system-config-network - en to nl translation catalogue (599 entries)

en:  (active)
nl:  (actief)

en: %(progname)s - Exception Occurred
nl: %(progname)s - Uitzondering opgetreden

en: %s - network configuration commandline tool
nl: %s - commandoregel-hulpmiddel voor netwerkconfiguratie

en: %s, Device not specified or alias not a number!
nl: %s, apparaat niet opgegeven of alias is geen getal!

en: <New Device>
nl: <Nieuw apparaat>

en: <b>Account Type:</b>
nl: <b>Account-type:</b>

en: <b>Active profile</b>
nl: <b>Actief profiel</b>

en: <b>D channel protocol</b>
nl: <b>D-kanaal protocol</b>

en: <b>D-channel protocol</b>
nl: <b>D-kanaal protocol</b>

en: <b>Modem properties</b>
nl: <b>Modemeigenschappen</b>

en: <b>Phone number</b>
nl: <b>Telefoonnummer</b>

en: <b>Resources</b>
nl: <b>Hulpbronnen</b>

en: A_ddress:
nl: A_dres:

en: A_rea Code
nl: _Netnummer

en: A_rea code:
nl: _Netnummer:

en: A_uthentication key:
nl: A_uthenticatiesleutel:

en: Ac_tivate
nl: Ac_tiveren

en: Account Setup
nl: Account-configuratie

en: Activate the selected device, calling ifup <device>.
nl: Activeer het geselecteerde apparaat, door ifup <device> aan te roepen.

en: Activating IPsec connection %s, please wait...
nl: Bezig met activeren IPsec-verbinding %s, even geduld alstublieft...

en: Activating network device %s, please wait...
nl: Bezig met activeren netwerkapparaat %s, even geduld alstublieft...

en: Active
nl: Actief

en: Active profile: %s
nl: Actief profiel: %s

en: Active profile: %s (modified)
nl: Actief profiel: %s (gewijzigd)

en: Ad-Hoc
nl: Ad-hoc

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add / Edit Hosts entry
nl: Hosts-item toevoegen / bewerken

en: Add / Edit IP Address
nl: IP-adres toevoegen / bewerken

en: Add new Device Type
nl: Nieuw apparaattype toevoegen

en: Address:
nl: Adres:

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: Aliases:
nl: Aliassen:

en: Allow all _users to enable and disable the device
nl: Alle _gebruikers toestaan om het apparaat aan en uit te zetten

en: Allow dial on _demand
nl: Bellen op _verzoek toestaan

en: Allow the link come up on demand.
nl: Toestaan dat de verbinding op aanvraag tot stand komt.

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.
    Please file a detailed bug report against the component %s at 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    using the text below.
nl: Er is een niet-afgehandelde fout opgetreden. Dit is waarschijnlijk een bug.
    Maak een gedetailleerd foutverslag voor onderdeel %s bij 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla/
    door gebruik te maken van onderstaande tekst.

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against system-config-network at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
nl: Er is een niet-afgehandelde fout opgetreden. Dit is waarschijnlijk een bug. Sla de crash-informatie op en maak een gedetailleerd bug verslag voor onderdeel system-config-network bij https://bugzilla.redhat.com/bugzilla/

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against %s at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
nl: Er is een niet-afgehandelde fout opgetreden. Dit is waarschijnlijk een bug. Sla de crash-informatie op en maak een gedetailleerd bug verslag voor onderdeel %s bij https://bugzilla.redhat.com/bugzilla/

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Associated T-Online _number:
nl: Bijbehorend T-Online _nummer:

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Auto _Select
nl: Automatisch _selecteren

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic encryption mode selection via IKA (racoon)
nl: Automatische encryptiemodus selectie via IKA (racoon)

en: Automatically obtain IP address settings with:
nl: Automatisch IP-adres instellingen verkrijgen met:

en: Automatically obtain _DNS information from provider
nl: Automatisch _DNS-informatie verkrijgen van aanbieder

en: Automatically obtain _IP address settings
nl: Automatisch _IP-adres instellingen verkrijgen

en: Automatically obtain _IP address settings with:
nl: Automatisch _IP-adres instellingen verkrijgen met:

en: Belgium
nl: België

en: Bind to _MAC address:
nl: Binden aan _MAC-adres:

en: Bosnia and Hercegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Virgin Islands
nl: Britse Virgin Eilanden

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Ca_llback
nl: Terugbellen

en: Callback MS_N:
nl: Terugbel MS_N:

en: Callback _delay:
nl: Terugbel_vertraging:

en: Callback _mode:
nl: Terugbel_modus:

en: Callback setting
nl: Terugbel instelling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot activate IPsec connection %s!
nl: Kan IPsec-verbinding %s niet activeren!

en: Cannot activate network device %s!
nl: Kan netwerkapparaat %s niet activeren!

en: Cannot configure network device %s
nl: Kan netwerkapparaat %s niet configureren

en: Cannot deactivate IPsec connection %s!
nl: Kan IPsec-verbinding %s niet deactiveren!

en: Cannot deactivate network device %s!
nl: Kan netwerkapparaat %s niet deactiveren!

en: Central African Republic
nl: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Changed the following Nicknames due to the initscripts:
nl: De volgende aliassen zijn veranderd vanwege de initscripts:

en: Changes are saved. You may want to restart the network and network services or restart the computer.
nl: Veranderingen zijn opgeslagen. U wilt wellicht het netwerk en de netwerkdiensten of de computer herstarten.

en: Channel:
nl: Kanaal:

en: Chile
nl: Chili

en: Choose Hardware Device Type
nl: Een hardware-apparaattype kiezen

en: Choose Hardware Type
nl: Hardware-apparaattype kiezen

en: Choose a Provider
nl: Een aanbieder kiezen

en: Click here, if you want to choose a new provider from the ISP database.
nl: Klik hier, als u een nieuwe aanbieder wilt kiezen uit de aanbieder database.

en: Click to activate the selected profile
nl: Klik om het geselecteerde profiel te activeren

en: Click to bring up the interface
nl: Klik om de interface actief te maken

en: Click to configure the interface
nl: Klik om de interface te configureren

en: Click to get infos
nl: Klik voor informatie

en: Click to have the system automatically select and activate a profile
nl: Klik om het systeem automatisch een profiel te laten selecteren en activeren

en: Click to monitor the interface
nl: Klik om de interface te volgen

en: Click to shutdown the interface
nl: Klik om de interface af te sluiten

en: Common
nl: Algemeen

en: Configure DSL connection
nl: DSL-verbinding configureren

en: Configure Network Settings
nl: Netwerkinstellingen configureren

en: Configure Wireless Connection
nl: Draadloze verbinding configureren

en: Configure network devices and connections
nl: Netwerkapparaten en verbindingen configureren

en: Confirm _starting connection
nl: _Starten verbinding bevestigen

en: Confirm stopping _connection
nl: Stoppen _verbinding bevestigen

en: Connect to
nl: Verbinden met

en: Contents
nl: Inhoud

en: Control and monitor network devices
nl: Netwerkapparaten instellen en weergeven

en: Controlled by _NetworkManager
nl: Beheerd door _NetworkManager

en: Cos_t accumulated from the past connection:
nl: Verzamelde _kosten van vorige verbinding:

en: Cost per:
nl: Kosten per:

en: Could not find file '%s'.
    Please check your installation!
    Run: 'rpm -V system-config-network'
nl: Kan het bestand '%s' niet vinden.
    Controleer uw installatie!
    Voer het commando 'rpm -V system-config-network' uit

en: Could not load the file '%s'.
    Please check your installation!
    Run: 'rpm -V system-config-network'
nl: Kan het bestand '%s' niet laden.
    Controleer uw installatie!
    Voer het commando 'rpm -V system-config-network' uit

en: Count:
nl: Aantal:

en: Create DSL connection
nl: DSL-verbinding maken

en: Create Dialup Connection
nl: Inbelverbinding maken

en: Create Ethernet Device
nl: Ethernetapparaat maken

en: Create Token Ring Device
nl: Token Ring-apparaat maken

en: Create Wireless Device
nl: Draadloos apparaat maken

en: Create a new ISDN connection. This is a connection that uses an Integrated Services Digital Network line to dial into to your Internet Service Provider. This type of technology requires a special phone line to be installed by your telephone company. It also requires a device known as a Terminal Adapter(TA) to terminate the ISDN connection from your ISP. This type of connection is popular in Europe and several other technologically advanced regions.  It is available but uncommon in the USA.  Speeds range from 64kbps to 128kbps.
nl: Een nieuwe ISDN-verbinding maken.  Dit is een verbinding die een Integrated Services Digital Network-lijn gebruikt om in te bellen bij uw Internetaanbieder. Bij deze soort technologie is een speciale telefoonlijn nodig die door uw telefoonbedrijf wordt aangelegd. Er is ook een apparaat nodig dat een Terminal Adapter (TA) wordt genoemd, om de ISDN-verbinding vanaf uw Internetaanbieder af te sluiten.  Deze soort verbinding wordt veel gebruikt in Europa en verschillende andere technologisch geavanceerde regio's.  In de VS bestaat het wel, maar is het ongebruikelijk.  Snelheden variëren tussen 64 en 128 kbps.

en: Create a new Modem connection.  This is a connection that uses a serial analog modem to dial into to your Internet Service Provider. These modems use sound over a normal copper telephone line to transmit data. These types of connections are available just about anywhere in the world where there is a phone system.
nl: Een nieuwe modemverbinding maken.  Dit is een verbinding die een serieel analoog modem gebruikt om in te bellen bij uw Internetaanbieder. Deze modems gebruiken geluid over een gewone koperen telefoonlijn om gegevens over te zenden.  Deze soorten verbindingen zijn zo ongeveer overal op de wereld beschikbaar waar een telefoonsysteem is.

en: Create a new Token Ring connection.
nl: Een nieuwe Token Ring-verbinding maken.

en: Create a new ethernet connection.
nl: Een nieuwe ethernetverbinding maken.

en: Create a new qeth connection.
nl: Een nieuwe qeth-verbinding maken.

en: Create a new wireless connection.
nl: Een nieuwe draadloze verbinding maken.

en: Create an xDSL connection.  This is a connection that uses one of several types of broadband connections collective known as Digital Subscriber Lines.  This list includes ADSL (Asymmetric, faster downloads than uploads), IDSL (over an ISDN line for distance), SDSL (Symmetric, downloads and uploads at the same speed), and several others.  These types of connections are common in the United States, and are gaining acceptance elsewhere.  Speeds vary according to the technology used, but generally range from 144kbps to 1.0Mbps.
nl: Een xDSL-verbinding maken.  Dit is een verbinding die één van de verschillende soorten breedbandverbindingen gebruikt die samen Digital Subscriber Lines worden genoemd.  Hieronder valt ADSL (Asymmetrisch, sneller downloaden dan uploaden), IDSL (over een ISDN-lijn voor de afstand), SDSL (Symmetrisch, downloaden en uploaden met dezelfde snelheid), en verschillende andere. Deze soorten verbindingen zijn gebruikelijk in de VS, en worden daarbuiten steeds meer gebruikt.  Snelheden variëren afhankelijk van de technologie die wordt gebruikt, maar zijn normaal gesproken tussen de 144kbps en 1.0Mbps.

