libreport - en to pl translation catalogue (282 entries)

en: 
    & [-v] [-c CONFFILE] -d DIR
    or:
    & [-v] [-c CONFFILE] [-d DIR] -t[ID] FILE...
    
    Reports a problem to RHTSupport.
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
pl: 
    & [-v] [-c PLIK_KONFIGURACJI] -d KATALOG
    lub:
    & [-v] [-c PLIK_KONFIGURACJI] [-d KATALOG] -t[IDENTYFIKATOR] PLIK...
    
    Zgłasza problem do RHTSupport.
    
    Jeśli nie podano, domyślnym PLIKIEM_KONFIGURACJI jest

en: 
    & [-vbf] [-c CONFFILE] -d DIR
    or:
    & [-v] [-c CONFFILE] [-d DIR] -t[ID] FILE...
    
    Reports problem to Bugzilla.
    
    The tool reads DIR. Then it logs in to Bugzilla and tries to find a bug
    with the same abrt_hash:HEXSTRING in 'Whiteboard'.
    
    If such bug is not found, then a new bug is created. Elements of DIR
    are stored in the bug as part of bug description or as attachments,
    depending on their type and size.
    
    Otherwise, if such bug is found and it is marked as CLOSED DUPLICATE,
    the tool follows the chain of duplicates until it finds a non-DUPLICATE bug.
    The tool adds a new comment to found bug.
    
    The URL to new or modified bug is printed to stdout and recorded in
    'reported_to' element.
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
pl: 
    & [-vbf] [-c PLIK_KONFIGURACJI] -d KATALOG
    lub:
    & [-v] [-c PLIK_KONFIGURACJI] [-d KATALOG] -t[IDENTYFIKATOR] PLIK...
    
    Zgłasza problemy w serwisie Bugzilla.
    
    Narzędzie odczytuje KATALOG. Następnie loguje się w serwisie Bugzilla
    i próbuje odnaleźć błąd o tym samym abrt_hash:CIĄG_SZESNASTKOWY
    w polu "Whiteboard".
    
    Jeśli taki błąd nie zostanie odnaleziony, to zostanie utworzony nowy.
    Elementy KATALOGU są przechowywane w bugu jako część opisu błędu lub jako
    załączniki, w zależności od ich typu i rozmiaru.
    
    W przeciwnym przypadku, jeśli taki błąd zostanie odnaleziono i jest
    oznaczony jako ZAMKNIĘTY DUPLIKAT, to narzędzie podąża za ciągiem
    duplikatów, aż odnajdzie błąd nie będący DUPLIKATEM. Następnie dodaje
    nowy komentarz do odnalezionego błędu.
    
    Adres URL do nowego lub zmodyfikowanego błędu jest wyświetlana w
    standardowym wyjściu i nagrywana w elemencie "reported_to".
    
    Jeśli nie podano, domyślnym PLIKIEM_KONFIGURACJI jest

en: 
    No changes were detected in the report
pl: 
    Nie wykryto zmian w zgłoszeniu

en: 
    The report has been updated
pl: 
    Zgłoszenie zostało zaktualizowane

en: # Architecture
pl: # Architektura

en: # Backtrace
    # Check that it does not contain any sensitive data (passwords, etc.)
pl: # Wyjątek
    # Proszę sprawdzić, czy nie zawiera żadnych prywatnych danych (hasła itp.)

en: # Command line
pl: # Wiersz poleceń

en: # Component
pl: # Składnik

en: # Core dump
pl: # Zrzut pamięci

en: # Describe the circumstances of this crash below
pl: # Niżej należy opisać okoliczności tej awarii (w języku angielskim)

en: # Executable
pl: # Plik wykonywalny

en: # Kernel version
pl: # Wersja jądra

en: # Package
pl: # Pakiet

en: # Reason of crash
pl: # Przyczyna awarii (w języku angielskim)

en: # Release string of the operating system
pl: # Ciąg wydania systemu operacyjnego

en: # This field is read only
pl: # To pole jest tylko do odczytu

en: %llu bytes, %u files
pl: %llu bajtów, %u plików

en: & -o [-d] DIR
    
    newt tool to report problem saved in specified DIR
pl: & -o [-d] KATALOG
    
    Narzędzie newt do zgłaszania problemów zapisanych w podanym KATALOGU

en: & [-v] --target TARGET --ticket ID FILE...
    
    Uploads FILEs to specified ticket on TARGET.
    
    This tool is provided to ease transition of users of report package
    to libreport. Recognized TARGETs are 'strata' and 'bugzilla',
    first one invokes upload to RHTSupport and second - to Bugzilla.
    
