system-config-network - en to ms translation catalogue (341 entries)

en:  (active)
ms:  (aktif)

en: %s - network configuration commandline tool
ms: %s - Alat baris arahan konfigurasi rangkaian

en: %s, Device not specified or alias not a number!
ms: %s, Peranti tidak dinyatakan atau alias bukan nombor!

en: <b>Active profile</b>
ms: <b>Profil aktif</b>

en: A_uthentication key:
ms: Kek_unci pengesahan:

en: Ac_tivate
ms: Ak_tifkan

en: Activate the selected device, calling ifup <device>.
ms: Aktifkan peranti dipilih, memanggil ifup <device>.

en: Activating IPsec connection %s, please wait...
ms: Mengaktifkan sambungan IPsec %s, sila tunggu...

en: Activating network device %s, please wait...
ms: Menerapkan peranti rangkaian %s, diharap bersabar ...

en: Active
ms: Aktif

en: Active profile: %s
ms: Profil aktif: %s

en: Active profile: %s (modified)
ms: Profil aktif: %s (diubahsuai)

en: Add
ms: Tambah

en: Add new Device Type
ms: Tambah Jenis Peranti baru

en: Address:
ms: Alamat:

en: Aliases:
ms: Alias:

en: American Samoa
ms: Samoa Amerika

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.
    Please file a detailed bug report against the component %s at 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    using the text below.
ms: Ralat tidak terkawal telah berlaku.  Kemungkinan besar ini adalah pepijat.
    Sila failkan laporan pepijat terperinci terhadap komponen %s di 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    menggunakan teks dibawah.

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against system-config-network at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
ms: Ralat tidak terkawal telah berlaku.  Kemungkinan besar ini adalah pepijat.  Sila simpan crash dump dan failkan laporan pepijat terperinci terhadap system-config-network di https://bugzilla.redhat.com/bugzilla

en: Auto _Select
ms: Auto _Pilih

en: Automatic
ms: Automatik

en: Automatic encryption mode selection via IKA (racoon)
ms: Pemilihan mod enkripsi automatik melalui IKA (racoon)

en: Automatically obtain IP address settings with:
ms: Dapatkan tetapan alamat IP secara automatik dengan:

en: Automatically obtain _DNS information from provider
ms: Dapatkan maklumat _DNS secara automatik dari penyedia

en: Bosnia and Hercegovina
ms: Bosnia dan Herzegovina

en: Canada
ms: Kanada

en: Cancel
ms: Batal

en: Cannot activate IPsec connection %s!
ms: Tidak dapat mengaktifkan sambungan IPsec %s!

en: Cannot activate network device %s!
ms: Tidak dapat mengaktifkan peranti rangkaian %s!

en: Cannot configure network device %s
ms: Tidak dapat mengkonfigurasikan peranti rangkaian %s

en: Cannot deactivate IPsec connection %s!
ms: Tidak dapat menyahaktifkan sambungan IPsec %s!

en: Cannot deactivate network device %s!
ms: Tidak dapat menyahaktif peranti rangkaian %s!

en: Central African Republic
ms: Republik Afrika Tengah

en: Changed the following Nicknames due to the initscripts:
ms: Menukar Nickname berikut kerana initscripts:

en: Channel:
ms: Saluran:

en: Click here, if you want to choose a new provider from the ISP database.
ms: Klik disini, jika anda henda memilih penyedia baru dari pengkalan data ISP.

