system-config-network - en to sk translation catalogue (636 entries)

en:  (active)
sk:  (aktívne)

en: $
sk: Sk

en: %(progname)s - Exception Occurred
sk: %(progname)s - Vyskytla sa výnimka

en: %s - network configuration commandline tool
sk: %s - nástroj pre nastavenie siete z príkazového riadku

en: %s, Device not specified or alias not a number!
sk: %s, Zariadenie nie je špecifikované alebo prezývka nie je číslom!

en: <New Device>
sk: <Nové zariadenie>

en: <b>Account Type:</b>
sk: <b>Typ účtu:</b>

en: <b>Active profile</b>
sk: <b>Aktívny profil</b>

en: <b>D channel protocol</b>
sk: <b>Protokol D kanála</b>

en: <b>D-channel protocol</b>
sk: <b>Protokol D kanála</b>

en: <b>Modem properties</b>
sk: <b>Vlastnosti modemu</b>

en: <b>Phone number</b>
sk: <b>Telefónne číslo</b>

en: <b>Resources</b>
sk: <b>Prostriedky</b>

en: <b>T-Online account</b>
sk: <b>Účet T-Online</b>

en: A_ddress:
sk: Ad_resa:

en: A_rea Code
sk: Kód obl_asti

en: A_rea code:
sk: Číslo _oblasti:

en: A_uthentication key:
sk: O_verovací kľúč:

en: Ac_tivate
sk: Ak_tivovať

en: Account Setup
sk: Nastavenie účtu

en: Activate the selected device, calling ifup <device>.
sk: Aktivovať zvolené zariadenie zavolaním ifup <zariadenie>

en: Activating IPsec connection %s, please wait...
sk: Aktivácia IPsec pripojenia %s, prosím čakajte...

en: Activating network device %s, please wait...
sk: Aktivácia sieťového zariadenia %s, prosím čakajte...

en: Active
sk: Aktívne

en: Active profile: %s
sk: Aktívny profil: %s

en: Active profile: %s (modified)
sk: Aktívny profil: %s (upravený)

en: Add
sk: Pridať

en: Add / Edit Hosts entry
sk: Pridať / Upraviť položku počítača

en: Add / Edit IP Address
sk: Pridať / Upraviť IP adresu

en: Add new Device Type
sk: Pridanie nového typu zariadenia

en: Address:
sk: Adresa:

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: Aliases:
sk: Prezývky:

en: Allow all _users to enable and disable the device
sk: Povoliť všetkým _užívateľom zapnutie a vypnutie zariadenia

en: Allow dial on _demand
sk: Povoliť vytáčanie na požia_danie

en: Allow the link come up on demand.
sk: Povoliť spustenie pripojenie na požiadanie.

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.
    Please file a detailed bug report against the component %s at 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    using the text below.
sk: Vyskytla sa neočakávaná výnimka. Pravdepodobne sa jedná o chybu.
    Prosím vyplňte podrobné hlásenie o chybe v komponente %s na 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    využitím následujúceho textu.

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against system-config-network at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
sk: Vyskytla sa neočakávaná výnimka. Pravdepodobne sa jedná o chybu. Prosím uložte  informácie o zlyhaní (dump) a vyplňte podrobné hlásenie o chybe v system-config-network na https://bugzilla.redhat.com/bugzilla

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against %s at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
sk: Vyskytla sa neočakávaná výnimka. Pravdepodobne sa jedná o chybu. Prosím uložte  informácie o zlyhaní (dump) a vyplňte podrobné hlásenie o chybe komponenty %s na https://bugzilla.redhat.com/bugzilla

en: Argentina
sk: Argentína

en: Associated T-Online _number:
sk: Prirade_né číslo T-Online:

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Auto _Select
sk: Automatický _Výber

en: Automatic
sk: Automatické

en: Automatic encryption mode selection via IKA (racoon)
sk: Automatická voľba druhu šifrovania cez IKA (racoon)

en: Automatically obtain IP address settings with:
sk: Automaticky získať nastavenia IP adresy cez:

en: Automatically obtain _DNS information from provider
sk: Automaticky získať informácie o _DNS od poskytovateľa

en: Automatically obtain _IP address settings
sk: Automaticky získať nastavenia _IP adresy

en: Automatically obtain _IP address settings with:
sk: Automaticky získať nastavenie _IP adresy cez:

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bind to _MAC address:
sk: Zviazať s _MAC adresou:

en: BitRate
sk: Prenosová rýchlosť

en: Bosnia and Hercegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Brazil
sk: Brazília

en: British Virgin Islands
sk: Britské Panenské ostrovy

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Ca_llback
sk: Spätné vo_lanie (callback)

en: Callback MS_N:
sk: Spätné volanie MS_N:

en: Callback _delay:
sk: O_neskorenie spätného volania:

en: Callback _mode:
sk: _Spôsob spätného volania:

en: Callback setting
sk: Nastavenie spätného volania

en: Canada
sk: Kanada

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot activate IPsec connection %s!
sk: Nemožno aktivovať IPsec pripojenie %s!

en: Cannot activate network device %s!
sk: Nemožno aktivovať sieťové zariadenie %s!

en: Cannot configure network device %s
sk: Nemôžem nastaviť sieťové zariadenie %s

en: Cannot deactivate IPsec connection %s!
sk: Nemožno deaktivovať IPsec pripojenie %s!

en: Cannot deactivate network device %s!
sk: Nemožno deaktivovať sieťové zariadenie %s!

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Changed the following Nicknames due to the initscripts:
sk: Následujúce pomenovania boli upravené kvôli inicializačným skriptom:

en: Changes are saved. You may want to restart the network and network services or restart the computer.
sk: Zmeny boli uložené. Možno by ste mali reštartovať sieť a sieťové služby alebo reštartovať počítač.

en: Channel:
sk: Kanál:

en: Chile
sk: Čile

en: China
sk: Čína

en: Choose Hardware Device Type
sk: Zvoľte typ hardvérového zariadenia

en: Choose Hardware Type
sk: Vyberte typ hardvéru

en: Choose a Provider
sk: Zvoľte poskytovateľa

en: Click here, if you want to choose a new provider from the ISP database.
sk: Kliknite sem, ak chcete zvoliť nového poskytovateľa z databázy ISP.