    Configuration (such as login data) can be supplied via files
pl: & [-v] --target CEL --ticket IDENTYFIKATOR PLIK...
    
    Wysyła PLIKI do podanego zgłoszenia w CELU.
    
    To narzędzie ma ułatwiać przejście użytkowników pakietu report do
    libreport. Rozpoznawane CELE to "strata" i "bugzilla". Pierwszy
    wywołuje wysyłanie do RHTSupport, a drugie do Bugzilli.
    
    Konfiguracja (taka jak dane logowania) może być dostarczana przez pliki

en: & [-v] -d DIR [-c CONFFILE]
    
    Sends contents of a problem directory DIR via email
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
pl: & [-v] -d KATALOG [-c PLIK_KONFIGURACJI]
    
    Wysyła zawartość KATALOGU problemu przez e-mail
    
    Jeśli nie podano, domyślnym PLIKIEM_KONFIGURACJI jest

en: & [-v] -d DIR [-c CONFFILE] [-u URL]
    
    Uploads compressed tarball of problem directory DIR to URL.
    If URL is not specified, creates tarball in /tmp and exits.
    
    URL should have form 'protocol://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz]'
    where protocol can be http(s), ftp, scp, or file.
    File protocol can't have user and host parts: 'file:///dir/[file.tar.gz].'
    If URL ends with a slash, the archive name will be generated and appended
    to URL; otherwise, URL will be used as full file name.
    
    Files with names listed in $EXCLUDE_FROM_REPORT are not included
    into the tarball.
    
    CONFFILE lines should have 'PARAM = VALUE' format.
    Recognized string parameter: URL.
    Parameter can be overridden via $Upload_URL.
pl: & [-v] -d KATALOG [-c PLIK_KONFIGURACJI] [-u URL]
    
    Wysyła skompresowane archiwum tar KATALOGU problemu na adres URL.
    Jeśli nie podano adresu URL, to tworzy archiwum tar w katalogu /tmp
    i kończy działanie.
    
    Adres URL powinien być w formacie "protokół://[użytkownik[:hasło]@]komputer/katalog/[plik.tar.gz]"
    , gdzie protokół może wynosić http(s), ftp, scp lub file.
    Protokół file nie może posiadać części "użytkownik" i "komputer":
    "file:///katalog/[plik.tar.gz]".
    Jeśli adres URL kończy się ukośnikiem, to nazwa archiwum zostanie utworzona
    i dołączona do adresu URL; w przeciwnym przypadku adres URL zostanie użyty
    jako pełna nazwa pliku.
    
    Pliki o nazwach wymienionych w zmiennej $EXCLUDE_FROM_REPORT nie są
    dołączane do archiwum tar.
    
    Wiersze PLIKU_KONFIGURACJI powinny być w formacie "PARAMETR = WARTOŚĆ".
    Rozpoznawany parametr ciągu: URL.
    Parametry mogą być nadpisywane przez $Upload_URL.

en: & [-v] -d DIR [-o FILE] [-a yes/no] [-r]
    
    Prints problem information to standard output or FILE
pl: & [-v] -d DIR [-o PLIK] [-a yes/no] [-r]
    
    Wyświetla informacje o problemie do standardowego wyjścia lub PLIKU

en: & [-v] [-c CONFFILE]... -d DIR
    
    Reports kernel oops to kerneloops.org (or similar) site.
    
    Files with names listed in $EXCLUDE_FROM_REPORT are not included
    into the tarball.
    
    CONFFILE lines should have 'PARAM = VALUE' format.
    Recognized string parameter: SubmitURL.
    Parameter can be overridden via $KerneloopsReporter_SubmitURL.
pl: & [-v] [-c PLIK_KONFIGURACJI]... -d KATALOG
    
    Wysyła awarię jądra do witryny kerneloops.org (lub podobnej).
    
    Pliki z nazwami wymienionymi w zmiennej $EXCLUDE_FROM_REPORT
    nie są dołączane do pakietu tar.
    
    Wiersze PLIKU_KONFIGURACJI powinny być w formacie "PARAM = VALUE".
    Rozpoznawany parametr: SubmitURL.
    Parametr może być zastąpiony przez zmienną $KerneloopsReporter_SubmitURL.

en: & [-vpod] [-g GUI_FILE] [-n PROG_NAME] DIR
    
    GUI tool to analyze and report problem saved in specified DIR
pl: & [-vpod] [-g PLIK_GUI] [-n NAZWA_PROGRAMU] KATALOG
    
    Graficzne narzędzie do analizy i zgłaszania problemów zapisanych w podanym KATALOGU

en: & [-vsp] -L[PREFIX] [DUMP_DIR]
       or: & [-vsp] -e EVENT DUMP_DIR
       or: & [-vsp] -a[y] DUMP_DIR
       or: & [-vsp] -c[y] DUMP_DIR
       or: & [-vsp] -r[y|o|d] DUMP_DIR
pl: & [-vsp] -L[PRZEDROSTEK] [KATALOG_ZRZUTU]
       lub: & [-vsp] -e ZDARZENIE KATALOG_ZRZUTU
       lub: & [-vsp] -a[y] KATALOG_ZRZUTU
       lub: & [-vsp] -c[y] KATALOG_ZRZUTU
       lub: & [-vsp] -r[y|o|d] KATALOG_ZRZUTU

en: '%s' is not an ordinary file
pl: "%s" nie jest zwykłym plikiem

en: 'strata' or 'bugzilla'
pl: "strata" lub "bugzilla"

en: (binary file, %llu bytes)
pl: (plik binarny, %llu bajtów)

en: (click here to view/edit)
pl: (naciśnięcie tutaj wyświetla/modyfikuje)

en: (no description)
pl: (brak opisu)

en: (not needed, '%s' already exists)
pl: (nie jest wymagane, "%s" już istnieje)

en: --- Running %s ---
pl: --- Uruchamianie %s ---

en: <b>Your comments are not private.</b> They may be included into publicly visible problem reports.
pl: <b>Komentarze nie są prywatne.</b> Mogą one zostać dołączone do publicznie widocznych zgłoszeń problemów.

en: Add %s to CC list
pl: Dodanie %s do listy CC

en: Add program names to log
pl: Dodaje nazwy programów do dziennika

en: Add to existing Red Hat Support case
pl: Dodaje do istniejącego zdarzenia wsparcia firmy Red Hat

en: Adding attachments to bug %i
pl: Dodawanie załączników do błędu %i

en: Adding comment to case '%s'
pl: Dodawanie komentarza do przypadku "%s"

en: Adding new comment to bug %d
pl: Dodawanie nowego komentarza do błędu %d

en: Address of Bugzilla server
pl: Adres serwera Bugzilli

en: Address of the Red Hat support portal
pl: Adres portalu wsparcia firmy Red Hat

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Alternate GUI file
pl: Alternatywny plik GUI

en: Analyze, collect and report problem data in DUMP_DIR
pl: Analizuje, zbiera i zgłasza dane problemu w KATALOGU_ZRZUTU

en: Analyzing
pl: Analizowanie

en: Analyzing did not start yet
pl: Analizowanie nie zostało jeszcze rozpoczęte

en: Analyzing failed. You can try another analyzer if available.
pl: Przeanalizowanie się nie powiodło. Można spróbować innego analizatora, jeśli jest dostępny.

en: Analyzing finished. You can proceed to the next step.
pl: Ukończono analizowanie. Można przejść do następnego kroku.

en: Analyzing...
pl: Analizowanie...

en: Append
pl: Dołącz

en: Append new reports or overwrite the old one.
pl: Dołącza nowe zgłoszenia lub zastępuje poprzednie.

en: Append to, or overwrite FILE
pl: Dołącza do PLIKU lub zastępuje go

en: Archive is created: '%s'
pl: Utworzono archiwum: "%s"

en: Attach FILEs [to bug with this ID]
pl: Dołącza PLIKI [do błędu o tym identyfikatorze]

en: Attach a file
pl: Dołącz plik

en: Attaching '%s' to case '%s'
pl: Dołączanie "%s" do zdarzenia "%s"

en: Attaching better backtrace
pl: Dołączanie lepszego wyjątku

en: Attaching problem data to case '%s'
pl: Dołączanie danych problemu do przypadku "%s"

en: Bad value for '%s': %s
pl: Błędna wartość dla "%s": %s

en: Base URL to upload to
pl: Podstawowy adres URL, do którego wysłać

en: Bug %i is CLOSED as DUPLICATE, but it has no DUP_ID
pl: Błąd %i jest ZAMKNIĘTY jako DUPLIKAT, ale nie posiada IDENTYFIKATORA_DUPLIKATU

en: Bug %i is CLOSED, but it has no RESOLUTION
pl: Błąd %i jest ZAMKNIĘTY, ale nie posiada ROZWIĄZANIA

en: Bug is already reported: %i
pl: Błąd został już zgłoszony: %i

en: Bugzilla URL
pl: Adres URL Bugzilli

en: Bugzilla account password
pl: Hasło konta Bugzilli

en: Bugzilla account user name
pl: Nazwa użytkownika konta Bugzilli

en: Bugzilla couldn't find parent of bug %d
pl: Bugzilla nie może odnaleźć nadrzędnego błędu %d

en: Caching files from {0} made from {1}
pl: Umieszczanie plików z {0} utworzonych z {1} w pamięci podręcznej

en: Can't copy '%s': %s
pl: Nie można skopiować "%s": %s

en: Can't create a temporary directory in /tmp
pl: Nie można utworzyć katalogu tymczasowego w /tmp

en: Can't create temporary file in /tmp
pl: Nie można utworzyć tymczasowego pliku w /tmp

en: Can't delete: '%s'
pl: Nie można usunąć: "%s"

en: Can't disable repository '{0!s}': {1!s}
pl: Nie można wyświetlić repozytorium "{0!s}": {1!s}

en: Can't extract files from '{0}'
pl: Nie można wydobyć plików z "{0}"

en: Can't extract package '{0}'
pl: Nie można wydobyć pakietu "{0}"

en: Can't find crash thread
pl: Nie można odnaleźć wątku awarii

en: Can't find packages for {0} debuginfo files
pl: Nie można odnaleźć pakietów dla plików debuginfo {0}

en: Can't open '%s' for writing. Please select another file:
pl: Nie można otworzyć "%s" do zapisania. Proszę wybrać inny plik:

en: Can't parse backtrace
pl: Nie można przetworzyć wyjątku

en: Can't remove %s, probably contains an error log
pl: Nie można usunąć %s, prawdopodobnie zawiera dziennik błędów

en: Can't remove '{0}': {1}
pl: Nie można usunąć "{0}": {1}

en: Can't setup {0}: {1}, disabling
pl: Nie można ustawić {0}: {1}, wyłączanie

en: Can't write to '{0}': {1}
pl: Nie można zapisać do "{0}": {1}

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancelled by user.
pl: Anulowane przez użytkownika.

en: Cannot run vi: $TERM, $VISUAL and $EDITOR are not set
pl: Nie można uruchomić programu vi: nie ustawiono zmiennych $TERM, $VISUAL ani $EDITOR

en: Case number (default:previously reported case):
pl: Numer zdarzenia (domyślnie: poprzednio zgłoszone zdarzenie):

en: Case number:
pl: Numer zdarzenia:

en: Check SSL key validity
pl: Sprawdzanie poprawności klucza SSL

en: Checking for duplicates
pl: Sprawdzanie duplikatów

en: Checking for hints
pl: Sprawdzanie podpowiedzi

en: Click 'Apply' to start reporting
pl: Naciśnięcie przycisku "Zastosuj" rozpoczyna zgłaszanie

en: Collecting
pl: Zbieranie

en: Collecting did not start yet
pl: Zbieranie jeszcze się nie rozpoczęło

en: Collecting failed. You can try another collector if available.
pl: Połączenie się nie powiodło. Można spróbować innego mechanizmu zbierania, jeśli jest dostępny.

en: Collecting finished. You can proceed to the next step.
pl: Ukończono zbieranie. Można przejść do następnego kroku.

en: Collecting...
pl: Zbieranie...

en: Compressing data
pl: Kompresowanie danych

en: Con_figure %s
pl: S_konfiguruj %s

en: Config file
pl: Plik konfiguracji

en: Configuration file
pl: Plik konfiguracji

en: Configuration file (may be given many times)
pl: Plik konfiguracji (może być podawany wiele razy)

en: Configure E_vent
pl: Skonfiguruj z_darzenie

en: Confirm data to report
pl: Proszę potwierdzić dane do zgłoszenia

en: Create new Red Hat Support case
pl: Tworzy nowe zdarzenie wsparcia firmy Red Hat

en: Create reported_to in DIR
pl: Tworzy reported_to w KATALOGU

en: Creating a new bug
pl: Tworzenie nowego błędu

en: Creating a new case
pl: Tworzenie nowego przypadku

en: Details
pl: Szczegóły

en: Display version and exit
pl: Wyświetla wersję i kończy działanie

en: Do you still want to create a RHTSupport ticket?
pl: Nadal utworzyć zgłoszenie RHTSupport?

en: Documentation which might be relevant:
pl: Dokumentacja, która może być istotna:

en: Don't ask me again
pl: Bez pytania ponownie

en: Don't store passwords
pl: Bez przechowywania haseł

en: Download cancelled by user
pl: Pobieranie zostało anulowane przez użytkownika

en: Downloading ({0} of {1}) {2}: {3:3}%
pl: Pobieranie ({0} z {1}) {2}: {3:3}%

en: Downloading package {0} failed
pl: Pobranie pakietu {0} się nie powiodło

en: Downloading {0:.2f}Mb, installed size: {1:.2f}Mb. Continue?
pl: Pobieranie {0:.2f} MB, rozmiar po instalacji: {1:.2f} MB. Kontynuować?

en: Dump directory
pl: Katalog zrzutu

en: Email was sent to: %s
pl: Wysłano wiadomość e-mail do: %s

en: Empty RHTS login or password
pl: Pusty login lub hasło RHTS

en: Empty login or password, please check your configuration
pl: Pusty login lub hasło, proszę sprawdzić konfigurację

en: Error
pl: Błąd

en: Error in case creation at '%s', HTTP code: %d
pl: Błąd podczas tworzenia przypadku w "%s", kod HTTP: %d

en: Error in case creation at '%s', HTTP code: %d, server says: '%s'
pl: Błąd podczas tworzenia przypadku w "%s", kod HTTP: %d, komunikat serwera: "%s"

en: Error in case creation at '%s': %s
pl: Błąd podczas tworzenia przypadku w "%s": %s

en: Error in case creation at '%s': no Location URL, HTTP code: %d
pl: Błąd podczas tworzenia przypadku w "%s": brak adresu URL położenia, kod HTTP: %d

en: Error in comment creation at '%s', HTTP code: %d
pl: Błąd podczas tworzenia komentarza w "%s", kod HTTP: %d

en: Error in comment creation at '%s', HTTP code: %d, server says: '%s'
pl: Błąd podczas tworzenia komentarza w "%s", kod HTTP: %d, komunikat serwera: "%s"

en: Error in comment creation at '%s': %s
pl: Błąd podczas tworzenia komentarza w "%s": %s

en: Error in comment creation at '%s': no Location URL, HTTP code: %d
pl: Błąd podczas tworzenia komentarza w "%s": brak adresu URL położenia, kod HTTP: %d

en: Error initializing yum (YumBase.doConfigSetup): '{0!s}'
pl: Błąd podczas inicjowania programu yum (YumBase.doConfigSetup): "{0!s}"

en: Error retrieving filelists: '{0!s}'
pl: Błąd podczas pobierania list plików: "{0!s}"

en: Error retrieving metadata: '{0!s}'
pl: Błąd podczas pobierania metadanych: "{0!s}"

en: Essential element '%s' is missing, can't continue
pl: Brak niezbędnego pliku "%s", nie można kontynuować

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Event Configuration
pl: Konfiguracja zdarzeń

en: Examples: ftp://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz], scp://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz], file:///dir/[file.tar.gz]
pl: Przykłady: ftp://[użytkownik[:hasło]@]komputer/katalog/[plik.tar.gz], scp://[użytkownik[:hasło]@]komputer/katalog/[plik.tar.gz], file:///katalog/[plik.tar.gz]

en: Existing Red Hat Support case
pl: Istniejące zdarzenie wsparcia firmy Red Hat

en: Extracting cpio from {0}
pl: Wydobywanie cpio z {0}

en: Find BUG-ID according to DUPHASH
pl: Wyszukuje IDENTYFIKATOR-BŁĘDU zgodnie z SUMĄ-DUPLIKATU

en: Force reporting even if this problem is already reported
pl: Wymusza zgłoszenie nawet, jeśli ten problem został już zgłoszony

en: Found the same comment in the bug history, not adding a new one
pl: Odnaleziono taki sam komentarz z historii błędu, nowy nie zostanie dodany

en: Gnome Keyring is not available, your settings won't be saved!
pl: Baza kluczy środowiska GNOME jest niedostępna. ustawienia nie zostaną zapisane.

en: Go to next step
pl: Przejdź do następnego kroku

en: How did this problem happen (step-by-step)? How can it be reproduced? Any additional comments useful for diagnosing the problem? Please use English if possible.
pl: Jak wydarzył się ten problem (krok po kroku)? Jak można go powtórzyć? Jakieś dodatkowe komentarze, przydatne do diagnozowania problemu? Proszę używać języka angielskiego, jeśli to możliwe.

en: How would you like to report the problem?
pl: Proszę wybrać, jak zgłosić problem:

en: How you would like to analyze the problem?
pl: Proszę wybrać, jak przeanalizować problem:

en: I don't know what caused this problem
pl: Nie wiadomo, co spowodowało ten problem

en: I reviewed the data and _agree with submitting it
pl: Przejrzałem dane i zg_adzam się na ich wysłanie

en: If you are reporting to a remote server, make sure you removed all private data (such as usernames and passwords). Backtrace, command line, environment variables are the typical items in need of examining.
pl: Jeśli zgłaszane jest do zdalnego serwera, to proszę się upewnić, że usunięto wszystkie prywatne dane (takie jak nazwy użytkowników i hasła). Zwykle warto sprawdzić wyjątek, wiersz poleceń i zmienne środowiskowe.

en: If you want to report the problem to a different destination, collect additional information, or provide a better problem description and repeat reporting process, press 'Forward'.
pl: Aby zgłosić problem w innym miejscu, zebrać dodatkowe informacje lub podać lepszy opis błędu i powtórzyć proces zgłaszania, należy nacisnąć przycisk "Dalej".

en: Include
pl: Dołącz

en: Initializing yum
pl: Inicjowanie programu yum

en: Invalid boolean value '%s'
pl: Nieprawidłowa wartość logiczna "%s"

en: Invalid input, program exiting...
pl: Podano nieprawidłowe dane, kończenie działania programu...

en: Invalid number '%s'
pl: Nieprawidłowy numer "%s"

en: Invalid utf8 character '%c'
pl: Nieprawidłowy znak UTF8 "%c"

en: Item '%s' already exists and is not modifiable
pl: Element "%s" już istnieje i nie jest modyfikowalny

en: Kerneloops URL
pl: Adres URL witryny Kerneloops

en: List possible events [which start with PREFIX]
pl: Wyświetla możliwe zdarzenia [zaczynające się od PRZEDROSTKA]

en: Log File
pl: Plik dziennika

en: Log to syslog
pl: Przekazuje komunikaty do dziennika systemowego

en: Logger
pl: Dziennik

en: Logging into Bugzilla at %s
pl: Logowanie do Bugzilli pod adresem %s

en: Logging out
pl: Wylogowywanie

en: Looking for needed packages in repositories
pl: Wyszukiwanie wymaganych pakietów w repozytoriach

en: Looks like corrupted xml response, because '%s' member is missing.
pl: Wygląda na uszkodzoną odpowiedź XML, ponieważ brak elementu "%s".

en: Message subject
pl: Temat wiadomości

en: Missing mandatory member 'bugs'
pl: Brak obowiązkowego elementu "bugs"

en: Missing mandatory value
pl: Brak obowiązkowej wartości

en: Name
pl: Nazwa

en: Name of the logfile
pl: Nazwa pliku dziennika

en: Need writable directory, but '%s' is not writable. Move it to '%s' and operate on the moved data?
pl: Wymagany jest zapisywalny katalog, ale "%s" nie jest zapisywalny. Przenieść go do "%s" i działać na przeniesionych danych?

en: New Red Hat Support case
pl: Nowe zdarzenie wsparcia firmy Red Hat

en: New bug id: %i
pl: Identyfikator nowego błędu: %i

en: No processing for event '%s' is defined
pl: Nie podano przetwarzania dla zdarzenia "%s"

en: No reporters available
pl: Brak dostępnych programów zgłaszających

en: Noninteractive: don't ask questions, assume 'yes'
pl: Nieinteraktywnie: bez zadawania pytań, przyjmuje "tak"

en: Not attaching empty file '%s'
pl: Pusty plik "%s" nie zostanie załączony

en: Note: was already reported to '%s'
pl: Uwaga: już zgłoszono do "%s"

en: Notify only (Do not mark the report as sent)
pl: Tylko powiadamianie (bez oznaczania zgłoszenia jako wysłanego)

en: OS release string
pl: Ciąg wydania systemu operacyjnego

en: Ok
pl: OK

en: On the following screens, you will be asked to describe how the problem occurred, to choose how to analyze the problem (if needed), to review collected data, and to choose where the problem should be reported. Click 'Forward' to proceed.
pl: Na następnych ekranach użytkownik będzie proszony o opisanie wystąpienia problemu, wybranie sposobu jego analizy (jeśli to potrzebne), przejrzenie zebranych danych i wybranie miejsca zgłoszenia problemu. Proszę nacisnąć przycisk "Dalej", aby kontynuować.

