБ. Продовжувати?

en: Dump directory
uk: Каталог дампу

en: Email was sent to: %s
uk: Повідомлення було надіслано: %s

en: Empty RHTS login or password
uk: Порожнє значення імені користувача або пароля RHTS

en: Empty login or password, please check your configuration
uk: Порожнє ім'я або пароль. Перевірте ваші налаштування.

en: Error
uk: Помилка

en: Error in case creation at '%s', HTTP code: %d
uk: Помилка під час створення запису випадку у «%s», код HTTP: %d

en: Error in case creation at '%s', HTTP code: %d, server says: '%s'
uk: Помилка під час створення запису випадку у «%s», код HTTP: %d, повідомлення сервера: «%s»

en: Error in case creation at '%s': %s
uk: Помилка під час створення запису випадку у «%s»: %s

en: Error in case creation at '%s': no Location URL, HTTP code: %d
uk: Помилка під час створення запису випадку у «%s»: не вказано адреси, код HTTP: %d

en: Error in comment creation at '%s', HTTP code: %d
uk: Помилка під час створення коментаря у «%s», код HTTP: %d

en: Error in comment creation at '%s', HTTP code: %d, server says: '%s'
uk: Помилка під час створення коментаря у «%s», код HTTP: %d, повідомлення сервера: «%s»

en: Error in comment creation at '%s': %s
uk: Помилка під час створення коментаря у «%s»: %s

en: Error in comment creation at '%s': no Location URL, HTTP code: %d
uk: Помилка під час створення коментаря у «%s»: не вказано адреси, код HTTP: %d

en: Error initializing yum (YumBase.doConfigSetup): '{0!s}'
uk: Помилка під час спроби ініціалізації yum (YumBase.doConfigSetup): '{0!s}'

en: Error retrieving filelists: '{0!s}'
uk: Помилка під час спроби отримання списків файлів: «{0!s}»

en: Error retrieving metadata: '{0!s}'
uk: Помилка під час спроби отримання метаданих: «{0!s}»

en: Essential element '%s' is missing, can't continue
uk: Не вистачає важливого елемента «%s», продовження обробки неможливе…

en: Event
uk: Подія

en: Event Configuration
uk: Налаштування подій

en: Examples: ftp://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz], scp://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz], file:///dir/[file.tar.gz]
uk: Приклади: ftp://[користувач[:пароль]@]вузол/каталог/[файл.tar.gz], scp://[користувач[:пароль]@]вузол/каталог/[файл.tar.gz], file:///каталог/[файл.tar.gz]

en: Existing Red Hat Support case
uk: Наявний запис справи для служби підтримки Red Hat

en: Extracting cpio from {0}
uk: Видобування cpio з {0}

en: Find BUG-ID according to DUPHASH
uk: Знайти ідентифікатор вади відповідно до хешу-дубліката

en: Force reporting even if this problem is already reported
uk: Створити звіт, навіть якщо про цю проблему вже було повідомлено

en: Found the same comment in the bug history, not adding a new one
uk: У журналі вади виявлено тотожний коментар, новий не буде додано

en: Gnome Keyring is not available, your settings won't be saved!
uk: Сховище ключів Gnome недоступне, ваші параметри не буде збережено!

en: Go to next step
uk: Перейти до наступного кроку

en: How did this problem happen (step-by-step)? How can it be reproduced? Any additional comments useful for diagnosing the problem? Please use English if possible.
uk: Які дії призвели до виникнення проблеми (покроково)? Як можна відтворити проблему? Маєте додаткові коментарі, які будуть корисними для діагностування причин проблеми? Будь ласка, надайте ці дані англійською мовою.

en: How would you like to report the problem?
uk: У який спосіб ви бажаєте створити звіт щодо проблеми?

en: How you would like to analyze the problem?
uk: У який спосіб ви бажаєте проаналізувати проблему?