en: Click to activate the selected profile
ms: Klik untuk mengaktifkan profil yang dipilih

en: Click to bring up the interface
ms: Klik untuk menaikkan antaramuka

en: Click to configure the interface
ms: Klik untuk mengkonfigurasikan antaramuka

en: Click to get infos
ms: Klik untuk mendapatkan maklumat

en: Click to have the system automatically select and activate a profile
ms: Klik untuk mempunyai automatik dipilih oleh sistem dan aktifkan profil

en: Click to monitor the interface
ms: Klik untuk monitor antaramuka

en: Click to shutdown the interface
ms: Klik untuk mematikan antaramuka

en: Colombia
ms: Kolumbia

en: Common
ms: Umum

en: Configure DSL connection
ms: Tetapkan Sambungan DSL

en: Configure Wireless Connection
ms: Konfigurasikan Sambungan Tanpawayar

en: Configure network devices and connections
ms: Konfigurasikan peranti rangkaian dan sambungan

en: Contents
ms: Kandungan

en: Control and monitor network devices
ms: Kawal dan monitor peranti rangkaian

en: Copyright (c) 2001-2005 Red Hat, Inc.
ms: Hakcipta (c) 2001 - 2005 Red Hat, Inc.

en: Count:
ms: Kira:

en: Create DSL connection
ms: Cipta sambungan DSL

en: Create Wireless Device
ms: Cipta Peranti Tanpawayar

en: Create a new Token Ring connection.
ms: Cipta sambungan Token Ring baru.

en: Create a new ethernet connection.
ms: Cipta sambungan Ethernet baru.

en: Create a new wireless connection.
ms: Cipta sambungan tanpawayar baru.

en: Create an xDSL connection.  This is a connection that uses one of several types of broadband connections collective known as Digital Subscriber Lines.  This list includes ADSL (Asymmetric, faster downloads than uploads), IDSL (over an ISDN line for distance), SDSL (Symmetric, downloads and uploads at the same speed), and several others.  These types of connections are common in the United States, and are gaining acceptance elsewhere.  Speeds vary according to the technology used, but generally range from 144kbps to 1.0Mbps.
ms: Cipta sambungan xDSL.  Ini adalah sambungan yang menggunakan satu dari beberapa jenis sambungan jalur lebar yang dikenali sebagai Digital Subscriber Lines. Senarai ini termasuk ADSL (Asimetrik, muatturun lebih laju dari muatnaik), IDSL (melalui talian ISDN untuk jarak), SDSL (Simetrik, muatturun dan muatnaik pada kelajuan yang sama), dan beberapa lagi.  Sambungan jenis ini adalah biasa di Amerika Syarikat, dan sedang mendapat sambutan ditempat lain.  Kelajuan berbeza bergantung kepada teknologi yang digunakan, tetapi secara umum dalam julat dari 144kbps ke 1.0Mbps.

en: Czech Republic
ms: Republik Czech

en: DNS search path:
ms: Laluan carian DNS:

en: Deactivate the selected device, calling ifdown <device>.
ms: Menyahaktifkan peranti dipilih, memanggil ifdown <device>.

en: Deactivating IPsec connection %s, please wait...
ms: Menyahaktifkan sambungan IPsec %s, sila tunggu...

en: Deactivating network device %s, please wait...
ms: Menyahaktif peranti rangkaian %s, sila tunggu...

en: Default gateway address:
ms: Alamat gateway default:

en: Description
ms: Huraian

en: Destination
ms: Destinasi

en: Dev_ices
ms: _Peranti

en: Device
ms: Peranti

en: Device Type
ms: Jenis Peranti

en: Device:
ms: Peranti:

en: Dialup Configuration
ms: Tetapan dialup

en: Do you really want to delete "%s"?
ms: Adakah anda pasti untuk memadam "%s"?

en: Do you really want to delete device "%s"?
ms: Adakah anda pasti untuk memadam peranti "%s"?

en: Do you really want to delete profile "%s"?
ms: Adakah anda pasti untuk memadam profil "%s"?

en: Do you want to continue?
ms: Adakah anda ingin meneruskan?

en: Do you want to delete all devices that used "%s"?
ms: Adakah anda mahu memadam semua peranti yang menggunakan "%s"?

en: Do you want to save your changes?
ms: Adakah anda mahu menyimpan perubahan?

en: ESSID (network ID):
ms: ESSID (ID rangkaian):

en: Each connection needs to be associated with a physical device which can be selected below.
ms: Setiap sambungan perlu dipadankan dengan peranti fizikal yang boleh dipilih dibawah.

en: Each device needs to be attached to a physical device which can be selected below. Device Alias support allows you to use multiple virtual devices for one physical device.
ms: Setiap peranti perlu disambungkan kepada peranti fizikal yang boleh dipilih dibawah. Sokongan Alias Peranti membenarkan anda untuk menggunakan beberapa peranti maya untuk satu peranti fizikal.

en: Easy
ms: Mudah

en: Edit device...
ms: Sunting peranti...

en: Enable _Device Alias support
ms: _Hidupkan sokongan Alias Peranti

en: Enter the login name, that your ISP gave you here.
ms: Masukkan nama logmasuk, yang telah diberikan oleh ISP anda disini.

en: Enter the provider name for this account.
ms: Masukkan nama penyedia untuk akaun ini.

en: Error copying 
    %s
    to %s:
    %s!
ms: Ralat menyalin 
    %s
    ke %s:
    %s!

en: Error creating directory!
    %s
ms: Ralat mencipta direktori!
    %s

en: Error linking 
    %s
    to %s:
    %s!
ms: Ralat mempaut 
    %s
    ke %s:
    %s!

en: Error parsing line: %s
ms: Ralat menghantar baris: %s

en: Error removing
    %s:
    %s!
ms: Ralat membuang
    %s:
    %s!

en: Error renaming 
    %s
    to %s:
    %s!
ms: Ralat menamakan 
    %s
    ke %s:
    %s!

en: Error saving configuration!
    %s
ms: Ralat menyimpan tetapan!
    %s

en: Error: %s, %s!
ms: Ralat: %s, %s!

en: Error: %s: %s
ms: Ralat: %s: %s

en: Ethernet _device:
ms: _Peranti Ethernet:

en: Ethernet connection
ms: Sambungan Ethernet

en: Ethernet device:
ms: Peranti Ethernet:

en: Failed to run:
    %s
ms: Gagal untuk dilaksanakan:
    %s

en: Failed to switch to profile %s
ms: Gagal menukar ke profil %s

en: Failed to write to file %s.
ms: Gagal untuk menulis ke fail %s.

en: France
ms: Perancis

en: Ge_nerate
ms: Ja_na

en: Generic Modem
ms: Modem Generik

en: Germany
ms: Jerman

en: Greece
ms: Greek

en: H_osts
ms: H_os

en: Ha_rdware address:
ms: Alamat pe_rkakasan:

en: Hard_ware
ms: Per_kakasan

en: Hardware (CRTSCTS)
ms: Perkakasan (CRTSCTS)

en: Hardware:
ms: Perkakasan:

en: High
ms: Tinggi

en: Host to Host encryption
ms: Pengenkripsian Hos ke Hos

en: Hostname:
ms: Namahos:

en: IPsec - Connection Type
ms: IPsec - Jenis Sambungan

en: IPsec - Encryption Mode
ms: IPsec - Mod Enkripsi

en: IPsec - Keys
ms: IPsec - Kekunci

en: IPsec - Local Network
ms: IPsec - Rangkaian Tempatan

en: IPsec - Nickname
ms: IPsec - Nama samaran

en: IPsec - Remote Network
ms: IPsec - Rangkaian Jauh

en: IPsec - Summary
ms: IPSec - Ringkasan

en: IPsec Settings
ms: Tetapan IPSec

en: IPsec activating...
ms: Mengaktifkan IPSec...

en: IPsec deactivating...
ms: Menyahaktifkan IPsec...

en: ISDN Dialup Configuration
ms: Tetapan Dialup ISDN

en: ISDN connection
ms: Sambungan ISDN

en: ISP Login
ms: Logmasuk ISP

en: ISP Password
ms: Katalaluan ISP

en: ISP Phonenumber
ms: Nombor telefon ISP

en: Inactive
ms: Tidak aktif

en: Italy
ms: Itali

en: Japan
ms: Jepun

en: Key:
ms: Kekunci:

en: Korea North
ms: Utara Korea

en: Korea Republic
ms: Republik Korea

en: Linking %s to devices and putting it in profile %s.
ms: Mempautkan %s ke peranti dan meletakkannya dalam profil %s.

en: List of devices which are currently configurable on your system.
ms: Senarai peranti yang boleh ditetapkan pada sistem anda.

en: Loading IPsec configuration...
ms: Memuatkan tetapan IPsec...

en: Loading Network Configuration...
ms: Memuatkan Konfigurasi Rangkaian...

en: Loading configuration...
ms: Memuatkan tetapan...

en: Loading device configuration...
ms: Memuatkan tetapan peranti...

en: Loading hardware configuration...
ms: Memuatkan tetapan perkakasan...

en: Loading profile configuration...
ms: Memuatkan tetapan profil...

en: Local network _address:
ms: _Alamat rangkaian tempatan:

en: Local network _gateway:
ms: _Gateway rangkaian tempatan:

en: Local subnet _mask:
ms: Subnet _mask tempatan:

en: Login name:
ms: Nama logmasuk:

en: Low
ms: Rendah

en: Manual encryption with a fixed key
ms: Enkripsi manual dengan kekunci tetap

en: Master
ms: Induk

en: Medium
ms: Sederhana

en: Mode:
ms: Mod:

en: Modem Configuration
ms: Konfigurasi Modem

en: Modem Dialup Configuration
ms: Tetapan Dialup Modem

en: Modem connection
ms: Sambungan modem

en: Modem probing...
ms: Mencari modem...

en: Monitor the selected device.
ms: Perhati peranti dipilih.

en: Name
ms: Nama

en: Netherlands
ms: Belanda

en: Network
ms: Rangkaian

en: Network Configuration
ms: Konfigurasi Rangkaian

en: Network Device Control
ms: Kawalan Peranti Rangkaian

en: Network device activating...
ms: Peranti rangkaian diaktifkan...

en: Network device deactivating...
ms: Menyahaktif peranti rangkaian...

en: Network name (SSID):
ms: Nama rangkaian (SSID):

en: Network to Network encryption (VPN)
ms: Enkripsi Rangkaian ke Rangkaian

en: New Interface
ms: Antaramuka Baru

en: New Profile
ms: Profil Baru

en: Nickname
ms: Gelaran

en: Nickname %s is already in use!
    Please choose another one.
ms: Nama nick %s telah digunakan!
    Sila pilih yang lain.

en: Nicknames changed
ms: Nama samaran berubah

en: No modem was found on your system.
ms: Tiada modem dijumpai pada sistem anda.

en: None
ms: Tiada

en: Other Ethernet Card
ms: Lain-lain Kad Ethernet

en: Other Tokenring Card
ms: Lain-lain Kad Tokenring

en: Other Wireless Card
ms: Kad Tanpawayar Lain

en: Palestine
ms: Palestin

en: Pass_word:
ms: Kata_laluan:

en: Password (_again):
ms: Katalaluan (sekali l_agi):

en: Philippines
ms: Filipina

en: Phone Number
ms: Nombor Telefon

en: Phone number:
ms: Nombor telefon:

en: Please enter a nickname for the connection:
ms: Sila masukkan nama samaran untuk sambungan:

en: Please enter the name for the profile. The name may only contain letters and digits.
ms: Sila masukkan nama untuk profil. Nama hanya boleh mengandungi huruf dan nombor.

en: Please enter your local network settings:
ms: Sila masukkan tetapan rangkaian tempatan anda:

en: Please enter your remote network settings:
ms: Sila masukkan tetapan rangkaian jauh anda:

en: Please select the type of connection:
ms: Sila pilih jenis sambungan:

en: Please select the type of encryption:
ms: Sila pilih jenis enkripsi:

en: Please start system-config-network with root permissions!
ms: Sila mulakan system-config-network dengan kebenaran root!

en: Prefix (Netmask)
ms: Prefiks (Netmask)

en: Probing for Modems, please wait...
ms: Mencari Modem, sila tunggu...

en: Professional
ms: Profesyenal

en: Profile
ms: Profil

en: Provider name:
ms: Nama penyedia:

en: Quit
ms: Keluar

en: Remote Host / GW
ms: Hos Jauh / GW

en: Remote Network
ms: Rangkaian Jauh

en: Remote _IP address:
ms: Alamat _IP jauh:

en: Remote network _address:
ms: _Alamat rangkaian jauh:

en: Remote network _gateway:
ms: _Gateway rangkaian jauh:

en: Remote subnet _mask:
ms: Subnet _mask jauh:

en: Saving IPsec configuration...
ms: Menyimpan konfigurasi IPSec...

en: Saving configuration...
ms: Menyimpan konfigurasi...

en: Saving device configuration...
ms: Menyimpan konfigurasi peranti...

en: Saving hardware configuration...
ms: Menyimpan konfigurasi perkakasan...

en: Saving profile configuration...
ms: Menyimpan konfigurasi profil...

en: Security Level
ms: Tahap Keselamatan

en: Select Device Type
ms: Pilih Jenis Peranti

en: Select Modem
ms: Pilih Modem

en: Select Wireless Device
ms: Pilih Peranti Tanpawayar

en: Select a profile
ms: Pilih satu profil

en: Select the ethernet device connected to the DSL modem.
ms: Pilih peranti ethernet disambung ke modem DSL.

en: Select the ethernet device for this account.
ms: Pilih peranti ethernet untuk akaun ini.

en: Select the services you want to provide through this device
ms: Pilih servis yang anda hendak sediakan melalui peranti ini

en: Select the wireless card you want to configure:
ms: Pilih kad tanpawayar yang anda hendak tetapkan:

en: Service
ms: Servis

en: Service Description
ms: Penerangan Servis

en: Services
ms: Servis

en: Singapore
ms: Singapura

en: Slovakia
ms: Slovak

en: Software (XON/XOFF)
ms: Perisian (XON/XOFF)

en: Spain
ms: Sepanyol

en: Specify a file to save the dump
ms: Nyatakan fail untuk menyimpan lambakan

en: Starting text version
ms: Memulakan versi teks

en: Static IP
ms: IP Statik

en: Static Network Routes
ms: Laluan Rangkaian Statik

en: Succeeded. Please read the output.
ms: Berjaya. Sila baca keluaran.

en: Switching Profiles
ms: Menukar Profil

en: Switching to profile %s
ms: Menukar ke profil %s

en: Testing configuration set...
ms: Menguji set tetapan...

en: The "%s" Profile can not be deleted!
ms: Profil "%s" tidak dapat dipadam!

en: The "%s" profile can't be renamed!
ms: Profil "%s" tidak boleh dinamakan semula!

en: The Loopback device can not be disabled!
ms: Peranti Loopback tidak boleh dimatikan!

en: The Loopback device can not be edited!
ms: Peranti gelungbalik tidak boleh diedit!

en: The Loopback device can not be removed!
ms: Peranti gelungbalik tidak boleh dibuang!

en: The device type %s cannot be edited!
ms: Peranti jenis %s tidak boleh disunting!

en: The following network interfaces are configured in the active profile.
ms: Antaramuka angkaian berikut dikonfigurasikan pada profil aktif.

en: The name may only contain letters and digits!
ms: Nama hanya boleh mengandungi huruf dan digit!

en: The profile can't be named "%s"!
ms: Profil tidak boleh dinamakan "%s"!

en: The profile name already exists!
ms: Nama profil telah wujud!

en: This software is distributed under the GPL. Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking System: http://bugzilla.redhat.com/
ms: Perisian ini bebas diagihkan dibawah GPL. Sila lapor pepijat ke Sistem Penjejakan Pepijat Red Hat:http://bugzilla.redhat.com

en: Tie to specific ethernet card
ms: Kait dengan kad ethernet khusus

en: To activate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
ms: Untuk mengaktifkan sambunga IPsec %s, perubahan mestilah disimpan.

en: To activate the network device %s, the changes have to be saved.
ms: Untuk mengaktifkan peranti rangkaian %s, perubahan mestilah disimpan.

en: To be rewritten!
ms: Untuk ditulis semula!

en: To deactivate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
ms: Untuk menyahaktifkan sambunga IPsec %s, perubahan mestilah disimpan.

en: To deactivate the network device %s, the changes have to be saved.
ms: Untuk menyahaktifkan peranti rangkaian %s, perubahan mestilah disimpan.

en: Token Ring Device
ms: Peranti Token Ring

en: Token Ring connection
ms: Sambungan Token Ring

en: Transmit rate:
ms: Kadar penghantaran:

en: Turkey
ms: Turki

en: Type
ms: Jenis

en: United States of America
ms: Amerika Syarikat

en: Unknown
ms: Entah

en: Unknown List %s
ms: Senarai tidak diketahui %s

en: Unknown option %s
ms: Opsyen tidak diketahui %s

en: Updating devices...
ms: Mengemaskini peranti...

en: Updating hardware...
ms: Mengemaskini perkakasan...

en: Updating profiles...
ms: Mengemaskini profil...

en: Usage: %s
ms: Penggunaan: %s

en: Use DHCP
ms: Guna DHCP

en: Use ethernet device aliases
ms: Guna alias peranti ethernet

en: Use this form to enter your T-Online account data.
ms: Guna borang ini untuk memasukkan data akaun T-Online anda.

en: Used to manipulate encryption or scrambling keys and encryption mode. To set the current encryption key in hex digits enter the key with 0x prepended as 0xXXXXXXXX.
ms: Digunakan untuk memanipulasi kekunci enkripsi atau scrambling dan mod enkripsi. Untuk menetapkan kekunci enkripsi semasa dalam digit hex masukkan kekunci dengan 0x diawalkan seperti 0xXXXXXXXX.

en: Very High
ms: Sangat Tinggi

en: Waiting...
ms: Menunggu....

en: Wireless Device Configuration
ms: Tetapan Peranti Tanpawayar

en: Wireless connection
ms: Sambungan tanpawayar

en: You have made some changes in your configuration.
ms: Anda telah membuat beberapa perubahan dalam tetapan anda.

en: You have selected the following information:
ms: Anda telah memilih maklumat berikut:

en: You may configure IPsec tunnels and host to host connections here.
ms: Anda boleh mengkonfigurasi penerowongan IPSec dan sambungan hos ke hos di sini.

en: You may configure network devices associated with physical hardware here.  Multiple logical devices can be associated with a single piece of hardware.
ms: Anda boleh mengkonfigurasikan peranti rangkaian yang dikaitkan dengan perkakasan fizikal di sini. Beberapa peranti logikal boleh dikaitkan dengan satu entiti perkakasan.

en: You may configure network hardware physically attached to the computer here.
ms: Anda boleh mengkonfigurasikan perkakasan rangkaian yang disambung ke komputer di sini.

en: You may configure the system's hostname, domain, name servers, and search domain. Name servers are used to look up other hosts on the network.
ms: Anda boleh mengkonfigurasi namahos, domain, pelayan nama, domain cairan bagi sistem. Pelayan nama biasanya digunakan untuk mencari hos lain pada rangkaian.

en: You may specify static computer hostname to IP address mappings here.  If DNS is in use, these settings will take precedence over any information it may provide.
ms: Anda boleh menyatakan pemetaan statik namahos komputer ke alamat IP disini. Jika DNS digunakan, tetapan ini akan digunakan dahulu sebelum sebarang maklumat yang ia sediakan.

en: You will now be guided through the setup of the IPsec connection.
ms: Anda sekarang akan dipandu menerusi tetapan sambungan IPsec.

en: _Activate
ms: _Aktifkan

en: _Activate connection when computer starts
ms: _Aktifkan sambungan apabila komputer dihidupkan

en: _Add...
ms: _Tambah...

en: _Address:
ms: _Alamat:

en: _Advanced
ms: _Lanjutan

en: _Basic
ms: _Asas

en: _Channel:
ms: _Saluran:

en: _Configure...
ms: _Konfigurasikan...

en: _Deactivate
ms: _Nyahaktifkan

en: _Debug
ms: _Nyahpepijat

en: _Delete
ms: Pa_dam

en: _Delete...
ms: Pa_dam...

en: _Device:
ms: _Peranti:

en: _Encryption key:
ms: Kekunci _enkripsi:

en: _General
ms: _Umum

en: _Generate
ms: _Jana

en: _Hardware Address
ms: Alamat _Perkakasan:

en: _Hardware device
ms: _Peranti perkakasan

en: _Hardware device:
ms: _Peranti perkakasan:

en: _Hardware:
ms: _Perkakasan:

en: _High Security (Internet)
ms: _Keselamatan Tinggi (Internet)

en: _Hostname:
ms: Nama_hos:

en: _Info
ms: _Maklumat

en: _Key (use 0x for hex):
ms: _Kekunci (guna 0x untuk hex):

en: _Login name:
ms: Nama _logmasuk:

en: _Low Security
ms: Kese_lamatan Rendah

en: _Mode:
ms: _Mod:

en: _New...
ms: _Baru...

en: _Nickname:
ms: _Gelaran:

en: _Options
ms: _Opsyen

en: _Primary DNS:
ms: DNS _Utama:

en: _Probe
ms: _Kesan

en: _Probe for Address
ms: _Kesan untuk Alamat

en: _Probe for Address...
ms: _Kesan untuk Alamat...

en: _Profile
ms: _Profil

en: _Provider name:
ms: Nama _penyedia:

en: _Save to file
ms: _Simpan ke fail

en: _Secondary DNS:
ms: DNS _Sekunder:

en: _Secure Device (LAN)
ms: Peranti _Selamat (LAN)

en: _Specified:
ms: _Dinyatakan:

en: _T-Online Account Setup
ms: Tetapan Akaun _T-Online

en: _Tertiary DNS:
ms: DNS ke_tiga:

en: _Time
ms: _Masa

en: _Transmit rate:
ms: Kadar penghan_taran:

en: _Use Hardware Address
ms: G_una Alamat Perkakasan

en: _Wireless Settings
ms: Tetapan Tanpa_wayar

en: clear existing list prior of importing
ms: kosongkan senarai sedia ada untuk mengimport

en: configured
ms: ditetapkan

en: encryption disabled
ms: enkripsi dimatikan

en: export / import IPsec list
ms: eksport / import senarai IPsec

en: export / import device list (default)
ms: export / import senarai peranti (default)

en: export / import hardware list
ms: eksport / import senarai perkakasan

en: export / import profile list
ms: eksport / import senarai profil

en: export list (default)
ms: eksport senarai (default)

en: import from file
ms: import daripada fail

en: import list
ms: import senarai

en: inactive
ms: tidak aktif

en: none
ms: tiada

en: ok
ms: OK

en: out
ms: keluar

en: raw IP
ms: IP mentah

en: set the root directory
ms: tetapkan direktori root

en: switch / activate profile
ms: tukar / aktifkan profil

en: system
ms: sistem

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose
ms: system-config-network - alat konfigurasi rangkaian
    
    Penggunaan: system-config-network -v --verbose

en: xDSL connection
ms: Sambungan xDSL