en: Oops server url
pl: Adres URL serwera awarii

en: Output file
pl: Plik wyjściowy

en: Packages to download: {0}
pl: Pakiety do pobrania: {0}

en: Password
pl: Hasło

en: Please try to install debuginfo manually using the command: "debuginfo-install %s" and try again
pl: Proszę spróbować zainstalować pakiet debuginfo ręcznie, używając polecenia: "debuginfo-install %s" i spróbować ponownie

en: Possible sensitive data detected, please review the highlighted tabs carefully.
pl: Wykryto możliwe prywatne dane, proszę przejrzeć wyróżnione karty.

en: Problem description
pl: Opis problemu

en: Problem reported via %d report events (%d errors)
pl: Zgłoszono problem przez zdarzenie zgłoszenia %d (%d błędów)

en: Provide additional information
pl: Proszę podać dodatkowe informacje

en: RH Portal URL
pl: Adres URL portalu firmy Red Hat

en: Recipient
pl: Odbiorca

en: Recipient's email
pl: Adres e-mail odbiorcy

en: Red Hat customer password
pl: Hasło klienta firmy Red Hat

en: Red Hat customer user name
pl: Nazwa użytkownika klienta firmy Red Hat

en: Regenerate backtrace
pl: Utwórz wyjątek ponownie

en: Remove DIR after reporting
pl: Usuwa KATALOG po zgłoszeniu

en: Remove DUMP_DIR after reporting
pl: Usuwa KATALOG_ZRZUTU po zgłoszeniu

en: Removing {0}
pl: Usuwanie {0}

en: Report to Bugzilla bug tracker
pl: Zgłasza w systemie śledzenia błędów Bugzilla

en: Report uploader
pl: Program wysyłający zgłoszenie

en: Reporter(s):
pl: Zgłaszający:

en: Reporting
pl: Zgłaszanie

en: Reporting cancelled
pl: Anulowano zgłaszanie

en: Reporting did not start yet
pl: Zgłaszanie nie zostało jeszcze rozpoczęte

en: Reporting disabled because the backtrace is unusable
pl: Zgłaszanie jest wyłączone, ponieważ nie można użyć wyjątku

en: Reporting disabled because the backtrace is unusable.
pl: Zgłaszanie jest wyłączone, ponieważ nie można użyć wyjątku.

en: Reporting disabled because the rating does not contain a number '%s'.
pl: Zgłaszanie jest wyłączone, ponieważ ocena nie zawiera liczby "%s".

en: Reporting done
pl: Ukończono zgłaszanie

en: Reporting failed. You can try another reporter if available.
pl: Zgłoszenie się nie powiodło. Można spróbować innego mechanizmu zgłaszania, jeśli jest dostępny.

en: Reporting finished. You can proceed to the next step.
pl: Ukończono zgłaszanie. Można przejść do następnego kroku.

en: Reporting has finished. You can close this window now.
pl: Ukończono zgłaszanie. Można już zamknąć to okno.

en: Reporting...
pl: Zgłaszanie...

en: Review the data
pl: Przejrzenie danych

en: Run EVENT on DUMP_DIR
pl: Uruchamia ZDARZENIE w KATALOGU_ZRZUTU

en: Run analyze event(s) on DUMP_DIR
pl: Uruchamia analizę zdarzeń w KATALOGU_ZRZUTU

en: Run collect event(s) on DUMP_DIR
pl: Uruchamia zdarzenia zbierania w KATALOGU_ZRZUTU

en: Save as text file
pl: Zapisz jako plik tekstowy

en: Save the problem data to a *.tar.gz in /tmp
pl: Zapisuje dane problemu do pliku *.tar.gz w /tmp

en: Save to tar archive
pl: Zapisz do archiwum tar

en: Select additional files to attach to the report:
pl: Wybór dodatkowych plików do dołączenia do zgłoszenia:

en: Select analyzer
pl: Wybór sposobu analizy

en: Select analyzer:
pl: Wybór sposobu analizy:

en: Select collector
pl: Wybór sposobu zbierania

en: Select collector(s):
pl: Wybór sposobu zbierania:

en: Select how you would like to analyze the problem:
pl: Proszę wybrać, jak przeanalizować problem:

en: Select how you would like to report the problem:
pl: Proszę wybrać, jak zgłosić problem:

en: Select reporter
pl: Wybór sposobu zgłaszania

en: Select reporter(s):
pl: Wybór zgłaszających:

en: Send Binary Data
pl: Wysyłanie danych binarnych

en: Send binary files like coredump
pl: Wysyła pliki binarne, takie jak zrzuty core

en: Send to kernel oops tracker
pl: Wyślij do systemu śledzenia awarii jądra

en: Send via email
pl: Wysyłanie przez e-mail

en: Sender
pl: Nadawca

en: Sender's email
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Sending %s to %s
pl: Wysyłanie %s do %s

en: Sending an email...
pl: Wysłanie wiadomości e-mail...

en: Setting up yum repositories
pl: Ustawianie repozytoriów programu yum

en: Show log
pl: Wyświetl dziennik

en: Show password
pl: Wyświetlanie hasła

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Skip analyze steps, go through report steps only
pl: Pomija kroki analizy, przechodzi tylko przez kroki zgłaszania

en: Specify this only if you modified your /etc/system-release file
pl: Proszę podać to tylko, jeśli zmodyfikowano plik /etc/system-release

en: Status: %s%s%s %s/show_bug.cgi?id=%u
pl: Stan: %s%s%s %s/show_bug.cgi?id=%u

en: Subject
pl: Temat

en: Submitting oops report to %s
pl: Wysyłanie zgłoszenia awarii jądra do %s

en: Successfully sent %s to %s
pl: Pomyślnie wysłano %s do %s

en: The backtrace is incomplete, please make sure you provide the steps to reproduce.
pl: Wyjątek jest niepełny. Proszę upewnić się, że podano właściwe kroki ponownego wywołania awarii.

en: The report was appended to %s
pl: Zgłoszenie zostało dodane do %s

en: The report was stored to %s
pl: Zgłoszenie zostało przechowane w %s

en: There were %d errors while collecting additional data
pl: Wystąpiło %d błędów podczas zbierania dodatkowych danych

en: Ticket/case ID
pl: Identyfikator zgłoszenia/zdarzenia

en: URL
pl: Adres URL

en: Unpacking failed, aborting download...
pl: Rozpakowanie nie powiodło się, przerywanie pobierania...

en: Unsupported option type
pl: Nieobsługiwany typ opcji

en: Updates which possibly help:
pl: Aktualizacje, które mogą pomóc:

en: Upload FILEs [to case with this ID]
pl: Wysyła PLIKI [do zdarzenia o tym identyfikatorze]

en: Upload as tar.gz file (via FTP/SCP/...)
pl: Wysyła jako plik tar.gz (przez FTP/SCP/...)

en: Uploaded: %llu of %llu kbytes
pl: Wysłano: %llu z %llu kilobajtów

en: Usage:
pl: Użycie:

en: Use this button to generate more informative backtrace after you installed additional debug packages
pl: Należy użyć tego przycisku, aby utworzyć bardziej przydatny wyjątek po zainstalowaniu dodatkowych pakietów debugowania

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Value
pl: Wartość

en: Verify SSL
pl: Sprawdzanie SSL

en: View/edit a text file
pl: Wyświetla/modyfikuje plik tekstowy

en: What additional information would you like to collect?
pl: Jakie dodatkowe informacje zebrać?

en: When creating bug, attach binary files too
pl: Dołącza także pliki binarne podczas tworzenia błędów

en: Where do you want to upload the tarball with report in form login:password@url
pl: Gdzie wysłać plik archiwum tar ze zgłoszeniem, w formie login:hasło@url

en: With -r: do not run analyzers, run only reporters
pl: Za pomocą -r: bez uruchamiania analizy, tylko samego zgłaszania

en: Wrong settings detected for %s, reporting will probably fail if you continue with the current configuration.
pl: Wykryto błędne ustawienia dla %s, zgłaszanie prawdopodobnie się nie powiedzie, jeśli obecna konfiguracja będzie dalej używana.

en: Wrong settings detected for <b>%s</b>, reporting will probably fail if you continue with the current configuration.
pl: Wykryto błędne ustawienia dla <b>%s</b>, zgłaszanie prawdopodobnie się nie powiedzie, jeśli obecna konfiguracja będzie dalej używana.

en: You are trying to copy a file onto itself
pl: Próba skopiowania pliku do niego samego

en: You can create bugzilla.redhat.com account &lt;a href="https://bugzilla.redhat.com/createaccount.cgi"&gt;here&lt;/a&gt;
pl: Można utworzyć konto w witrynie bugzilla.redhat.com <a href="https://bugzilla.redhat.com/createaccount.cgi">pod tym adresem</a>

en: You have chosen number out of range
pl: Wybrano numer spoza zakresu

en: You need to fill the how to before you can proceed...
pl: Należy wypełnić pole przed kontynuowaniem.

en: Your input is not valid, because of:
pl: Wprowadzone dane są nieprawidłowe z powodu:

en: y
pl: t