en: I don't know what caused this problem
uk: Причина проблеми мені не відома

en: I reviewed the data and _agree with submitting it
uk: Дані переглянуто, я по_годжуюся з їхнім надсиланням

en: If you are reporting to a remote server, make sure you removed all private data (such as usernames and passwords). Backtrace, command line, environment variables are the typical items in need of examining.
uk: Якщо ви надсилаєте звіт на віддалений сервер, переконайтеся, що з нього вилучено всі особисті дані (зокрема імена користувачів і паролі). Подібні дані можуть зберігатися у зворотному трасуванні, записах командного рядка, змінних середовища.

en: If you want to report the problem to a different destination, collect additional information, or provide a better problem description and repeat reporting process, press 'Forward'.
uk: Якщо ви бажаєте створити звіт щодо проблеми за іншою адресою, зібрати додаткові дані або надати кращий опис проблеми і повторити процедуру звітування, натисніть кнопку «Далі».

en: Include
uk: Включення

en: Initializing yum
uk: Ініціалізація yum

en: Invalid boolean value '%s'
uk: Некоректне значення булевого типу «%s»

en: Invalid input, program exiting...
uk: Некоректні вхідні дані, програма завершує роботу…

en: Invalid number '%s'
uk: Некоректне число «%s»

en: Invalid utf8 character '%c'
uk: Некоректний символ utf8 «%c»

en: Item '%s' already exists and is not modifiable
uk: Пункт «%s» вже існує, його не можна змінювати

en: Kerneloops URL
uk: Адреса Kerneloops

en: List possible events [which start with PREFIX]
uk: Список записів можливих подій [що починаються з ПРЕФІКС]

en: Log File
uk: Файл журналу

en: Log to syslog
uk: Записувати до журналу syslog

en: Logger
uk: Ведення журналу

en: Logging into Bugzilla at %s
uk: Вхід до Bugzilla від імені %s

en: Logging out
uk: Завершення сеансу

en: Looking for needed packages in repositories
uk: Пошук потрібних пакунків у сховищах

en: Looks like corrupted xml response, because '%s' member is missing.
uk: Відповідь у форматі XML пошкоджено, оскільки у ній не вистачає елемента «%s».

en: Message subject
uk: Тема повідомлення

en: Missing mandatory member 'bugs'
uk: Не вказано обов’язкового учасника «bugs»

en: Missing mandatory value
uk: Не вистачає обов’язкового значення

en: Name
uk: Назва

en: Name of the logfile
uk: Назва файла журналу

en: Need writable directory, but '%s' is not writable. Move it to '%s' and operate on the moved data?
uk: Потрібен придатний до запису каталог. Каталог «%s» непридатний до запису. Пересунути файли до «%s» ви працювати з пересунутими даними?

en: New Red Hat Support case
uk: Нова справа для служби підтримки Red Hat

en: New bug id: %i
uk: Новий ідентифікатор запиту: %i

en: No processing for event '%s' is defined
uk: Обробки для події «%s» не визначено

en: No reporters available
uk: Засобів звітування не виявлено

en: Noninteractive: don't ask questions, assume 'yes'
uk: Неінтерактивний режим: не задавати питань, на всі питання відповідати «так»

en: Not attaching empty file '%s'
uk: Порожній файл «%s» не долучаємо

en: Note: was already reported to '%s'
uk: Зауваження: вже відзвітовано до «%s»

en: Notify only (Do not mark the report as sent)
uk: Лише сповістити (не позначати звіт як надісланий)

en: OS release string
uk: Рядок випуску ОС

en: Ok
uk: Гаразд

en: On the following screens, you will be asked to describe how the problem occurred, to choose how to analyze the problem (if needed), to review collected data, and to choose where the problem should be reported. Click 'Forward' to proceed.
uk: На наступних сторінках майстра вам слід буде описати проблему, вибрати спосіб її обробки (якщо це потрібно), переглянути зібрані дані і вибрати адресу, за якою слід повідомити про проблему. Натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити процес звітування.

en: Oops server url
uk: Адреса сервера некритичних помилок

en: Output file
uk: Вихідний файл

en: Packages to download: {0}
uk: Пакунки, які слід звантажити: {0}

en: Password
uk: Пароль

en: Please try to install debuginfo manually using the command: "debuginfo-install %s" and try again
uk: Спробуйте встановити debuginfo вручну: «debuginfo-install %s», потім повторіть спробу

en: Possible sensitive data detected, please review the highlighted tabs carefully.
uk: Виявлено ймовірно конфіденційні дані, будь ласка, уважно перегляньте підсвічені вкладки.