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Czech Republic
nl: Tsjechische Republiek

en: DHCP Settings
nl: DHCP-instellingen

en: DNS configuration
nl: DNS-configuratie

en: DNS search path
nl: DNS-zoekpad

en: DNS search path:
nl: DNS-zoekpad:

en: Deactivate the selected device, calling ifdown <device>.
nl: Deactiveer het geselecteerde apparaat, door ifdown <device> aan te roepen.

en: Deactivating IPsec connection %s, please wait...
nl: Bezig met deactiveren IPsec-verbinding %s, even geduld alstublieft...

en: Deactivating network device %s, please wait...
nl: Bezig met deactiveren netwerkapparaat %s, even geduld alstublieft...

en: Default _gateway address:
nl: Standaard _gateway-adres:

en: Default ga_teway address:
nl: Standaard ga_teway-adres:

en: Default gateway IP
nl: Standaard gateway-IP

en: Default gateway address:
nl: Standaard gateway-adres:

en: Demand setting
nl: Verzoek instelling

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Description
nl: Beschrijving

en: Destination
nl: Doel

en: Destination Network
nl: Doelnetwerk

en: Dev_ices
nl: _Apparaten

en: Device
nl: Apparaat

en: Device %s uses the same Hardware Device "%s" like %s!
nl: Apparaat %s gebruikt hetzelfde hardware-apparaat "%s" als %s!

en: Device Type
nl: Apparaattype

en: Device _alias number:
nl: Apparaat aliasnummer:

en: Device configuration
nl: Apparaat-configuratie

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Dial _mode:
nl: Bel_modus:

en: Dial-in _number:
nl: Inbel_nummer:

en: Dialup Configuration
nl: Inbelconfiguratie

en: Difficulty level:
nl: Moeilijkheidsniveau:

en: Disconnect from
nl: Verbinding verbreken met

en: Do you really want to delete "%s"?
nl: Wilt u echt "%s" verwijderen?

en: Do you really want to delete device "%s"?
nl: Wilt u echt het apparaat "%s" verwijderen?

en: Do you really want to delete profile "%s"?
nl: Wilt u echt het profiel "%s" verwijderen?

en: Do you want to continue?
nl: Wilt u doorgaan?

en: Do you want to delete all devices that used "%s"?
nl: Wilt u alle apparaten die "%s" hebben gebruikt verwijderen?

en: Do you want to save your changes?
nl: Wilt u uw wijzigingen opslaan?

en: Do_main:
nl: Do_mein:

en: Domain name:
nl: Domeinnaam:

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment. 
    Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical
    environment. Please either start your graphical user interface or set your
    DISPLAY variable.
nl: FOUT: Niet in staat om de grafische omgeving te initialiseren.
    De meest waarschijnlijke oorzaak is dat het programma niet is opgestart
    vanuit een grafische omgeving. Start uw grafische gebruikersinterface of
    stel uw DISPLAY variabele in.

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment.Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical environment. Please either start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
nl: FOUT: Niet in staat om de grafische omgeving te initialiseren. De meest waarschijnlijke oorzaak is dat het programma niet is opgestart vanuit een grafische omgeving. Start uw grafische gebruikersinterface of stel uw DISPLAY variabele in.

en: ESSID (network ID):
nl: ESSID (Netwerk-ID):

en: Each connection needs to be associated with a physical device which can be selected below.
nl: Elke verbinding moet worden geassocieerd met een fysiek apparaat dat hieronder kan worden geselecteerd.

en: Each device needs to be attached to a physical device which can be selected below. Device Alias support allows you to use multiple virtual devices for one physical device.
nl: Elk apparaat moet worden gekoppeld aan een fysiek apparaat, dat hieronder kan worden geselecteerd. Apparaat aliasondersteuning maakt het voor u mogelijk meerdere virtuele apparaten te gebruiken voor één fysiek apparaat.

en: Easy
nl: Makkelijk

en: Edit Domain Name
nl: Domeinnaam bewerken

en: Edit device...
nl: Apparaat bewerken...

en: Enable IPv_6 configuration for this interface
nl: IPv_6-configuratie voor deze interface aanzetten

en: Enable VJ Connection-_ID Compression
nl: VJ verbindings-_ID compressie aanzetten

en: Enable _Address/Control Compression
nl: _Adres/Controle compressie aanzetten

en: Enable _BSD Compression
nl: _BSD-compressie aanzetten

en: Enable _CCP Compression Control Protocol
nl: _CCP-compressiecontrole protocol aanzetten

en: Enable _Device Alias support
nl: _Apparaat aliasondersteuning aanzetten

en: Enable _Protocol Field Compression
nl: _Protocolveld compressie aanzetten

en: Enable _VJ TCP/IP Header Compression
nl: _VJ TCP/IP header compressie aanzetten

en: Enable synchronous PPP for the connection
nl: Synchrone PPP voor de verbinding aanzetten

en: Encapsulation mode:
nl: Inkapselmodus:

en: Enter any numbers you need to dial before the normal phone number. For example, if you need to reach an outside line, or disable call waiting, put the necessary numbers here.
nl: Voer hier alle nummers in die u in moet toetsen voor het gewone telefoonnummer. Als u bijvoorbeeld iets in moet toetsen om een buitenlijn te bereiken, of om wachten uit te zetten, kunt u de noodzakelijke nummers hier invullen.

en: Enter the Access Concentrator name, if you have been given one by your ISP. In most cases you can leave this blank.
nl: Voer de naam van de toegangsconcentrator in, indien u er een hebt gekregen van uw aanbieder. Meestal kunt u dit leeg laten.

en: Enter the Service Name, if your ISP requires it. If you don't know it, please contact your ISP. In most cases you can leave this blank.
nl: Voer de servicenaam in, als uw aanbieder dat vereist. Neem contact op met uw aanbieder als u hem niet kent. Meestal kunt u dit leeg laten.

en: Enter the area code needed to reach your internet provider.
nl: Voer hier het netnummer in, als u dat nodig heeft om uw internetaanbieder te bereiken.

en: Enter the idle time in seconds after which the link should be dropped.
nl: Voer het aantal seconden in waarna een niet-gebruikte verbinding moet worden verbroken.

en: Enter the login name, that your ISP gave you here.
nl: Voer hier de loginnaam in die uw Internetaanbieder u heeft gegeven.

en: Enter the name of this configuration, usually just the name of your ISP.
nl: Geef de naam voor deze configuratie. Meestal is dit gewoon de naam van uw Internetaanbieder.

en: Enter the password for your account. If you do not know it, please contact your ISP.
nl: Voer het wachtwoord voor uw account in. Als u het niet kent, vraag het aan uw Internetaanbieder.

en: Enter the phone number of your ISP (without prefix/area/country code).
nl: Geef het telefoonnummer van uw Internetaanbieder (zonder nummers zoals netnummer, landnummer daarvoor).

en: Enter the provider name for this account.
nl: Geef de naam van de aanbieder voor dit account.

en: Enter your local phone number. It's optional, if you use a modem.
nl: Voer uw lokale telefoonnummer in. Als u een modem gebruikt, is het niet nodig.

en: Error copying 
    %s
    to %s:
    %s!
nl: Fout bij kopiëren van 
    %s
    naar %s:
    %s!

en: Error creating directory!
    %s
nl: Fout bij maken van map!
    %s

en: Error linking 
    %s
    to %s:
    %s!
nl: Fout bij verbinden van 
    %s
    naar %s:
    %s!

en: Error parsing line: %s
nl: Fout bij verwerken van regel: %s

en: Error removing
    %s:
    %s!
nl: Fout bij verwijderen van
    %s:
    %s!

en: Error removing file %(file)s: %(errormsg)
nl: Fout bij verwijderen van bestand %(file)s: %(errormsg)

en: Error renaming 
    %s
    to %s:
    %s!
nl: Fout bij hernoemen van 
    %s
    naar %s:
    %s!

en: Error saving configuration!
    %s
nl: Fout bij wegschrijven van configuratie!
    %s

en: Error: %s, %s!
nl: Fout: %s, %s!

en: Error: %s: %s
nl: Fout: %s: %s

en: Errors detected, do you really want to quit?
nl: Fouten gedetecteerd, wilt u echt afsluiten?

en: Ethernet Device
nl: Ethernetapparaat

en: Ethernet _device:
nl: Ethernet_apparaat:

en: Ethernet card
nl: Ethernetkaart

en: Ethernet connection
nl: Ethernetverbinding

en: Ethernet device:
nl: Ethernetapparaat:

en: Failed to run:
    %s
nl: Starten mislukt van:
    %s

en: Failed to switch to profile %s
nl: Omschakelen naar profiel %s is mislukt

en: Failed to write to file %s.
nl: Schrijven naar bestand %s is mislukt.

en: For Example 0.0.0600
nl: Bijvoorbeeld 0.0.0600

en: France
nl: Frankrijk

en: Gateway is not in the correct format
nl: Gateway heeft niet het juiste formaat

en: Ge_nerate
nl: Ge_nereren

en: Generic Modem
nl: Algemeen modem

en: Germany
nl: Duitsland

en: Greece
nl: Griekenland

en: H_ostname (optional):
nl: _Hostnaam (optioneel):

en: H_osts
nl: _Hosts

en: Ha_rdware address:
nl: Ha_rdware-adres:

en: Han_gup timeout:
nl: _Ophang tijdslimiet:

en: Hardware device:
nl: Hardware-apparaat:

en: Hardware type:
nl: Hardware-apparaattype:

en: High
nl: Hoog

en: Host to Host encryption
nl: Host-naar-host encryptie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Hungary
nl: Hongarije

en: IP Settings
nl: IP-instellingen

en: IP address is not in the correct format
nl: IP adres heeft niet het juiste formaat

en: IPsec - Connection Type
nl: IPsec - Verbindingstype

en: IPsec - Encryption Mode
nl: IPsec - Encryptiemodus

en: IPsec - Keys
nl: IPsec - Sleutels

en: IPsec - Local Network
nl: IPsec - Lokaal netwerk

en: IPsec - Nickname
nl: IPsec - Alias

en: IPsec - Remote Network
nl: IPsec - Netwerk op afstand

en: IPsec - Summary
nl: IPsec - Samenvatting

en: IPsec Settings
nl: IPsec - Instellingen

en: IPsec Tunnel Settings
nl: IPsec-tunnel instellingen

en: IPsec activating...
nl: IPsec wordt geactiveerd...

en: IPsec deactivating...
nl: IPsec wordt gedeactiveerd...

en: ISDN Adapters Configuration
nl: ISDN-adapters configuratie

en: ISDN Configuration
nl: ISDN-configuratie

en: ISDN Dialup Configuration
nl: ISDN-inbelconfiguratie

en: ISDN _adapters:
nl: ISDN-_adapters:

en: ISDN connection
nl: ISDN-verbinding

en: ISP Login
nl: Login van aanbieder

en: ISP Password
nl: Wachtwoord van aanbieder

en: ISP Phonenumber
nl: Telefoonnummer van aanbieder

en: Iceland
nl: IJsland

en: Inactive
nl: Inactief

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Internet Provider
nl: Internetaanbieder

en: Ireland
nl: Ierland

en: Israel
nl: Israël

en: Italy
nl: Italië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Key:
nl: Sleutel:

en: Korea North
nl: Noord-Korea

en: Korea Republic
nl: Koreaanse Republiek

en: Let _PPP do all authentication
nl: Laat _PPP alle authenticatie doen

en: Linking %s to devices and putting it in profile %s.
nl: %s koppelen naar apparaten en neerzetten in het %s profiel.

en: List of devices which are currently configurable on your system.
nl: Lijst van apparaten die momenteel op uw systeem zijn te configureren.

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Loading Device Configuration
nl: Laden van apparaatconfiguratie

en: Loading Hardware Configuration
nl: Laden van hardwareconfiguratie

en: Loading IPsec configuration...
nl: Laden van IPsec-configuratie...

en: Loading Network Configuration...
nl: Laden van netwerkconfiguratie...

en: Loading Profile Configuration
nl: Laden van profielconfiguratie

en: Loading configuration
nl: Laden van configuratie

en: Loading configuration...
nl: Laden van configuratie...

en: Loading device configuration...
nl: Laden van apparaatconfiguratie...

en: Loading hardware configuration...
nl: Laden van hardwareconfiguratie...

en: Loading profile configuration...
nl: Laden van profielconfiguratie...

en: Local Network
nl: Lokaal netwerk

en: Local network _address:
nl: Lokaal netwerk_adres:

en: Local network _gateway:
nl: Lokaal netwerk _gateway:

en: Local subnet _mask:
nl: Lokaal subnet_masker:

en: Login name:
nl: Loginnaam:

en: Low
nl: Laag

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: MAC address is not in the correct format
nl: MAC adres heeft niet het juiste formaat

en: M_inimum number of seconds charged:
nl: M_inimale aantal in rekening gebrachte seconden:

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Make this connection the default _route
nl: Deze verbinding de standaard_route maken

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Manual IP Address Settings
nl: Handmatige IP-adres instellingen

en: Manual encryption with a fixed key
nl: Handmatige encryptie met een vaste sleutel

en: Medium
nl: Midden

en: Mode:
nl: Modus:

en: Modem Configuration
nl: Modemconfiguratie

en: Modem Dialup Configuration
nl: Modem-inbelconfiguratie

en: Modem Initstring
nl: Modem-initstring

en: Modem _initialization string:
nl: Modem-_initialisatiestring:

en: Modem _volume:
nl: Modem _geluidssterkte:

en: Modem connection
nl: Modemverbinding

en: Modem p_ort:
nl: Modemp_oort:

en: Modem probing...
nl: Onderzoeken van modem...

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Monitor the selected device.
nl: Volg het geselecteerde apparaat.

en: Name
nl: Naam

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netmask
nl: Netmasker

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Adapters Configuration
nl: Netwerkadapters configuratie

en: Network Configuration
nl: Netwerkconfiguratie

en: Network Device Control
nl: Netwerkapparaatbeheer

en: Network device activating...
nl: Netwerkapparaat wordt geactiveerd...

en: Network device deactivating...
nl: Netwerkapparaat wordt gedeactiveerd...

en: Network mask is not in the correct format
nl: Netwerkmasker heeft niet het juiste formaat

en: Network name (SSID):
nl: Netwerknaam (SSID):

en: Network to Network encryption (VPN)
nl: Netwerk-naar-netwerk encryptie (VPN)

en: New Interface
nl: Nieuwe interface

en: New Profile
nl: Nieuw profiel

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Nickname
nl: Alias

en: Nickname %s is already in use!
    Please choose another one.
nl: Alias %s is al in gebruik!
    Kies een andere.

en: Nicknames changed
nl: Aliassen veranderd

en: No modem was found on your system.
nl: Er is geen modem gevonden op uw systeem.

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal
    T-Online
nl: Normaal
    T-Online

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Off
nl: Uit

en: Online time:
nl: Online tijd:

en: Other Ethernet Card
nl: Andere ethernetkaart

en: Other QETH Device
nl: Ander QETH-apparaat

en: Other Tokenring Card
nl: Andere Token Ring-kaart

en: Other Wireless Card
nl: Andere draadloze kaart

en: PPP Option List
nl: PPP-optielijst

en: PPP Settings
nl: PPP-instellingen

en: Palestine
nl: Palestina

en: Pass_word:
nl: Wacht_woord:

en: Password (_again):
nl: Wachtwoord (_nogmaals):

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone number:
nl: Telefoonnummer:

en: Please enter a nickname for the connection:
nl: Voer een alias in voor de connectie:

en: Please enter a passphrase to generate the key.
nl: Voer een wachtwoord in om de sleutel te genereren.

en: Please enter a unique security parameter index between 256 and 4294967295.
nl: Voer een unieke beveiligingsparameter-index in tussen 256 en 4294967295.

en: Please enter here your personal account data. Without this data, access to T-Online is unfortunately not possible.
nl: Voer hier uw persoonlijke account data in. Zonder deze data is toegang tot T-Online helaas niet mogelijk.

en: Please enter the MTU parameter to set the Maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
nl: Voer de MTU-parameter in om de maximale overdrachtseenheid voor deze interface in te stellen. Op s390/s390x is de standaardwaarde hiervoor 1492

en: Please enter the MTU parameter to set the maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
nl: Voer de MTU-parameter in om de maximale overdrachtseenheid voor deze interface in te stellen. Op s390/s390x is de standaardwaarde hiervoor 1492

en: Please enter the name for the profile. The name may only contain letters and digits.
nl: Voer een naam in voor het profiel. De naam mag alleen letters en cijfers bevatten.

en: Please enter your local network settings:
nl: Voer uw lokale netwerkinstellingen in:

en: Please enter your remote network settings:
nl: Voer uw netwerk-op-afstand instellingen in:

en: Please select another Hardware Device or 
    activate only one of them.
nl: Selecteer een ander hardware-apparaat of 
    activeer slechts een van beide.

en: Please select the hardware device type you want to create
nl: Selecteer het hardware-apparaattype dat u wilt maken

en: Please select the level of security for this device.
nl: Selecteer het beveiligingsniveau voor dit apparaat.

en: Please select the type of connection:
nl: Selecteer het type connectie:

en: Please select the type of encryption:
nl: Selecteer het type encryptie:

en: Please select the type of hardware device to add:
nl: Selecteer het type toe te voegen hardware-apparaat:

en: Please specify your keys or generate them. 
    The keys are symmetric, so your remote partner needs to have the same.
nl: Geef uw sleutels op of genereer ze. 
    De sleutels zijn symmetrisch, dus uw partner op afstand heeft dezelfde nodig.

en: Please start system-config-network with root permissions!
nl: Start system-config-network op met root rechten!

en: Poland
nl: Polen

en: Prefi_x
nl: _Voorvoegsel

en: Prefix (Netmask)
nl: Voorvoegsel (netmasker)

en: Primary DNS
nl: Primaire DNS

en: Primary DNS Server
nl: Primaire DNS Server

en: Primary DNS is not in the correct format
nl: Primaire DNS heeft niet het juiste formaat

en: Probing for Modems, please wait...
nl: Bezig met onderzoeken modems, even geduld alstublieft...

en: Professional
nl: Professioneel

en: Profile
nl: Profiel

en: Provider _name:
nl: _Naam aanbieder:

en: Provider name:
nl: Naam aanbieder:

en: Qeth connection
nl: Qeth-verbinding

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Read Device Bus ID
nl: Device Bus ID lezen

en: Remote Host / GW
nl: Host-op-afstand / GW

en: Remote Network
nl: Netwerk op afstand

en: Remote _IP address:
nl: _IP-adres op afstand:

en: Remote network _address:
nl: Netwerk_adres op afstand:

en: Remote network _gateway:
nl: Netwerk _gateway op afstand:

en: Remote subnet _mask:
nl: Subnet_masker op afstand:

en: Resource
nl: Bron

en: Restart if _connection dies
nl: Herstarten als _verbinding verbroken wordt

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: S_econdary DNS:
nl: S_ecundaire DNS:

en: Save
nl: Opslaan

en: Save&Quit
nl: Opslaan & afsluiten

en: Saving IPsec configuration...
nl: Opslaan van IPsec-configuratie...

en: Saving configuration...
nl: Opslaan van configuratie...

en: Saving device configuration...
nl: Opslaan van apparaatconfiguratie...

en: Saving hardware configuration...
nl: Opslaan van hardwareconfiguratie...

en: Saving profile configuration...
nl: Opslaan van profielconfiguratie...

en: Secondary DNS
nl: Secundaire DNS

en: Secondary DNS Server
nl: Secundaire DNS Server

en: Secondary DNS is not in the correct format
nl: Secundaire DNS heeft niet het juiste formaat

en: Security Level
nl: Beveiligingsniveau

en: Security parameter index for authentication:
nl: Beveiligingsparameter-index voor authenticatie:

en: Security parameter index for encryption:
nl: Beveiligingsparameter-index voor encryptie:

en: Select A Device
nl: Apparaat selecteren

en: Select Action
nl: Actie selecteren

en: Select Device Type
nl: Apparaattype selecteren

en: Select Ethernet Adapter
nl: Ethernetadapter selecteren

en: Select Ethernet Device
nl: Ethernetapparaat selecteren

en: Select ISDN Adapter
nl: ISDN-adapter selecteren

en: Select Modem
nl: Modem selecteren

en: Select Provider
nl: Aanbieder selecteren

en: Select Token Ring Adapter
nl: Token Ring-adapter selecteren

en: Select Token Ring Device
nl: Token Ring-apparaat selecteren

en: Select Wireless Device
nl: Draadloos apparaat selecteren

en: Select a profile
nl: Selecteer een profiel

en: Select the authentication protocol used by your ISP.
nl: Selecteer het authenticatieprotocol dat uw aanbieder gebruikt.

en: Select the ethernet card you want to configure:
nl: Selecteer de ethernetkaart die u wilt configureren:

en: Select the ethernet device connected to the DSL modem.
nl: Selecteer het ethernetapparaat dat verbonden is met het DSL-modem.

en: Select the ethernet device for this account.
nl: Selecteer het ethernetapparaat voor dit account.

en: Select the services you want to provide through this device
nl: Selecteer de voorzieningen die u via dit apparaat beschikbaar wilt maken

en: Select the token ring card you want to configure:
nl: Selecteer de Token Ring-kaart die u wilt configureren:

en: Select the wireless card you want to configure:
nl: Selecteer de draadloze kaart die u wilt configureren:

en: Serbia
nl: Servië

en: Service
nl: Voorziening

en: Service Description
nl: Voorziening beschrijving

en: Services
nl: Voorzieningen

en: Set M_RU to:
nl: Zet M_RU op:

en: Set M_TU to:
nl: Zet M_TU op:

en: Set the operating mode of the device, which depends on the network topology. The mode can be Ad-Hoc (network composed of only one cell and without Access Point), Managed (node connects to a network composed of many Access Points, with roaming), Master (the node is the synchronization master or acts as an Access Point) or Auto.
nl: Stel de besturingsmodus van het apparaat in, welke afhangt van de netwerktopologie. De modus kan Ad-Hoc zijn (een netwerk dat slechts uit een cel bestaat en zonder Access Point), Managed (een node is verbonden met een netwerk dat uit veel Access Points bestaat en gebruik maakt van roaming), Master (de node is de synchronisatie-master of dient als een Access Point) of Auto.

en: Shall the following packages, which are needed on your system, be installed?
nl: Zal ik de volgende benodigde pakketten installeren?

en: Show loopback
nl: Loopback tonen

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Sorry, there is nothing to be edited, or this type cannot be edited yet.
nl: Sorry, er is niets om te bewerken, of dit type kan nog niet worden bewerkt.

en: Spain
nl: Spanje

en: Specify a file to save the dump
nl: Geef aan in welk bestand de informatie moet worden opgeslagen

en: Starting text version
nl: Starten van tekstversie

en: Static IP
nl: Statisch IP

en: Static Network Routes
nl: Statische netwerkroutes

en: Staticall_y set IP addresses:
nl: Statisch _ingestelde IP-adressen:

en: Statically set IP addresses:
nl: Statisch ingestelde IP-adressen:

en: Subnet mask:
nl: Subnetmasker:

en: Succeeded. Please read the output.
nl: Geslaagd. Bekijk de uitvoer.

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switching Profiles
nl: Omschakelen van profielen

en: Switching to profile %s
nl: Omschakelen naar profiel %s

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Tertiary DNS
nl: Tertiaire DNS

en: Tertiary DNS is not in the correct format
nl: Tertiaire DNS heeft niet het juiste formaat

en: Testing configuration set...
nl: Configuratieset testen...

en: The "%s" Profile can not be deleted!
nl: Het "%s" profiel kan niet worden verwijderd!

en: The "%s" profile can't be renamed!
nl: Het "%s" profiel kan niet worden hernoemd!

en: The Loopback device can not be disabled!
nl: Het loopback-apparaat kan niet worden uitgezet!

en: The Loopback device can not be edited!
nl: Het loopback-apparaat kan niet worden bewerkt!

en: The Loopback device can not be removed!
nl: Het loopback-apparaat kan niet worden verwijderd!

en: The Token Ring card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
nl: De Token Ring-kaart kon niet worden geïnitialiseerd. Controleer uw instellingen en probeer het opnieuw.

en: The application's state has been successfully
    written to the file '%s'.
nl: De statusinformatie van de toepassing is succesvol
    geschreven naar het bestand '%s'.

en: The device type %s cannot be edited!
nl: Het apparaattype %s kan niet worden bewerkt!

en: The following network interfaces are configured in the active profile.
nl: De volgende netwerkinterfaces zijn in dit actieve profiel geconfigureerd.

en: The name may only contain letters and digits!
nl: De naam mag alleen letters en getallen bevatten!

en: The profile can't be named "%s"!
nl: Het profiel mag niet "%s" heten!

en: The profile name already exists!
nl: De profielnaam bestaat al!

en: This software is distributed under the GPL. 
    Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking 
    System: http://bugzilla.redhat.com/
nl: Deze software wordt verspreid onder de GPL. 
    Rapporteer bugs bij Red Hat's bug tracking 
    systeem: http://bugzilla.redhat.com/

en: This software is distributed under the GPL. Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking System: http://bugzilla.redhat.com/
nl: Deze software wordt verspreid onder de GPL. Rapporteer bugs bij Red Hat's bug tracking systeem: http://bugzilla.redhat.com/

en: Tie to specific ethernet card
nl: Binden aan specifieke ethernetkaart

en: To activate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
nl: De wijzigingen moeten worden opgeslagen om IPsec-connectie %s te activeren.

en: To activate the network device %s, the changes have to be saved.
nl: De wijzigingen moeten worden opgeslagen om netwerkapparaat %s te activeren.

en: To be rewritten!
nl: Moet worden herschreven!

en: To deactivate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
nl: De wijzigingen moeten worden opgeslagen om IPsec-connectie %s te deactiveren.

en: To deactivate the network device %s, the changes have to be saved.
nl: De wijzigingen moeten worden opgeslagen om netwerkapparaat %s te deactiveren.

en: Token Ring Device
nl: Token Ring-apparaat

en: Token Ring connection
nl: Token Ring-verbinding

en: Token ring card
nl: Token Ring-kaart

en: Transmit rate:
nl: Overdrachtssnelheid:

en: Turkey
nl: Turkije

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United States of America
nl: Verenigde Staten van Amerika

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown List %s
nl: Onbekende lijst %s

en: Unknown option %s
nl: Onbekende optie %s

en: Updating devices...
nl: Bijwerken van apparaten...

en: Updating hardware...
nl: Bijwerken van hardware...

en: Updating profiles...
nl: Bijwerken van profielen...

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Use DHCP
nl: DHCP gebruiken

en: Use _Callback Control Protocol (CBCP)
nl: _Callback Control Protocol (CBCP) gebruiken

en: Use _Channel Bundling
nl: _Kanaalbundeling gebruiken

en: Use ethernet device aliases
nl: Ethernetkaart aliassen gebruiken

en: Use this form to enter your T-Online account data.
nl: Gebruik dit formulier om uw T-Online accountgegevens in te vullen.

en: Used to manipulate encryption or scrambling keys and encryption mode. To set the current encryption key in hex digits enter the key with 0x prepended as 0xXXXXXXXX.
nl: Gebruikt om encryptie te manipuleren of om sleutels te maken en encryptiemodus. Om de huidige encryptiesleutel in hexadecimale getallen in te voeren voer de sleutel in met 0x weergegeven als 0xXXXXXXXX.

en: Very High
nl: Erg hoog

en: Waiting to connect to
nl: Wachten op verbinding met

en: Waiting...
nl: Bezig met wachten...

en: Which device type do you want to add?
nl: Welk apparaattype wilt u toevoegen?

en: Wireless Device Configuration
nl: Draadloos apparaatconfiguratie

en: Wireless connection
nl: Draadloze verbinding

en: Write Device Bus ID
nl: Device Bus ID schrijven

en: You changed the hostname.
    
    Should the hostname be set to the system now?
    This may have the effect, that some X applications do not function properly.
    
    You may have to relogin.
nl: U hebt de hostnaam veranderd.
    
    Moet de hostnaam van het systeem nu worden ingesteld?
    Dit kan tot gevolg hebben dat sommige X-toepassingen niet meer naar behoren werken.
    
    Het kan nodig zijn dat u zich opnieuw moet aanmelden.

en: You have made some changes in your configuration.
nl: U hebt enkele wijzigingen gemaakt in uw configuratie.

en: You have selected the following information:
nl: U hebt de volgende informatie geselecteerd:

en: You have to install the following packages, which are needed on your system!
nl: U dient de volgende benodigde pakketten te installeren!

en: You may configure IPsec tunnels and host to host connections here.
nl: U mag hier alleen IPsec-tunnels configureren en host-naar-host connecties.

en: You may configure network devices associated with physical hardware here.  Multiple logical devices can be associated with a single piece of hardware.
nl: U kunt hier netwerkapparaten configureren die geassocieerd worden met fysieke hardware.  Er kunnen verschillende logische apparaten worden geassocieerd met een enkel stuk hardware.

en: You may configure network hardware physically attached to the computer here.
nl: U kunt hier netwerkhardware configureren die fysiek verbonden is met de computer.

en: You may configure the system's hostname, domain, name servers, and search domain. Name servers are used to look up other hosts on the network.
nl: U kunt hier de hostnaam, het domein, de naamservers en het zoekdomein van het systeem configureren. Naamservers worden gebruikt om andere hosts op het netwerk op te zoeken.

en: You may specify static computer hostname to IP address mappings here.  If DNS is in use, these settings will take precedence over any information it may provide.
nl: U kunt hier de combinaties configureren van statische computer hostnaam naar IP-adressen. Als DNS wordt gebruikt, zullen deze instellingen voorrang hebben over informatie die daardoor wordt aangeboden.

en: You will now be guided through the setup of the IPsec connection.
nl: U zult nu worden geleid door de installatie van de IPsec-connectie.

en: _AC-name:
nl: _AC-naam:

en: _Accumulate cost over multiple connections
nl: Kosten van verschillende verbindingen _verzamelen

en: _Activate
nl: _Activeren

en: _Activate connection when computer starts
nl: Connectie bij starten computer _activeren

en: _Activate device when computer starts
nl: Apparaat bij starten computer _activeren

en: _Activate device when parent device starts
nl: Apparaat bij _starten parent-apparaat activeren

en: _Adapter identifier:
nl: _Adapternaam:

en: _Add...
nl: _Toevoegen...

en: _Address:
nl: _Adres:

en: _Advanced
nl: _Uitgebreid

en: _Allow only above Dial-In Number
nl: _Alleen bovenstaand inbelnummer toestaan

en: _Authentication:
nl: _Authenticatie:

en: _Basic
nl: _Basis

en: _Baud rate:
nl: Aantal _baud:

en: _Channel:
nl: _Kanaal:

en: _Choose Provider...
nl: Aanbieder _kiezen...

en: _Compression
nl: _Compressie

en: _Concurrent user number/suffix:
nl: _Samenwerkend gebruikersnummer/suffix:

en: _Configure...
nl: _Configureren...

en: _Cost
nl: _Kosten

en: _Deactivate
nl: _Deactiveren

en: _Debug
nl: _Debuggen

en: _Debug mode
nl: _Debug modus

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Delete...
nl: _Verwijderen...

en: _Device type:
nl: _Apparaattype:

en: _Device:
nl: _Apparaat:

en: _Dial mode:
nl: _Belmodus:

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Edit...
nl: _Bewerken...

en: _Encapsulation mode:
nl: _Inkapselmodus:

en: _Encryption key:
nl: _Encryptiesleutel:

en: _Extra cost to start a connection:
nl: _Extra kosten om verbinding te starten:

en: _General
nl: _Algemeen

en: _Generate
nl: _Genereren

en: _Hangup timeout:
nl: _Ophang tijdslimiet:

en: _Hardware Address
nl: _Hardware-adres

en: _Hardware Device
nl: _Hardware-apparaat

en: _Hardware device
nl: _Hardware-apparaat

en: _Hardware device:
nl: _Hardware-apparaat:

en: _High Security (Internet)
nl: _Hoge veiligheid (Internet)

en: _Hostname:
nl: _Hostnaam:

en: _Hour
nl: _Uur

en: _Key (use 0x for hex):
nl: _Sleutel (gebruik 0x voor hexadecimaal):

en: _Login name:
nl: _Loginnaam:

en: _Low Security
nl: _Lage veiligheid

en: _Maximum idle time:
nl: _Maximale inactieve tijd:

en: _Minute
nl: _Minuut

en: _Mode:
nl: _Modus:

en: _Modem device:
nl: _Modemapparaat:

en: _Monitor
nl: _Volgen

en: _New...
nl: _Nieuw...

en: _Nickname:
nl: _Alias:

en: _Number of seconds in basic accounting unit:
nl: _Aantal seconden per tik:

en: _Options
nl: _Opties

en: _PPP option:
nl: _PPP-optie:

en: _Personal password:
nl: _Persoonlijk wachtwoord:

en: _Phone Number
nl: _Telefoonnummer

en: _Phone number:
nl: _Telefoonnummer:

en: _Primary DNS:
nl: _Primaire DNS:

en: _Probe
nl: _Onderzoeken

en: _Probe for Address
nl: Adres _onderzoeken

en: _Probe for Address...
nl: Adres _onderzoeken...

en: _Profile
nl: _Profiel

en: _Provider
nl: _Aanbieder

en: _Provider name:
nl: _Naam aanbieder:

en: _Read Device Bus ID:
nl: Device Bus ID _lezen:

en: _Save to file
nl: _Naar bestand opslaan

en: _Second
nl: _Seconde

en: _Secondary DNS:
nl: _Secundaire DNS:

en: _Secure Device (LAN)
nl: _Veilig apparaat (LAN)

en: _Service-name:
nl: _Servicenaam:

en: _Specified:
nl: _Aangegeven:

en: _Subnet mask:
nl: _Subnetmasker:

en: _T-Online Account Setup
nl: _T-Online Account Configuratie

en: _Terminate connection when session closes
nl: Verbinding _verbreken bij sluiten sessie

en: _Tertiary DNS:
nl: _Tertiaire DNS:

en: _Time
nl: _Tijd

en: _Transmit rate:
nl: _Overdrachtssnelheid:

en: _Use Callback
nl: Terugbellen _gebruiken

en: _Use Hardware Address
nl: Hardware-adres _gebruiken

en: _Use synchronous PPP
nl: _Synchrone PPP gebruiken

en: _Use touch tone dialing
nl: _Toetstoon bellen gebruiken

en: _Wireless Settings
nl: _Draadloos instellingen

en: _Write Device Bus ID:
nl: Device Bus ID _schrijven:

en: clear existing list prior of importing
nl: bestaande lijst leegmaken alvorens te importeren

en: click the right mouse button for properties
nl: klik met de rechter muisknop voor eigenschappen

en: configured
nl: geconfigureerd

en: dialup
nl: inbellen

en: encryption disabled
nl: encryptie uitgeschakeld

en: export / import IPsec list
nl: IPsec-lijst exporteren / importeren

en: export / import device list (default)
nl: apparaatlijst exporteren / importeren (standaard)

en: export / import hardware list
nl: hardwarelijst exporteren / importeren

en: export / import profile list
nl: profiellijst exporteren / importeren

en: export list (default)
nl: lijst exporteren (standaard)

en: import from file
nl: vanuit bestand importeren

en: import list
nl: lijst importeren

en: inactive
nl: inactief

en: manual
nl: handmatig

en: none
nl: geen

en: out
nl: uit

en: raw IP
nl: ruw-IP

en: redhat network control - Properties
nl: redhat netwerk controle - Eigenschappen

en: set the root directory
nl: stel de root map in

en: switch / activate profile
nl: profiel wisselen / activeren

en: sync PPP
nl: sync-PPP

en: system
nl: systeem

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose
nl: system-config-network - hulpmiddel voor netwerkconfiguratie
    
    Gebruik: system-config-network -v --verbose

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose -d --debug
nl: system-config-network - hulpmiddel voor netwerkconfiguratie
    
    Gebruik: system-config-network -v --verbose -d --debug

en: unique SPI for AH (256 - 4294967295), like a TCP/IP port number
nl: uniek SPI voor AH (256 - 4294967295), zoals een TCP/IP poortnummer

en: unique SPI for ESP (256 - 4294967295), like a TCP/IP port number
nl: uniek SPI voor ESP (256 - 4294967295), zoals een TCP/IP poortnummer

en: xDSL Configuration
nl: xDSL-configuratie

en: xDSL connection
nl: xDSL-verbinding