en: Click to activate the selected profile
sk: Kliknite pre aktiváciu zvoleného profilu

en: Click to bring up the interface
sk: Kliknite pre spustenie rozhrania

en: Click to configure the interface
sk: Kliknite pre nastavenie rozhrania

en: Click to get infos
sk: Kliknite pre získanie informácii

en: Click to have the system automatically select and activate a profile
sk: Kliknite pre automatickú voľbu a aktiváciu profilu systémom

en: Click to monitor the interface
sk: Kliknite pre sledovanie rozhrania

en: Click to shutdown the interface
sk: Kliknite pre vypnutie rozhrania

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Common
sk: Spoločné

en: Configure DSL connection
sk: Nastavenie DSL pripojenia

en: Configure Network Settings
sk: Nastavenie sieťových nastavení

en: Configure Wireless Connection
sk: Nastavenie bezdrôtového pripojenia

en: Configure network devices and connections
sk: Nastaviť sieťové zariadenia a pripojenia

en: Confirm _starting connection
sk: Potvrdiť _spustenie pripojenia

en: Confirm stopping _connection
sk: Potvrdiť zastavenie _pripojenia

en: Connect to
sk: Pripojiť na

en: Contents
sk: Obsah

en: Control and monitor network devices
sk: Ovládať a sledovať sieťové zariadenia

en: Controlled by _NetworkManager
sk: Ovládaný N_etworkManagerom

en: Copyright (c) 2001-2005 Red Hat, Inc.
sk: Autorské práva © 2001-2005 Red Hat, Inc.

en: Cos_t accumulated from the past connection:
sk: Cena vypočí_taná za uplynulé pripojenie:

en: Cost per:
sk: Cena za:

en: Could not find file '%s'.
    Please check your installation!
    Run: 'rpm -V system-config-network'
sk: Nemožno nájsť súbor '%s'.
    Prosím skontrolujte vašu inštaláciu!
    Spustite: 'rpm -V system-config-network'

en: Could not load the file '%s'.
    Please check your installation!
    Run: 'rpm -V system-config-network'
sk: Nemožno načítať súbor '%s'.
    Prosím skontrolujte vašu inštaláciu!
    Spustite: 'rpm -V system-config-network'

en: Count:
sk: Počet:

en: Create DSL connection
sk: Vytvorenie DSL pripojenia

en: Create Dialup Connection
sk: Vytvoriť vytáčané pripojenie

en: Create Ethernet Device
sk: Vytvorenie ethernetového zariadenia

en: Create Token Ring Device
sk: Vytvorenie Token ring zariadenia

en: Create Wireless Device
sk: Vytvoriť bezdrôtové zariadenie

en: Create a new ISDN connection. This is a connection that uses an Integrated Services Digital Network line to dial into to your Internet Service Provider. This type of technology requires a special phone line to be installed by your telephone company. It also requires a device known as a Terminal Adapter(TA) to terminate the ISDN connection from your ISP. This type of connection is popular in Europe and several other technologically advanced regions.  It is available but uncommon in the USA.  Speeds range from 64kbps to 128kbps.
sk: Vytvorenie nového ISDN pripojenia. Toto pripojenie využíva linku Digitálnej Siete Integrovaných Služieb pre spojenie sa s vaším poskytovateľom internetu. Tento typ technológie vyžaduje špeciálnu telefónnu linku inštalovanú vašou telefónnou spoločnosťou. Taktiež vyžaduje zariadenie označované ako Adaptér Terminálu (TA) pre uzavretie spojenia od vášho ISP. Tento typ pripojenia je populárny v Európe a niektorých ďalších technologicky vyspelých regiónoch. V USA je dostupný, ale nie je odporúčaný. Prenosová rýchlosť sa pohybuje od 64kbps do 128kbps.

en: Create a new Modem connection.  This is a connection that uses a serial analog modem to dial into to your Internet Service Provider. These modems use sound over a normal copper telephone line to transmit data. These types of connections are available just about anywhere in the world where there is a phone system.
sk: Vytvorenie nového pripojenia cez modem. Tento typ pripojenia používa sériový analógový modem pre pripojenie sa k vášmu poskytovateľovi internetu. Tieto modemy využívajú prenos zvuku prostredníctvom bežnej drôtovej telefónnej linky na prenos dát. Tento typ pripojenia je dostupný všade vo svete, kde sa nachádza telefónny systém.

en: Create a new Token Ring connection.
sk: Vytvorenie nového pripojenia Token Ring.

en: Create a new ethernet connection.
sk: Vytvorenie nového ethernetového pripojenia.

en: Create a new qeth connection.
sk: Vytvoriť nové qeth pripojenie.

en: Create a new wireless connection.
sk: Vytvorenie nového bezdrôtového pripojenia.

en: Create an xDSL connection.  This is a connection that uses one of several types of broadband connections collective known as Digital Subscriber Lines.  This list includes ADSL (Asymmetric, faster downloads than uploads), IDSL (over an ISDN line for distance), SDSL (Symmetric, downloads and uploads at the same speed), and several others.  These types of connections are common in the United States, and are gaining acceptance elsewhere.  Speeds vary according to the technology used, but generally range from 144kbps to 1.0Mbps.
sk: Vytvorenie xDSL pripojenia. Toto pripojenie využíva jedno z niekoľkých typov široko pásmových pripojení známych ako Predplatené Digitálne Siete. Tento zoznam zahŕňa ADSL (Asymetrické, rýchlejší download ako upload), IDSL (cez ISDN linku na väčšiu vzdialenosť), SDSL (Symetrické, download a upload rovnakou rýchlosťou), a niekoľko ďalších. Tieto typy spojení sú bežné v Spojených Štátoch a postupne sa rozširujú do ostatných oblastí. Rýchlosť sa mení v závislosti od použitej technológie, ale zväčša sa pohybuje od 144kbps po 1.0Mbps.

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Cuba
sk: Kuba

en: Czech Republic
sk: Česko

en: DHCP Settings
sk: Nastavenia DHCP

en: DNS configuration
sk: Nastavenie DNS

en: DNS search path
sk: Vyhľadávacia cesta DNS

en: DNS search path:
sk: Vyhľadávacia cesta DNS:

en: D_ata Device Bus ID:
sk: ID zbernica zariadenia d_át:

en: Data Device Bus ID
sk: ID zbernica zariadenia dát

en: Deactivate the selected device, calling ifdown <device>.
sk: Deaktivovať zvolené zariadenie zavolaním ifdown <zariadenie>.

en: Deactivating IPsec connection %s, please wait...
sk: Deaktivácia IPsec pripojenia %s, prosím počkajte...

en: Deactivating network device %s, please wait...
sk: Deaktivácia sieťového zariadenia %s, prosím čakajte...

en: Default _gateway address:
sk: Adresa predvolenej brán_y:

en: Default ga_teway address:
sk: Adresa pôvodnej _brány:

en: Default gateway IP
sk: IP predvolenej brány

en: Default gateway address:
sk: Predvolená adresa brány:

en: Demand setting
sk: Nastavenia požiadaviek

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Description
sk: Popis

en: Destination
sk: Cieľ

en: Destination Network
sk: Cieľová sieť

en: Dev_ices
sk: Zar_iadenia

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device %s uses the same Hardware Device "%s" like %s!
sk: Zariadenie %s používa to isté hardvérové zariadenie "%s" ako %s!

en: Device Type
sk: Typ zariadenia

en: Device _alias number:
sk: Číslo prezývky z_ariadenia:

en: Device:
sk: Zariadenie:

en: Dial _mode:
sk: Spôso_b vytáčania:

en: Dial-in _number:
sk: Vytáča_né číslo:

en: Dialup Configuration
sk: Nastavenie vytáčania

en: Difficulty level:
sk: Úroveň obtiažnosti:

en: Disconnect from
sk: Odpojiť od

en: Do you really want to delete "%s"?
sk: Chcete naozaj odstrániť "%s"?

en: Do you really want to delete device "%s"?
sk: Určite chcete odstrániť zariadenie "%s"?

en: Do you really want to delete profile "%s"?
sk: Určite chcete odstrániť profil "%s"?

en: Do you want to continue?
sk: Chcete pokračovať?

en: Do you want to delete all devices that used "%s"?
sk: Chcete odstrániť všetky zariadenia, ktoré používa "%s"?

en: Do you want to save your changes?
sk: Chcete uložiť vaše zmeny?

en: Do_main:
sk: Do_ména:

en: Domain name:
sk: Názov domény:

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment. 
    Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical
    environment. Please either start your graphical user interface or set your
    DISPLAY variable.
sk: CHYBA: Nemôžem inicializovať grafické prostredie. 
    Najpravdepodobnejšia príčina je, že nástroj nebol spustených z grafického
     prostredia. Prosím spustite ho buď z grafické prostredia alebo nastavte
    premennú DISPLAY.

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment.Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical environment. Please either start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
sk: CHYBA: Nemôžem inicializovať grafické prostredie. Najpravdepodobnejšia príčina je, že nástroj nebol spustených z grafického prostredia. Prosím spustite ho buď z grafické prostredia alebo nastavte premennú DISPLAY.

en: ESSID (network ID):
sk: ESSID (sieťové ID):

en: Each connection needs to be associated with a physical device which can be selected below.
sk: Každé pripojenie musí byť priradené k fyzickému zariadeniu, ktoré môže byť zvolené nižšie.

en: Each device needs to be attached to a physical device which can be selected below. Device Alias support allows you to use multiple virtual devices for one physical device.
sk: Každé zariadenie musí byť priradené k fyzickému zariadeniu, ktoré môže byť zvolené nižšie. Podpora prezývok zariadení umožňuje použiť viacero virtuálnych zariadení pre jedno fyzické zariadenie.

en: Easy
sk: Jednoduchá

en: Edit Domain Name
sk: Upraviť názov domény

en: Edit device...
sk: Upraviť zariadenie...

en: Enable IPv_6 configuration for this interface
sk: Zapnúť konfiguráciu IPv_6 pre toto rozhranie

en: Enable VJ Connection-_ID Compression
sk: Zapnúť pripojenie VJ-_ID kompresiu

en: Enable _Address/Control Compression
sk: Zapnúť kompresiu _adresy/kontroly

en: Enable _BSD Compression
sk: Zapnúť _BSD kompresiu

en: Enable _CCP Compression Control Protocol
sk: Zapnúť _CCP protokol kontroly kompresie

en: Enable _Device Alias support
sk: Zapnúť po_dporu prezývok zariadení

en: Enable _Protocol Field Compression
sk: Zapnúť kompresiu položiek _protokolu

en: Enable _VJ TCP/IP Header Compression
sk: Zapnúť _VJ TCP/IP kompresiu hlavičky

en: Enable synchronous PPP for the connection
sk: Zapnúť synchrónne PPP pre pripojenie

en: Encapsulation mode:
sk: Režim zapúzdrenia:

en: Enter any numbers you need to dial before the normal phone number. For example, if you need to reach an outside line, or disable call waiting, put the necessary numbers here.
sk: Zadajte akékoľvek čísla, ktoré potrebujete pri vytáčaní pred normálnym telefónnym číslom. Napríklad zadajte potrebné čísla, ak potrebujete dosiahnuť vonkajšiu linku, alebo vypnúť čakanie na vyzváňanie.

en: Enter the Access Concentrator name, if you have been given one by your ISP. In most cases you can leave this blank.
sk: Zadajte názov koncentrátora prístupu (AC), ak ste ho získali od vášho ISP. Vo väčšine prípadov nemusíte názov vypĺňať.

en: Enter the Service Name, if your ISP requires it. If you don't know it, please contact your ISP. In most cases you can leave this blank.
sk: Zadajte názov služby, ak ho vyžaduje váš ISP. Ak ho neviete, kontaktujte vášho ISP.Vo väčšine prípadov nemusíte názov vypĺňať.

en: Enter the area code needed to reach your internet provider.
sk: Zadajte kód oblasti potrebný pre dosiahnutie vášho poskytovateľa internetu.

en: Enter the idle time in seconds after which the link should be dropped.
sk: Zadajte čas nečinnosti v sekundách, po ktorom bude spojenie prerušené

en: Enter the login name, that your ISP gave you here.
sk: Sem zadajte prihlasovacie meno, ktoré vám poskytol ISP.

en: Enter the name of this configuration, usually just the name of your ISP.
sk: Zadajte názov konfigurácie, zvyčajne názov vášho ISP.

en: Enter the password for your account. If you do not know it, please contact your ISP.
sk: Zadajte heslo pre váš účet. Ak ho neviete, prosím kontaktujte vášho ISP.

en: Enter the phone number of your ISP (without prefix/area/country code).
sk: Zadajte telefónne číslo vášho ISP (bez predvoľby/kódu oblasti a krajiny).

en: Enter the provider name for this account.
sk: Zadajte názov poskytovateľa pre tento účet.

en: Enter your local phone number. It's optional, if you use a modem.
sk: Zadajte miestne telefónne číslo. Ak používate modem, číslo nie je povinné.

en: Error copying 
    %s
    to %s:
    %s!
sk: Chyba pri kopírovaní 
    %s
    do %s:
    %s!

en: Error creating directory!
    %s
sk: Chyba pri vytváraní priečinka!
    %s

en: Error linking 
    %s
    to %s:
    %s!
sk: Chyba pri spájaní 
    %s
    do %s:
    %s!

en: Error parsing line: %s
sk: Chyba pri spracovaní riadku: %s

en: Error removing
    %s:
    %s!
sk: Chyba pri odstraňovaní
    %s:
    %s!

en: Error removing file %(file)s: %(errormsg)
sk: Chyba pri odstraňovaní %(file)s: %(errormsg)

en: Error renaming 
    %s
    to %s:
    %s!
sk: Chyba pri premenovaní 
    %s
    na %s:
    %s!

en: Error saving configuration!
    %s
sk: Chyba pri ukladaní nastavení!
    %s

en: Error: %s, %s!
sk: Chyba: %s, %s!

en: Error: %s: %s
sk: Chyba: %s: %s

en: Errors detected, do you really want to quit?
sk: Detekované chyby, naozaj chcete skončiť?

en: Ethernet Device
sk: Ethernetové zariadenie

en: Ethernet _device:
sk: Ethernetové zaria_denie:

en: Ethernet card
sk: Ethernetová karta

en: Ethernet connection
sk: Ethernetové pripojenie

en: Ethernet device:
sk: Ethernetové zariadenie:

en: Failed to run:
    %s
sk: Zlyhalo spustenie:
    %s

en: Failed to switch to profile %s
sk: Prepnutie na profil %s zlyhalo

en: Failed to write to file %s.
sk: Nemôžem zapisovať do súboru %s.

en: Finland
sk: Fínsko

en: For Example 0.0.0600
sk: Napríklad 0.0.0600

en: France
sk: Francúzsko

en: Gateway
sk: Brána

en: Gateway is not in the correct format
sk: Brána nie je v správnom formáte

en: Ge_nerate
sk: V_ytvoriť

en: Generic Modem
sk: Všeobecný modem

en: Germany
sk: Nemecko

en: Greece
sk: Grécko

en: H_ostname (optional):
sk: Názov _počítača (nepovinné):

en: H_osts
sk: P_očítače

en: Ha_rdware address:
sk: Ha_rdvérová adresa:

en: Han_gup timeout:
sk: Timeout za_vesenia:

en: Hard_ware
sk: Hard_vér

en: Hardware (CRTSCTS)
sk: Hardvérové (CRTSCTS)

en: Hardware device:
sk: Hardvérové zariadenie:

en: Hardware type:
sk: Typ hardvéru:

en: Hardware:
sk: Hardvér:

en: High
sk: Vysoká

en: Hong Kong
sk: Hongkong

en: Host to Host encryption
sk: Šifrovanie počítač na počítač

en: Hostname
sk: Názov počítača

en: Hostname:
sk: Názov počítača:

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: IP Settings
sk: Nastavenia IP

en: IP address is not in the correct format
sk: IP adresa nie je v správnom formáte

en: IPsec - Connection Type
sk: IPsec - Typ pripojenia

en: IPsec - Encryption Mode
sk: IPsec - Druh šifrovania

en: IPsec - Keys
sk: IPsec - Kľúče

en: IPsec - Local Network
sk: IPsec - Miestna sieť

en: IPsec - Nickname
sk: IPsec - Pomenovanie

en: IPsec - Remote Network
sk: IPSec - Vzdialená sieť

en: IPsec - Summary
sk: IPsec - Zhrnutie

en: IPsec Settings
sk: Nastavenie IPsec

en: IPsec Tunnel Settings
sk: Nastavenia IPsec tunela

en: IPsec activating...
sk: Aktivácia IPsec...

en: IPsec deactivating...
sk: Deaktivácia IPsec...

en: ISDN Adapters Configuration
sk: Nastavenie ISDN adaptérov

en: ISDN Configuration
sk: Nastavenie ISDN

en: ISDN Dialup Configuration
sk: Nastavenie vytáčaného ISDN

en: ISDN _adapters:
sk: ISDN a_daptéry:

en: ISDN connection
sk: ISDN pripojenie

en: ISP Login
sk: ISP prihlasovacie meno

en: ISP Password
sk: ISP heslo

en: ISP Phonenumber
sk: Telefónne číslo poskytovateľa internetu (ISP)

en: Iceland
sk: Island

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Internet Provider
sk: Poskytovateľ internetu

en: Ireland
sk: Írsko

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Japan
sk: Japonsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Key:
sk: Kľúč:

en: Korea North
sk: Severná Kórea

en: Korea Republic
sk: Kórejská republika

en: Let _PPP do all authentication
sk: Nechať _PPP vykonávať úplné overovanie

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Linking %s to devices and putting it in profile %s.
sk: Pripájanie %s k zariadeniam a vkladanie do profilu %s.

en: List of devices which are currently configurable on your system.
sk: Zoznam zariadení v systéme, ktoré sú momentálne nastaviteľné.

en: Lithuania
sk: Litva

en: Loading Device Configuration
sk: Nahrávanie nastavení zariadení

en: Loading Hardware Configuration
sk: Nahrávanie nastavení hardvéru

en: Loading IPsec configuration...
sk: Nahrávanie nastavení IPsec...

en: Loading Network Configuration...
sk: Načítava sa nastavenie siete...

en: Loading Profile Configuration
sk: Nahrávanie nastavení profilov

en: Loading configuration
sk: Nahrávanie nastavení

en: Loading configuration...
sk: Nahrávanie nastavení...

en: Loading device configuration...
sk: Nahrávanie nastavení zariadení...

en: Loading hardware configuration...
sk: Nahrávanie nastavení hardvéru...

en: Loading profile configuration...
sk: Nahrávanie nastavení profilov...

en: Local Network
sk: Miestna sieť

en: Local network _address:
sk: _Adresa miestnej siete:

en: Local network _gateway:
sk: _Brána miestnej siete:

en: Local subnet _mask:
sk: _Maska miestnej podsiete:

en: Login name:
sk: Prihlasovacie meno:

en: Low
sk: Nízka

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: MAC address is not in the correct format
sk: MAC adresa nie je v správnom formáte

en: M_inimum number of seconds charged:
sk: M_inimálny počet nabitých sekúnd:

en: Macedonia
sk: Macedónsko

en: Make this connection the default _route
sk: Nastaviť toto p_ripojenie na štandardné smerovanie

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Manual IP Address Settings
sk: Ručné nastavenia IP adresy

en: Manual encryption with a fixed key
sk: Ručné šifrovanie s pevným kľúčom

en: Medium
sk: Stredná

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Mode:
sk: Režim:

en: Modem Configuration
sk: Nastavenie modemu

en: Modem Dialup Configuration
sk: Nastavenie Dialup modemu

en: Modem Initstring
sk: Inicializačný reťazec pre modem

en: Modem _initialization string:
sk: _Inicializačný reťazec modemu:

en: Modem _volume:
sk: _Hlasitosť modemu:

en: Modem connection
sk: Analógové pripojenie cez modem

en: Modem p_ort:
sk: P_ort modemu:

en: Modem probing...
sk: Hľadanie modemu...

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: Monaco
sk: Monako

en: Monitor the selected device.
sk: Sledovať zvolené zariadenie.

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Name
sk: Názov

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Netmask
sk: Sieťová maska

en: Network
sk: Sieť

en: Network Adapters Configuration
sk: Nastavenie sieťových adaptérov

en: Network Configuration
sk: Nastavenie siete

en: Network Device Control
sk: Ovládanie sieťových zariadení

en: Network device activating...
sk: Aktivácia sieťového zariadenia...

en: Network device deactivating...
sk: Deaktivácia sieťového zariadenia...

en: Network mask is not in the correct format
sk: Sieťová maska nie je v správnom formáte

en: Network name (SSID):
sk: Názov siete (SSID):

en: Network to Network encryption (VPN)
sk: Šifrovanie sieť na sieť (VPN)

en: New Interface
sk: Nové rozhranie

en: New Profile
sk: Nový profil

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Nickname
sk: Pomenovanie

en: Nickname %s is already in use!
    Please choose another one.
sk: Pomenovanie %s je už použité!
    Prosím zvoľte iné.

en: Nicknames changed
sk: Pomenovania zmenené

en: No modem was found on your system.
sk: Žiaden modem nebol vo vašom systéme nájdený.

en: None
sk: Nič

en: Normal
sk: Normálny

en: Normal
    T-Online
sk: Normálne
    T-Online

en: Norway
sk: Nórsko

en: Off
sk: Žiadna

en: Online time:
sk: Čas pripojenia:

en: Other Ethernet Card
sk: Iná ethernetová karta

en: Other QETH Device
sk: Iné zariadenie QETH

en: Other Tokenring Card
sk: Iná tokenring karta

en: Other Wireless Card
sk: Iná bezdrôtová karta

en: PPP Option List
sk: Zoznam PPP volieb

en: PPP Settings
sk: Nastavenia PPP

en: Palestine
sk: Palestína

en: Pass_word:
sk: He_slo:

en: Password (_again):
sk: Heslo (_znova):

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Phone number:
sk: Telefónne číslo:

en: Please enter a nickname for the connection:
sk: Prosím zadajte pomenovanie pripojenia:

en: Please enter a passphrase to generate the key.
sk: Prosím zadajte heslo pre vygenerovanie kľúča.

en: Please enter a unique security parameter index between 256 and 4294967295.
sk: Prosím zadajte unikátny index parametra bezpečnosti medzi 256 a 4294967295.

en: Please enter here your personal account data. Without this data, access to T-Online is unfortunately not possible.
sk: Prosím tu vyplňte vaše osobné údaje o účte. Bohužiaľ, bez týchto údajov nebude prístup k T-Online možný.

en: Please enter the MTU parameter to set the Maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
sk: Prosím zadajte parameter MTU pre nastavenie maximálnej prenosovej časti na tomto rozhraní. Na s390/s390x je MTU štandardne nastavené na 1492

en: Please enter the MTU parameter to set the maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
sk: Prosím zadajte parameter MTU pre nastavenie maximálnej prenosovej časti na tomto rozhraní. Na s390/s390x je MTU štandardne nastavené na 1492

en: Please enter the name for the profile. The name may only contain letters and digits.
sk: Prosím zadajte názov profilu. Názov môže obsahovať iba písmená a číslice.

en: Please enter your local network settings:
sk: Prosím zadajte nastavenia miestnej siete:

en: Please enter your remote network settings:
sk: Prosím zadajte nastavenia vzdialenej siete:

en: Please select another Hardware Device or 
    activate only one of them.
sk: Prosím zvoľte iné hardvérové zariadenie alebo 
    aktivujte iba jedno z nich.

en: Please select the hardware device type you want to create
sk: Prosím vyberte typ hardvérového zariadenia, ktoré chcete vytvoriť

en: Please select the level of security for this device.
sk: Prosím zvoľte úroveň bezpečnosti pre toto zariadenie.

en: Please select the type of connection:
sk: Prosím zvoľte typ pripojenia:

en: Please select the type of encryption:
sk: Prosím zvoľte typ šifrovania:

en: Please select the type of hardware device to add:
sk: Prosím zadajte typ hardvérového zariadenie pre pridanie:

en: Please specify your keys or generate them. 
    The keys are symmetric, so your remote partner needs to have the same.
sk: Prosím zadajte vaše kľúče alebo ich vytvorte. 
    Kľúče sú symetrické, takže váš vzdialený partner potrebuje zhodné kľúče.

en: Please start system-config-network with root permissions!
sk: Prosím, spustite system-config-network s právami správcu!

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Prefi_x
sk: Pred_voľba

en: Prefi_x:
sk: Pre_dvoľba:

en: Prefix (Netmask)
sk: Prefix (maska siete)

en: Primary DNS
sk: Primárne DNS

en: Primary DNS Server
sk: Primárny DNS server

en: Primary DNS is not in the correct format
sk: Primárne DNS nie je v správnom formáte

en: Probing for Modems, please wait...
sk: Hľadajú sa modemy, prosím čakajte...

en: Professional
sk: Profesionálna

en: Profile
sk: Profil

en: Provider _name:
sk: _Názov poskytovateľa:

en: Provider name:
sk: Názov poskytovateľa:

en: Qeth connection
sk: Pripojenie qeth

en: Quit
sk: Koniec

en: Read Device Bus ID
sk: ID zbernica zariadenia čítania:

en: Remote Host / GW
sk: Vzdialený počítač / brána

en: Remote Network
sk: Vzdialená sieť

en: Remote _IP address:
sk: Vzdialená _IP adresa:

en: Remote network _address:
sk: _Adresa vzdialenej siete:

en: Remote network _gateway:
sk: _Brána vzdialenej siete:

en: Remote subnet _mask:
sk: _Maska vzdialenej podsiete:

en: Resource
sk: Prostriedky

en: Restart if _connection dies
sk: Reštartovať ak je _pripojenie prerušené

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russia
sk: Rusko

en: S_econdary DNS:
sk: _Sekundárne DNS:

en: Save
sk: Uložiť

en: Save&Quit
sk: Uložiť a ukončiť

en: Saving IPsec configuration...
sk: Ukladanie nastavení IPsec...

en: Saving configuration...
sk: Ukladanie nastavení...

en: Saving device configuration...
sk: Ukladanie nastavení zariadení...

en: Saving hardware configuration...
sk: Ukladanie nastavení hardvéru...

en: Saving profile configuration...
sk: Ukladanie nastavení profilov...

en: Secondary DNS
sk: Sekundárne DNS

en: Secondary DNS Server
sk: Sekundárny DNS server

en: Secondary DNS is not in the correct format
sk: Sekundárne DNS nie je v správnom formáte

en: Security Level
sk: Úroveň bezpečnosti

en: Security parameter index for authentication:
sk: Index parametra bezpečnosti pre autentifikáciu:

en: Security parameter index for encryption:
sk: Index parametra bezpečnosti pre šifrovanie:

en: Select A Device
sk: Zvoľte zariadenie

en: Select Action
sk: Vyberte akciu

en: Select Device Type
sk: Zvoľte typ zariadenia

en: Select Ethernet Adapter
sk: Zvoľte Ethernetový adaptér

en: Select Ethernet Device
sk: Zvoľte ethernetové zariadenie

en: Select ISDN Adapter
sk: Zvoľte ISDN adaptér

en: Select Modem
sk: Zvoľte modem

en: Select Provider
sk: Vybrať poskytovateľa

en: Select Token Ring Adapter
sk: Zvoľte Token ring adaptér

en: Select Token Ring Device
sk: Výber Token Ring zariadenia

en: Select Wireless Device
sk: Voľba bezdrôtového zariadenia

en: Select a profile
sk: Voľba profilu

en: Select the authentication protocol used by your ISP.
sk: Zvoľte overovací protokol používaný vaším ISP.

en: Select the ethernet card you want to configure:
sk: Zvoľte ethernetovú kartu, ktorú chcete nastaviť:

en: Select the ethernet device connected to the DSL modem.
sk: Zvoľte ethernetové zariadenie pripojené k DSL modemu.

en: Select the ethernet device for this account.
sk: Zvoľte ethernetové zariadenie pre tento účet.

en: Select the services you want to provide through this device
sk: Zvoľte služby, ktoré chcete poskytovať cez toto zariadenie

en: Select the token ring card you want to configure:
sk: Zvoľte Token ring kartu, ktorú chcete nastaviť:

en: Select the wireless card you want to configure:
sk: Zvoľte bezdrôtovú kartu, ktorú chcete nastaviť:

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Service
sk: Služba

en: Service Description
sk: Popis služby

en: Services
sk: Služby

en: Set M_RU to:
sk: Nastaviť M_RU na:

en: Set M_TU to:
sk: Nastaviť M_TU na:

en: Set the operating mode of the device, which depends on the network topology. The mode can be Ad-Hoc (network composed of only one cell and without Access Point), Managed (node connects to a network composed of many Access Points, with roaming), Master (the node is the synchronization master or acts as an Access Point) or Auto.
sk: Nastavenie pracovného režimu zariadenia - závisí od topológie siete. Režim môže byť Ad-Hoc (sieť zložená iba z jednej bunky a bez Prístupového Bodu), Managed (uzol pripájajúci sa do siete zloženej z viacerých Prístupových Bodov s roamingom), Master (uzol riadiaci synchronizáciu alebo pôsobiaci ako Prístupový Bod) alebo Auto.

en: Shall the following packages, which are needed on your system, be installed?
sk: Majú sa následujúce balíčky, ktoré sú potrebné vo vašom systéme, nainštalovať?

en: Show loopback
sk: Zobraziť loopback

en: Show password
sk: Zobraziť heslo

en: Singapore
sk: Singapur

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Software (XON/XOFF)
sk: Softvérové (XON/XOFF)

en: Sorry, there is nothing to be edited, or this type cannot be edited yet.
sk: Prepáčte, ale tu sa nedá nič upravovať, resp. tento typ nie je upraviteľný.

en: Spain
sk: Španielsko

en: Specify a file to save the dump
sk: Zadajte súbor na uloženie výpisu (dump)

en: Starting text version
sk: Spúšťa sa textová verzia

en: Static IP
sk: Statická IP

en: Static Network Routes
sk: Statické sieťové smerovania

en: Staticall_y set IP addresses:
sk: Statick_y nastavené IP adresy:

en: Statically set IP addresses:
sk: Staticky nastavené IP adresy:

en: Status
sk: Stav

en: Subnet mask:
sk: Maska podsiete:

en: Succeeded. Please read the output.
sk: Úspešné. Prosím prečítajte si výstup.

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switching Profiles
sk: Prepínanie profilov

en: Switching to profile %s
sk: Prepnutie na profil %s

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Tertiary DNS
sk: Terciárne DNS

en: Tertiary DNS is not in the correct format
sk: Terciárne DNS nie je v správnom formáte

en: Testing configuration set...
sk: Testovanie konfigurácie nastavení...

en: Thailand
sk: Thajsko

en: The "%s" Profile can not be deleted!
sk: Profil "%s" nemôže byť odstránený!

en: The "%s" profile can't be renamed!
sk: Profil "%s" nemôže byť premenovaný!

en: The Loopback device can not be disabled!
sk: Zariadenie Loopback nemôže byť zakázané!

en: The Loopback device can not be edited!
sk: Zariadenie Loopback nemôže byť upravované!

en: The Loopback device can not be removed!
sk: Zariadenie Loopback nemôže byť odstránené!

en: The Token Ring card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
sk: Token Ring kartu sa nepodarilo nainicializovať. Prosím skontrolujte nastavenia a skúste to znovu.

en: The application's state has been successfully
    written to the file '%s'.
sk: Stav aplikácie bol úspešne zapísaný
     do súboru '%s'.

en: The device type %s cannot be edited!
sk: Typ zariadenia %s nemôže byť upravovaný!

en: The following network interfaces are configured in the active profile.
sk: Následujúce sieťové zariadenia sú nastavené v aktívnom profile.

en: The name may only contain letters and digits!
sk: Názov môže obsahovať len písmená a číslice!

en: The profile can't be named "%s"!
sk: Profil nemôže byť pomenovaný ako "%s"!

en: The profile name already exists!
sk: Názov profilu už existuje!

en: This software is distributed under the GPL. 
    Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking 
    System: http://bugzilla.redhat.com/
sk: Tento softvér je šírený podľa GPL. 
    Prosím ohlasujte chyby do Red Hat systému 
    chybových hlásení: http://bugzilla.redhat.com/

en: This software is distributed under the GPL. Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking System: http://bugzilla.redhat.com/
sk: Tento softvér je šírený podľa GPL. Prosím ohlasujte chyby do Red Hat systému chybových hlásení: http://bugzilla.redhat.com/

en: Tie to specific ethernet card
sk: Naviazať k špecifickej ethernet karte

en: To activate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
sk: Pre aktiváciu IPsec pripojenia %s budú zmeny uložené.

en: To activate the network device %s, the changes have to be saved.
sk: Pre aktiváciu sieťového zariadenia %s budú zmeny uložené.

en: To be rewritten!
sk: Bude zapísané!

en: To deactivate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
sk: Pre deaktiváciu IPsec pripojenia %s budú zmeny uložené.

en: To deactivate the network device %s, the changes have to be saved.
sk: Pre deaktiváciu sieťového zariadenia %s budú zmeny uložené.

en: Token Ring Device
sk: Zariadenie Token Ring

en: Token Ring connection
sk: Pripojenie Token Ring

en: Token ring card
sk: Karta Token ring

en: Transmit rate:
sk: Prenosová rýchlosť:

en: Turkey
sk: Turecko

en: Type
sk: Typ

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

en: United States of America
sk: Spojené štáty americké

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown List %s
sk: Neznámy zoznam %s

en: Unknown option %s
sk: Neznáma voľba %s

en: Updating devices...
sk: Aktualizácia zariadení...

en: Updating hardware...
sk: Aktualizácia hardvéru...

en: Updating profiles...
sk: Aktualizácia profilov...

en: Usage: %s
sk: Použitie: %s

en: Use DHCP
sk: Použiť DHCP

en: Use _Callback Control Protocol (CBCP)
sk: Použiť _Callback Control protokol (CBCP)

en: Use _Channel Bundling
sk: Použiť balenie _kanála

en: Use ethernet device aliases
sk: Použiť prezývky zariadenia ethernet

en: Use this form to enter your T-Online account data.
sk: Použite tento formulár na zadanie údajov o vašom T-Online účte.

en: Used to manipulate encryption or scrambling keys and encryption mode. To set the current encryption key in hex digits enter the key with 0x prepended as 0xXXXXXXXX.
sk: Používa sa na spracovanie šifrovacích kľúčov a šifrovacieho módu. Pre nastavenie aktuálneho šifrovacieho kľúča v šestnástkovom tvare, zadajte kľúč s predponou 0x, ako napr. 0xXXXXXXXX.

en: Very High
sk: Veľmi vysoká

en: Waiting to connect to
sk: Čakám na pripojenie na

en: Waiting...
sk: Čakám...

en: Which device type do you want to add?
sk: Ktorý typ zariadenia chcete pridať?

en: Wireless Device Configuration
sk: Nastavenie bezdrôtového zariadenia

en: Wireless connection
sk: Bezdrôtové pripojenie

en: Write Device Bus ID
sk: ID zbernica zariadenia zápisu

en: You changed the hostname.
    
    Should the hostname be set to the system now?
    This may have the effect, that some X applications do not function properly.
    
    You may have to relogin.
sk: Zmenili ste meno počítača.
    
    Má byť toto meno nastavené už teraz?
    Táto zmena môže spôsobiť, že niektoré X aplikácie nebudú správne fungovať.
    
    Bude potrebné sa odhlásiť a znovu prihlásiť.

en: You have made some changes in your configuration.
sk: V nastaveniach ste vykonali niekoľko zmien.

en: You have selected the following information:
sk: Zvolili ste následujúce informácie:

en: You have to install the following packages, which are needed on your system!
sk: Musíte nainštalovať následujúce balíčky, ktoré sú vo vašom systéme potrebné!

en: You may configure IPsec tunnels and host to host connections here.
sk: Tu môžete nastaviť IPsec tunely a pripojenia počítač na počítač.

en: You may configure network devices associated with physical hardware here.  Multiple logical devices can be associated with a single piece of hardware.
sk: Tu môžete nastaviť sieťové zariadenia priradené k fyzickému hardvéru. K jednej hardvérovej súčasti môže byť priradených viacero logických zariadení.

en: You may configure network hardware physically attached to the computer here.
sk: Tu môžete nastaviť sieťový hardvér fyzicky pripojený k počítaču.

en: You may configure the system's hostname, domain, name servers, and search domain. Name servers are used to look up other hosts on the network.
sk: Tu môžete nastaviť systémový názov počítača, doménu, server doménových mien, a prehľadávanú doménu. Servery doménových mien sa používajú pre vyhľadávanie ostatných počítačov v sieti.

en: You may specify static computer hostname to IP address mappings here.  If DNS is in use, these settings will take precedence over any information it may provide.
sk: Tu môžete zadať statické mapovania názvov počítačov na IP adresy. Ak je použité DNS, tieto nastavenia budú mať prednosť pred akoukoľvek informáciou, ktorú poskytne.

en: You will now be guided through the setup of the IPsec connection.
sk: Teraz budete prevedení nastavením IPsec pripojenia.

en: _AC-name:
sk: Názov-_AC:

en: _Accumulate cost over multiple connections
sk: _Spočítať cenu z viacerých pripojení

en: _Activate
sk: _Aktivovať

en: _Activate connection when computer starts
sk: _Aktivovať pripojenie počas štartu počítača

en: _Activate device when computer starts
sk: _Aktivovať zariadenie počas štartu počítača

en: _Activate device when parent device starts
sk: _Aktivovať zariadenie pri štarte nadriadeného zariadenia

en: _Adapter identifier:
sk: Identifikátor _adaptéra:

en: _Adapter:
sk: _Adaptér:

en: _Add...
sk: Prid_ať...

en: _Address:
sk: _Adresa:

en: _Advanced
sk: _Pokročilé

en: _Alias:
sk: Prezývk_a:

en: _Allow only above Dial-In Number
sk: _Povoliť iba uvedené vytáčané čísla

en: _Authentication:
sk: _Overenie:

en: _Auto
sk: _Automaticky

en: _Basic
sk: _Základ

en: _Baud rate:
sk: _Prenosová rýchlosť:

en: _Channel:
sk: _Kanál:

en: _Choose Provider...
sk: Vyberte p_oskytovateľa...

en: _Compression
sk: _Kompresia

en: _Concurrent user number/suffix:
sk: _Súčasné užívateľské číslo/prípona:

en: _Configure...
sk: _Nastaviť...

en: _Cost
sk: _Cena

en: _Deactivate
sk: _Deaktivovať

en: _Debug
sk: La_diaci režim

en: _Debug mode
sk: La_diaci režim

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Delete...
sk: _Odstrániť...

en: _Device type:
sk: Typ zaria_denia:

en: _Device:
sk: _Zariadenie:

en: _Dial mode:
sk: Spôsob _vytáčania:

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Edit...
sk: _Upraviť...

en: _Encapsulation mode:
sk: R_ežim zapúzdrenia:

en: _Encryption key:
sk: Ši_frovací kľúč:

en: _Extra cost to start a connection:
sk: Príplatok za nadviazani_e pripojenia:

en: _Flow control:
sk: _Kontrola prenosu:

en: _Gateway:
sk: _Brána:

en: _General
sk: _Hlavné

en: _Generate
sk: _Generovať

en: _Hangup timeout:
sk: Ti_meout zavesenia:

en: _Hardware Address
sk: _Hardvérová adresa:

en: _Hardware Device
sk: Hard_vérové zariadenie

en: _Hardware device
sk: _Hardvérové zariadenie

en: _Hardware device:
sk: _Hardvérové zariadenie:

en: _Hardware:
sk: Ha_rdvér:

en: _High Security (Internet)
sk: _Vysoká bezpečnosť (internet)

en: _Hostname:
sk: _Názov počítača:

en: _Hour
sk: _Hodina

en: _Info
sk: _Informácie

en: _Key (use 0x for hex):
sk: _Kľúč (použite 0x pre hexa):

en: _Login name:
sk: Prih_lasovacie meno:

en: _Low Security
sk: _Nízka bezpečnosť

en: _Maximum idle time:
sk: _Maximálny čas nečinnosti:

en: _Minute
sk: _Minúta

en: _Mode:
sk: _Režim:

en: _Modem device:
sk: Zariadenie _modemu:

en: _Monitor
sk: _Sledovať

en: _New...
sk: _Nové...

en: _Nickname:
sk: Pome_novanie:

en: _Number of seconds in basic accounting unit:
sk: _Počet sekúnd v základnej účtovacej jednotke:

en: _Options
sk: V_oľby

en: _PPP option:
sk: _PPP voľba:

en: _Personal password:
sk: _Osobné heslo:

en: _Phone Number
sk: _Telefónne číslo

en: _Phone number:
sk: _Telefónne číslo:

en: _Primary DNS:
sk: _Primárne DNS:

en: _Probe
sk: Zis_tiť

en: _Probe for Address
sk: _Zistiť adresu

en: _Probe for Address...
sk: _Zistiť adresu...

en: _Profile
sk: Pro_fil

en: _Provider
sk: _Poskytovateľ

en: _Provider name:
sk: Názov _poskytovateľa:

en: _Read Device Bus ID:
sk: ID zbernica za_riadenia čítania:

en: _Route
sk: _Smerovanie

en: _Save to file
sk: _Uložiť do súboru

en: _Second
sk: _Sekunda

en: _Secondary DNS:
sk: _Sekundárne DNS:

en: _Secure Device (LAN)
sk: Za_bezpečiť zariadenie (LAN):

en: _Service-name:
sk: Názov-_služby:

en: _Specified:
sk: Špe_cifikované:

en: _Subnet mask:
sk: Mas_ka podsiete:

en: _T-Online Account Setup
sk: Nastavenie účtu _T-Online

en: _Terminate connection when session closes
sk: _Ukončiť pripojenie ak sedenie končí

en: _Tertiary DNS:
sk: _Terciárne DNS:

en: _Time
sk: Ča_s

en: _Transmit rate:
sk: _Prenosová rýchlosť:

en: _Use Callback
sk: Po_užiť spätné volanie (callback)

en: _Use Hardware Address
sk: Po_užiť hardvérovú adresu

en: _Use synchronous PPP
sk: Po_užiť synchrónne PPP

en: _Use touch tone dialing
sk: Po_užiť tónovú voľbu

en: _Wireless Settings
sk: _Bezdrôtové nastavenia

en: _Write Device Bus ID:
sk: ID zbernica za_riadenia zápisu:

en: chap
sk: CHAP

en: clear existing list prior of importing
sk: vyčistiť existujúci zoznam pred importovaním

en: click the right mouse button for properties
sk: kliknite pravým tlačítkom myši pre vlastnosti

en: configured
sk: nastavené

en: encryption disabled
sk: šifrovanie neaktívne

en: export / import IPsec list
sk: exportovať / importovať zoznam IPsec

en: export / import device list (default)
sk: exportovať / importovať zoznam zariadení (predvolené)

en: export / import hardware list
sk: exportovať / importovať zoznam hardvéru

en: export / import profile list
sk: exportovať / importovať zoznam profilov

en: export list (default)
sk: exportovať zoznam (štandardné)

en: import from file
sk: importovať zo súboru

en: import list
sk: importovať zoznam

en: in
sk: v

en: inactive
sk: neaktívne

en: manual
sk: ručne

en: none
sk: nič

en: out
sk: výstup

en: raw IP
sk: čisté IP

en: redhat network control - Properties
sk: redhat network control - Vlastnosti

en: set the root directory
sk: nastaviť koreňový priečinok

en: switch / activate profile
sk: prepnúť / aktivovať profil

en: sync PPP
sk: synchrónne PPP

en: system
sk: systém

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose
sk: system-config-network - nástroj pre nastavenie siete
    
    Použitie: system-config-network -v --verbose

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose -d --debug
sk: system-config-network - nástroj pre nastavenie siete
    
    Použitie: system-config-network -v --verbose -d --debug

en: unique SPI for AH (256 - 4294967295), like a TCP/IP port number
sk: unikátne SPI pre AH (256 - 4294967295), ako číslo TCP/IP portu

en: unique SPI for ESP (256 - 4294967295), like a TCP/IP port number
sk: unikátne SPI pre ESP (256 - 4294967295), ako číslo TCP/IP portu

en: xDSL Configuration
sk: Nastavenie xDSL

en: xDSL connection
sk: Pripojenie xDSL