en: Problem description
uk: Опис проблеми

en: Problem reported via %d report events (%d errors)
uk: Повідомлення щодо проблеми створено на основі %d подій (%d помилок)

en: Provide additional information
uk: Надання додаткових даних

en: RH Portal URL
uk: Адреса порталу RH

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Recipient's email
uk: Ел. пошта отримувача

en: Red Hat customer password
uk: Пароль користувача Red Hat

en: Red Hat customer user name
uk: Ім’я користувача Red Hat

en: Regenerate backtrace
uk: Повторно створити зворотне трасування

en: Remove DIR after reporting
uk: Вилучити КАТАЛОГ після звітування

en: Remove DUMP_DIR after reporting
uk: Вилучити КАТАЛОГ_ДАМПІВ після звітування

en: Removing {0}
uk: Вилучення {0}

en: Report to Bugzilla bug tracker
uk: Повідомити до системи стеження за вадами Bugzilla

en: Report uploader
uk: Вивантажувач звіту

en: Reporter(s):
uk: Автор звіту:

en: Reporting
uk: Звітування

en: Reporting cancelled
uk: Звітування скасовано

en: Reporting did not start yet
uk: Звітування ще не розпочато

en: Reporting disabled because the backtrace is unusable
uk: Звітування вимкнено, оскільки зворотне трасування є непридатним

en: Reporting disabled because the backtrace is unusable.
uk: Звітування вимкнено, оскільки зворотне трасування є непридатним.

en: Reporting disabled because the rating does not contain a number '%s'.
uk: Звітування вимкнено через те, що у оцінці не міститься числа «%s».

en: Reporting done
uk: Звітування виконано

en: Reporting failed. You can try another reporter if available.
uk: Спроба звітування зазнала невдачі. Ви можете спробувати скористатися іншим інструментом звітування, якщо такий передбачено.

en: Reporting finished. You can proceed to the next step.
uk: Звітування завершено, будь ласка, перейдіть до наступного кроку.

en: Reporting has finished. You can close this window now.
uk: Звітування завершено. Тепер це вікно можна закрити.

en: Reporting...
uk: Звітування…

en: Review the data
uk: Переглянути дані

en: Run EVENT on DUMP_DIR
uk: Виконати ДІЮ над даними каталогу КАТАЛОГ_ДАМПІВ

en: Run analyze event(s) on DUMP_DIR
uk: Виконати аналіз подій на основі даних каталогу КАТАЛОГ_ДАМПІВ

en: Run collect event(s) on DUMP_DIR
uk: Виконати збирання даних подій до КАТАЛОГУ_ДАМПІВ

en: Save as text file
uk: Зберегти як текстовий файл

en: Save the problem data to a *.tar.gz in /tmp
uk: Зберегти дані щодо проблеми до архіву *.tar.gz у /tmp

en: Save to tar archive
uk: Зберегти до архіву tar

en: Select additional files to attach to the report:
uk: Виберіть додаткові файли, які слід долучити до звіту:

en: Select analyzer
uk: Виберіть засіб аналізу

en: Select analyzer:
uk: Виберіть засіб аналізу:

en: Select collector
uk: Виберіть засіб збирання даних

en: Select collector(s):
uk: Виберіть засоби збирання:

en: Select how you would like to analyze the problem:
uk: Виберіть спосіб аналізу проблеми:

en: Select how you would like to report the problem:
uk: Виберіть спосіб звітування щодо проблеми:

en: Select reporter
uk: Виберіть засіб звітування

en: Select reporter(s):
uk: Виберіть засоби звітування:

en: Send Binary Data
uk: Надіслати бінарні дані

en: Send binary files like coredump
uk: Надіслати бінарні файли як дамп ядра (coredump)

en: Send to kernel oops tracker
uk: Надіслати до системи стеження за вадами у ядрі

en: Send via email
uk: Надіслати електронною поштою

en: Sender
uk: Відправник

en: Sender's email
uk: Адреса відправника

en: Sending %s to %s
uk: Надсилання %s до %s

en: Sending an email...
uk: Надсилання пошти…

en: Setting up yum repositories
uk: Налаштовування сховищ yum

en: Show log
uk: Показати журнал

en: Show password
uk: Показувати пароль

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skip analyze steps, go through report steps only
uk: Пропустити кроки аналізу, виконати лише кроки звітування

en: Specify this only if you modified your /etc/system-release file
uk: Вказуйте, лише якщо вами було внесено зміни до файла /etc/system-release

en: Status: %s%s%s %s/show_bug.cgi?id=%u
uk: Стан: %s%s%s %s/show_bug.cgi?id=%u

en: Subject
uk: Тема

en: Submitting oops report to %s
uk: Надсилання звіту про збій до %s

en: Successfully sent %s to %s
uk: Успішно надіслано %s до %s

en: The backtrace is incomplete, please make sure you provide the steps to reproduce.
uk: Неповні відомості трасування. Вам доведеться вказати чіткі кроки з відтворення помилки.

en: The report was appended to %s
uk: Звіт було долучено до %s

en: The report was stored to %s
uk: Звіт було збережено до %s

en: There were %d errors while collecting additional data
uk: Під час збирання додаткових даних сталося %d помилок

en: Ticket/case ID
uk: Ідентифікатор квитка/випадку

en: URL
uk: Адреса

en: Unpacking failed, aborting download...
uk: Помилка розпакування, звантаження перервано…

en: Unsupported option type
uk: Непідтримуваний тип параметра

en: Updates which possibly help:
uk: Оновлення, які можуть допомогти:

en: Upload FILEs [to case with this ID]
uk: Вивантажити ФАЙЛи [до запису випадку з вказаним ідентифікатором]

en: Upload as tar.gz file (via FTP/SCP/...)
uk: Вивантажити як файл tar.gz (за допомогою FTP/SCP/...)

en: Uploaded: %llu of %llu kbytes
uk: Вивантажено: %llu з %llu кілобайтів

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use this button to generate more informative backtrace after you installed additional debug packages
uk: Скористайтеся цієї кнопкою для створення повніших даних зворотного трасування після встановлення додаткових діагностичних пакунків

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: Username
uk: Користувач

en: Value
uk: Значення

en: Verify SSL
uk: Перевірити SSL

en: View/edit a text file
uk: Перегляд/Редагування текстового файла

en: What additional information would you like to collect?
uk: Які додаткові дані ви хотіли б зібрати?

en: When creating bug, attach binary files too
uk: Долучити до звіту щодо вади бінарні файли

en: Where do you want to upload the tarball with report in form login:password@url
uk: Місце, куди ви бажаєте вивантажити архів з даними звіту у форматі користувач:пароль@адреса

en: With -r: do not run analyzers, run only reporters
uk: З -r: не запускати засобів аналізу, виконати лише звітування

en: Wrong settings detected for %s, reporting will probably fail if you continue with the current configuration.
uk: Виявлено помилкові параметри %s. Якщо ви продовжите створення звіту за поточних налаштувань, можливо, звіт створити не вдасться.

en: Wrong settings detected for <b>%s</b>, reporting will probably fail if you continue with the current configuration.
uk: Виявлено помилкові параметри <b>%s</b>. Якщо ви продовжите створення звіту за поточних налаштувань, можливо, звіт створити не вдасться.

en: You are trying to copy a file onto itself
uk: Ви намагаєтеся скопіювати файл до цього ж файла

en: You can create bugzilla.redhat.com account &lt;a href="https://bugzilla.redhat.com/createaccount.cgi"&gt;here&lt;/a&gt;
uk: Створити обліковий запис bugzilla.redhat.com можна &lt;a href="https://bugzilla.redhat.com/createaccount.cgi"&gt;тут&lt;/a&gt;

en: You have chosen number out of range
uk: Вибрано номер поза діапазоном можливих

en: You need to fill the how to before you can proceed...
uk: Вам слід вказати настанови з відтворення, щоб обробку було продовжено…

en: Your input is not valid, because of:
uk: Вказані вами дані є некоректними. Причини:
