system-config-network - en to hu translation catalogue (640 entries)

en:  (active)
hu:  (aktív)

en: %(progname)s - Exception Occurred
hu: %(progname)s - Kivétel történt

en: %s - network configuration commandline tool
hu: %s – parancssoros hálózatbeállító eszköz

en: %s, Device not specified or alias not a number!
hu: %s, nincs megadva eszköz vagy az álnév nem szám.

en: 11M
hu: 11 M

en: 1M
hu: 1 M

en: 2M
hu: 2 M

en: 5.5M
hu: 5,5 M

en: <New Device>
hu: <Új eszköz>

en: <b>Account Type:</b>
hu: <b>Számlatípus:</b>

en: <b>Active profile</b>
hu: <b>Aktív profil</b>

en: <b>D channel protocol</b>
hu: <b>D csatorna protokoll</b>

en: <b>D-channel protocol</b>
hu: <b>D-csatorna protokoll</b>

en: <b>Modem properties</b>
hu: <b>Modem tulajdonságai</b>

en: <b>Phone number</b>
hu: <b>Telefonszám</b>

en: <b>Resources</b>
hu: <b>Erőforrások</b>

en: <b>T-Online account</b>
hu: <b>T-Online számla</b>

en: A_ddress:
hu: _Cím:

en: A_rea Code
hu: _Területkód

en: A_rea code:
hu: _Területkód:

en: A_uthentication key:
hu: _Hitelesítő kulcs:

en: Ac_tivate
hu: _Bekapcsolás

en: Account Setup
hu: Számla beállítás

en: Activate the selected device, calling ifup <device>.
hu: A kiválasztott eszköz bekapcsolása, az ifup <eszköz> paranccsal.

en: Activating IPsec connection %s, please wait...
hu: %s IPsec kapcsolat aktiválása folyik, egy kis türelmet kérek…

en: Activating network device %s, please wait...
hu: %s hálózati eszköz bekapcsolása folyik, kérem várjon…

en: Active
hu: Aktív

en: Active profile: %s
hu: Aktív profil: %s

en: Active profile: %s (modified)
hu: Atív profil: %s (módosítva)

en: Ad-Hoc
hu: Ad-hoc

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add / Edit Hosts entry
hu: Gazdák felvétele, módosítása

en: Add / Edit IP Address
hu: IP cím hozzáadása/módosítása

en: Add new Device Type
hu: Új eszköztípus felvétele

en: Address:
hu: Cím:

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: Aliases:
hu: Álnevek:

en: Allow all _users to enable and disable the device
hu: Az _eszközt bármelyik felhasználó ki-be kapcsolhassa

en: Allow dial on _demand
hu: A_utomatikus tárcsázás engedélyezése

en: Allow the link come up on demand.
hu: Automatikus kapcsolódás engedélyezése.

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.
    Please file a detailed bug report against the component %s at 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    using the text below.
hu: Nem kezelt kivétel történt. Ezt valószínűleg valamilyen hiba okozta.
    Kérem jelentse be a hibát %s komponensre ezen a címen: 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    az alábbi szöveggel.

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against system-config-network at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
hu: Nem kezelt kivétel történt. Ezt valószínűleg valamilyen hiba okozta. Mentse el az összeomlás lerakás fájlt, és kérem jelentse be a hibát (a system-config-network ellen) itt: https://bugzilla.redhat.com/bugzilla

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against %s at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
hu: Nem kezelt kivétel történt. Ez valószínűleg programhiba. Kérem mentse el az összeomlási lerakás fájlt és küldjön hibajelentést %s alkalmazásra ezen a címen: https://bugzilla.redhat.com/bugzilla

en: Argentina
hu: Argentína

en: Associated T-Online _number:
hu: Hozzárendelt T-Online s_zám:

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Auto
hu: Automatikus

en: Auto _Select
hu: Automatikus k_iválasztás

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Automatic encryption mode selection via IKA (racoon)
hu: Automatikus titkosítási módválasztás IKA-val (racoon)

en: Automatically obtain IP address settings with:
hu: IP cím automatikus beállítása ezzel:

en: Automatically obtain _DNS information from provider
hu: A _DNS adatok automatikus lekérdezése a szolgáltatótól

en: Automatically obtain _IP address settings
hu: _IP-cím automatikus lekérdezése

en: Automatically obtain _IP address settings with:
hu: _IP cím automatikus lekérdezése ezzel:

en: Belarus
hu: Fehéroroszország

en: Bind to _MAC address:
hu: Kapcsolt MA_C-cím:

en: BitRate
hu: Bitráta

en: Bosnia and Hercegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Brazil
hu: Brazília

en: British Virgin Islands
hu: Brit Virgin-szigetek

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: Ca_llback
hu: _Visszahívás

en: Callback MS_N:
hu: MS_N visszahívó:

en: Callback _delay:
hu: Vissz_ahívás késleltetés:

en: Callback _mode:
hu: V_isszahívás mód:

en: Callback setting
hu: Visszahívás beállítás

en: Canada
hu: Kanada

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cannot activate IPsec connection %s!
hu: Nem sikerült aktiválni %s IPsec kapcsolatot.

en: Cannot activate network device %s!
hu: Nem sikerült bekapcsolni %s hálózati eszközt.

en: Cannot configure network device %s
hu: Nem sikerült beállítani %s hálózati eszközt

en: Cannot deactivate IPsec connection %s!
hu: Nem sikerült deaktiválni %s IPsec kapcsolatot.

en: Cannot deactivate network device %s!
hu: Nem sikerült kikapcsolni %s hálózati eszközt.

en: Central African Republic
hu: Közép-Afrikai Köztársaság

en: Changed the following Nicknames due to the initscripts:
hu: Az initscripts miatt megváltoztak a következő becenevek:

en: Changes are saved. You may want to restart the network and network services or restart the computer.
hu: Változások elmentve. Talán újra akarja indítani a hálózatot és a hálózati szolgáltatásokat vagy a számítógépet.

en: Channel:
hu: Csatorna:

en: China
hu: Kína

en: Choose Hardware Device Type
hu: Válasszon hardvereszköz típust

en: Choose Hardware Type
hu: Hardvertípus választás

en: Choose a Provider
hu: Válasszon szolgáltatót

en: Click here, if you want to choose a new provider from the ISP database.
hu: Kattintson ide, ha új szolgáltatót szeretne kiválasztani az adatbázisból.

en: Click to activate the selected profile
hu: Kattintson ide a kiválasztott profil aktiválásához

en: Click to bring up the interface
hu: Kattintson ide a felület bekapcsolásához

en: Click to configure the interface
hu: Kattintson ide a felület beállításához

en: Click to get infos
hu: Kattintson az információkért

en: Click to have the system automatically select and activate a profile
hu: Kattintson ide a profil automatikus kiválasztásához és aktiválásához

en: Click to monitor the interface
hu: Kattintson ide a felület figyeléséhez

en: Click to shutdown the interface
hu: Kattintson ide a felület kikapcsolásához

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Common
hu: Közös

en: Configure DSL connection
hu: DSL kapcsolat beállítás

en: Configure Network Settings
hu: Hálózat beállítás

en: Configure Wireless Connection
hu: Vezetéktelen kapcsolat beállítás

en: Configure network devices and connections
hu: Hálózati eszközök és kapcsolatok beállítása

en: Confirm _starting connection
hu: A kapcsolat indításának me_gerősítése

en: Confirm stopping _connection
hu: A kapcsolat bontásának mege_rősítése

en: Connect to
hu: Csatlakozás ide

en: Contents
hu: Tartalom

en: Control and monitor network devices
hu: Hálózati eszközök vezérlése és figyelése

en: Controlled by _NetworkManager
hu: _Hálózatigazgató vezérli

en: Copyright (c) 2001-2005 Red Hat, Inc.
hu: Szerzői jog © Red Hat, Inc., 2001-2005.

en: Cos_t accumulated from the past connection:
hu: Az utolsó kapcsolat óta felhalmozódott költség:

en: Cost per:
hu: A költség időegysége:

en: Could not find file '%s'.
    Please check your installation!
    Run: 'rpm -V system-config-network'
hu: Nem található „%s” fájl.
    Ellenőrizze a telepítést!
    Futtassa: „rpm -V system-config-network”

en: Could not load the file '%s'.
    Please check your installation!
    Run: 'rpm -V system-config-network'
hu: Nem sikerült betölteni „%s” fájlt.
    Ellenőrizze a telepítést!
    Futtassa: „rpm -V system-config-network”

en: Count:
hu: Számláló:

en: Create DSL connection
hu: DSL kapcsolat teremtés

en: Create Dialup Connection
hu: Tárcsázós kapcsolat teremtés

en: Create Ethernet Device
hu: Ethernet eszköz teremtés

en: Create Token Ring Device
hu: Token Ring eszköz teremtés

en: Create Wireless Device
hu: Vezetéktelen eszköz teremtés

en: Create a new ISDN connection. This is a connection that uses an Integrated Services Digital Network line to dial into to your Internet Service Provider. This type of technology requires a special phone line to be installed by your telephone company. It also requires a device known as a Terminal Adapter(TA) to terminate the ISDN connection from your ISP. This type of connection is popular in Europe and several other technologically advanced regions.  It is available but uncommon in the USA.  Speeds range from 64kbps to 128kbps.
hu: Új ISDN kapcsolat teremtése. Ez a kapcsolat ISDN (Integrated Services Digital Network) összeköttetést feltételez az internetszolgáltatóval. A technológia speciális telefonkapcsolat kialakítását igényli. A megfelelő végpont kialakításához szükség van egy TA (Terminal Adapter) nevű eszközre. Ez a kapcsolat a világ sok részén elterjedt, különösen Európában. Az Egyesült Államokban is elérhető, de nem annyira elterjedt. Sebessége a 64 kbps - 128 kbps tartományba esik.

en: Create a new Modem connection.  This is a connection that uses a serial analog modem to dial into to your Internet Service Provider. These modems use sound over a normal copper telephone line to transmit data. These types of connections are available just about anywhere in the world where there is a phone system.
hu: Új modem kapcsolat teremtése. Ezzel a kapcsolattal analóg modemen keresztül betárcsázhat az internet szolgáltatójához. A modem normál telefonvonalon keresztüli adatátvitelt használ. Ez a fajta kapcsolat a világon mindenhol elérhető, ahol ki van építve a telefonhálózat.

en: Create a new Token Ring connection.
hu: Új Token Ring kapcsolat teremtése.

en: Create a new ethernet connection.
hu: Új ethernet kapcsolat teremtése.

en: Create a new qeth connection.
hu: Qeth kapcsolat teremtése.

en: Create a new wireless connection.
hu: Új vezetéktelen kapcsolat teremtése.

en: Create an xDSL connection.  This is a connection that uses one of several types of broadband connections collective known as Digital Subscriber Lines.  This list includes ADSL (Asymmetric, faster downloads than uploads), IDSL (over an ISDN line for distance), SDSL (Symmetric, downloads and uploads at the same speed), and several others.  These types of connections are common in the United States, and are gaining acceptance elsewhere.  Speeds vary according to the technology used, but generally range from 144kbps to 1.0Mbps.
hu: xDSL kapcsolat teremtése. Ez a kapcsolat valamilyen szélessávú hálózatot használ (DSL: digitális előfizetői vonal). A lista tartalmazza az ADSL-t (aszimmetrikus, a letöltés gyorsabb, mint a feltöltés), IDSL (ISDN-vonalon keresztül), SDSL (szimmetrikus, a letöltés és a feltöltés egyformán gyors) stb. Ezek a hálózatok egyre elterjedtebbek az egész világon. Sebességük változó, általában a 128 kbps - 40 Mbps tartományba esik.

en: Croatia
hu: Horvátország

en: Cuba
hu: Kuba

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Czech Republic
hu: Csehország

en: DHCP Settings
hu: DHCP beállítás

en: DNS configuration
hu: DNS beállítása

en: DNS search path
hu: DNS keresési útvonal

en: DNS search path:
hu: DNS kereső útvonal:

en: D_ata Device Bus ID:
hu: _Adat eszköz busz azonosító:

en: Data Device Bus ID
hu: Adat eszköz busz azonosító

en: Deactivate the selected device, calling ifdown <device>.
hu: A kiválasztott eszköz kikapcsolása (ifdown <eszköz>).

en: Deactivating IPsec connection %s, please wait...
hu: %s IPsec kapcsolat deaktiválása folyik, kérem várjon…

en: Deactivating network device %s, please wait...
hu: %s hálózati eszköz kikapcsolása folyik, kérem várjon…

en: Default _gateway address:
hu: Ala_pértelmezett átjáró cím:

en: Default ga_teway address:
hu: Ala_pértelmezett átjáró:

en: Default gateway IP
hu: Alapértelmezett átjáró IP

en: Default gateway address:
hu: Alapértelmezett átjáró cím:

en: Demand setting
hu: Igény beállítás

en: Denmark
hu: Dánia

en: Description
hu: Leírás

en: Destination
hu: Cél

en: Destination Network
hu: Célhálózat

en: Dev_ices
hu: E_szközök

en: Device
hu: Eszköz

en: Device %s uses the same Hardware Device "%s" like %s!
hu: %s eszköz ugyanazt a hardvereszközt („%s”) használja, mint %s.

en: Device Type
hu: Eszköztípus

en: Device _alias number:
hu: Az eszköz _álnév száma:

en: Device:
hu: Eszköz:

en: Dial _mode:
hu: Tár_csázási mód:

en: Dial-in _number:
hu: B_ehívószám:

en: Dialup Configuration
hu: Telefonos kapcsolat beállítás

en: Difficulty level:
hu: Bonyolultsági szint:

en: Disconnect from
hu: A kapcsolat bontása ennél

en: Do you really want to delete "%s"?
hu: Biztosan törölni akarja ezt: „%s”?

en: Do you really want to delete device "%s"?
hu: Biztosan törölni szeretné „%s” eszközt?

en: Do you really want to delete profile "%s"?
hu: Biztosan törölni akarja „%s” profilt?

en: Do you want to continue?
hu: Akarja folytatni?

en: Do you want to delete all devices that used "%s"?
hu: Törölni akarja az összes eszközt, mely ezt használja: „%s”?

en: Do you want to save your changes?
hu: Biztosan el szeretné menteni a módosításokat?

en: Do_main:
hu: Tart_omány:

en: Domain name:
hu: Tartománynév:

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment. 
    Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical
    environment. Please either start your graphical user interface or set your
    DISPLAY variable.
hu: HIBA: Nem sikerült a grafikus környezet inicializálása. 
    A hiba feltehetően abból fakad, hogy nem grafikus környezet alól indította
    az alkalmazást. Indítsa el a grafikus felhasználói felületét, vagy állítsa be a
    DISPLAY változót.

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment.Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical environment. Please either start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
hu: HIBA: Nem sikerült a grafikus környezet inicializálása. A hiba feltehetően abból fakad, hogy nem grafikus környezet alól indította az alkalmazást. Indítsa el a grafikus felhasználói felületét, vagy állítsa be a DISPLAY változót.

en: ESSID (network ID):
hu: ESSID (hálózatazonosító):

en: Each connection needs to be associated with a physical device which can be selected below.
hu: Mindegyik kapcsolatot fizikai eszközhöz kell rendelni (alább kiválasztható).

en: Each device needs to be attached to a physical device which can be selected below. Device Alias support allows you to use multiple virtual devices for one physical device.
hu: Mindegyik eszközt fizikai eszközhöz kell kapcsolni. Ezt a fizikai eszközt kell kiválasztani alább. Az eszközálnevek lehetővé teszik, hogy több virtuális név tartozzon egy fizikai eszközhöz.

en: Easy
hu: Könnyű

en: Edit Domain Name
hu: Tartománynév módosítása

en: Edit device...
hu: Eszköz módosítása…

en: Enable IPv_6 configuration for this interface
hu: IPv_6 beállítás engedélyezése e felületnél

en: Enable VJ Connection-_ID Compression
hu: VJ kapcs_olatazonosító tömörítés engedélyezése

en: Enable _Address/Control Compression
hu: _Cím és a vezérlő tömörítés engedélyezése

en: Enable _BSD Compression
hu: BSD tömörítés _engedélyezése

en: Enable _CCP Compression Control Protocol
hu: _CCP (tömörítés vezérlő protokoll) engedélyezése

en: Enable _Device Alias support
hu: _Eszközálnév támogatás engedélyezése

en: Enable _Protocol Field Compression
hu: _PFC (Protocol Field Compression) engedélyezése

en: Enable _VJ TCP/IP Header Compression
hu: _VJ TCP/IP fejléctömörítés engedélyezése

en: Enable synchronous PPP for the connection
hu: Szinkron PPP engedélyezése a kapcsolatra

en: Encapsulation mode:
hu: Beágyazási mód:

en: Enter any numbers you need to dial before the normal phone number. For example, if you need to reach an outside line, or disable call waiting, put the necessary numbers here.
hu: Adja meg az alap telefonszám előtti előtagot. Ha például külső vonal eléréséhez vagy a várakozás kikapcsolásához hívószám szükséges, azt ide kell beírni.

en: Enter the Access Concentrator name, if you have been given one by your ISP. In most cases you can leave this blank.
hu: Adja meg az Access Concentrator nevét, ha kapott ilyet az internetszolgáltatótól. Ez a mező általában üresen hagyható.

en: Enter the Service Name, if your ISP requires it. If you don't know it, please contact your ISP. In most cases you can leave this blank.
hu: Adja meg a szolgáltatásnevet, ha az ISP igényli! Ha nem tudja, kérdezze meg! Legtöbbször ez a mező üresen hagyható.

en: Enter the area code needed to reach your internet provider.
hu: Adja meg a szolgáltató telefonszámának területkódját.

en: Enter the idle time in seconds after which the link should be dropped.
hu: Adja meg, hány másodperc inaktivitás után szakadjon meg a kapcsolat.

en: Enter the login name, that your ISP gave you here.
hu: Adja meg a bejelentkező nevet, amit az ISP adott!

en: Enter the name of this configuration, usually just the name of your ISP.
hu: Adjon nevet a beállításnak!  Ez rendszerint csak az ISP neve.

en: Enter the password for your account. If you do not know it, please contact your ISP.
hu: Adja meg a számlához tartozó jelszót! Ha nem tudja, kérdezze meg az Internetszolgáltatót!

en: Enter the phone number of your ISP (without prefix/area/country code).
hu: Adja meg az internetszolgáltató telefonszámát (előtagok és területkód nélkül)

en: Enter the provider name for this account.
hu: Adja meg a szolgáltató nevét a számlához.

en: Enter your local phone number. It's optional, if you use a modem.
hu: Adja meg a helyi telefonszámát! Modem használata esetén nem kötelező.

en: Error copying 
    %s
    to %s:
    %s!
hu: Nem sikerült átmásolni:
    %s
    ide: %s:
    %s!

en: Error creating directory!
    %s
hu: Hiba mappa teremtésekor.
    %s

en: Error linking 
    %s
    to %s:
    %s!
hu: Nem sikerült létrehozni ezt a linket:
    %s
    erre: %s:
    %s!

en: Error parsing line: %s
hu: Hiba történt a sor értelmezésekor: %s

en: Error removing
    %s:
    %s!
hu: Nem sikerült törölni:
    %s:
    %s!

en: Error removing file %(file)s: %(errormsg)
hu: %(file)s fájlt nem sikerült törölni: %(errormsg)

en: Error renaming 
    %s
    to %s:
    %s!
hu: Nem sikerült átnevezni:
    %s
    erre: %s:
    %s!

en: Error saving configuration!
    %s
hu: Hiba a beállítás mentésekor.
    %s

en: Error: %s, %s!
hu: Hiba: %s, %s.

en: Error: %s: %s
hu: Hiba: %s: %s

en: Errors detected, do you really want to quit?
hu: Hiba érzékelve. Valóban akar lépni?

en: Ethernet Device
hu: Ethernet eszköz

en: Ethernet _device:
hu: _Ethernet eszköz:

en: Ethernet card
hu: Ethernet kártya

en: Ethernet connection
hu: Ethernet kapcsolat

en: Ethernet device:
hu: Ethernet eszköz:

en: Failed to run:
    %s
hu: Nem sikerült elindítani:
    %s

en: Failed to switch to profile %s
hu: Nem sikerült átváltani %s profilra

en: Failed to write to file %s.
hu: Nem sikerült %s fájlba írni.

en: Finland
hu: Finnország

en: For Example 0.0.0600
hu: Például 0.0.0600

en: France
hu: Franciaország

en: Gateway
hu: Átjáró

en: Ge_nerate
hu: _Készítés

en: Generic Modem
hu: Általános modem

en: Germany
hu: Németország

en: Greece
hu: Görögország

en: H_ostname (optional):
hu: _Gépnév (nem kötelező):

en: H_osts
hu: Gaz_danevek

en: Ha_rdware address:
hu: Ha_rdver cím:

en: Han_gup timeout:
hu: Kapcsola_tbontási válaszidő:

en: Hard_ware
hu: H_ardver

en: Hardware (CRTSCTS)
hu: Hardver (CRTSCTS)

en: Hardware device:
hu: Hardvereszköz:

en: Hardware type:
hu: Hardvertípus:

en: Hardware:
hu: Hardver:

en: High
hu: Magas

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Host to Host encryption
hu: Gépek közötti titkosítás

en: Hostname
hu: Gazdanév

en: Hostname:
hu: Gazdanév:

en: Hungary
hu: Magyarország

en: IP Settings
hu: IP beállítás

en: IPsec - Connection Type
hu: IPsec – kapcsolattípus

en: IPsec - Encryption Mode
hu: IPsec – titkosítási mód

en: IPsec - Keys
hu: IPsec – kulcsok

en: IPsec - Local Network
hu: IPsec – helyi hálózat

en: IPsec - Nickname
hu: IPsec – becenév

en: IPsec - Remote Network
hu: IPsec – távoli hálózat

en: IPsec - Summary
hu: IPsec – összegzés

en: IPsec Settings
hu: IPsec beállítás

en: IPsec Tunnel Settings
hu: IPsec alagút beállítás

en: IPsec activating...
hu: IPsec aktiválása…

en: IPsec deactivating...
hu: IPsec deaktiválása…

en: ISDN Adapters Configuration
hu: ISDN csatoló beállítás

en: ISDN Configuration
hu: ISDN beállítás

en: ISDN Dialup Configuration
hu: ISDN tárcsázás beállítás

en: ISDN _adapters:
hu: ISDN _csatolók:

en: ISDN connection
hu: ISDN kapcsolat

en: ISP Login
hu: ISP bejelentkező

en: ISP Password
hu: ISP jelszó

en: ISP Phonenumber
hu: ISP telefonszám

en: Iceland
hu: Izland

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Internet Provider
hu: Internetszolgáltató

en: Ireland
hu: Írország

en: Israel
hu: Izrael

en: Italy
hu: Olaszország

en: Japan
hu: Japán

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Key:
hu: Kulcs:

en: Korea North
hu: Észak-Korea

en: Korea Republic
hu: Dél-Korea

en: Let _PPP do all authentication
hu: Minden hitelesítést _PPP végez

en: Linking %s to devices and putting it in profile %s.
hu: %s kapcsolása az eszközökhöz, majd %s profilba helyezése.

en: List of devices which are currently configurable on your system.
hu: Beállítható eszközök listája.

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: Loading Device Configuration
hu: Eszközbeállítás betöltése

en: Loading Hardware Configuration
hu: Hardverbeállítás betöltése

en: Loading IPsec configuration...
hu: IPsec beállítás betöltése…

en: Loading Network Configuration...
hu: Hálózat beállítás betöltése…

en: Loading Profile Configuration
hu: Profilbeállítás betöltése

en: Loading configuration
hu: Beállítás betöltése

en: Loading configuration...
hu: Beállítás betöltése…

en: Loading device configuration...
hu: Eszközbeállítás betöltése…

en: Loading hardware configuration...
hu: Hardverbeállítás betöltése…

en: Loading profile configuration...
hu: Profilbeállítás betöltése…

en: Local Network
hu: Helyi hálózat

en: Local network _address:
hu: Hel_yi hálózati cím:

en: Local network _gateway:
hu: Helyi hálózati á_tjáró:

en: Local subnet _mask:
hu: Alhálózati m_aszk:

en: Login name:
hu: Bejelentkező név:

en: Low
hu: Alacsony

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: M_inimum number of seconds charged:
hu: A szám_lázási minimális időtartam:

en: Macedonia
hu: Macedónia

en: Make this connection the default _route
hu: Ez a kapcsolat legyen az alapértelmezett _út

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Malta
hu: Málta

en: Managed
hu: Kezelt

en: Manual IP Address Settings
hu: Kézi IP cím beállítás

en: Manual encryption with a fixed key
hu: Kézi titkosítás rögzített kulccsal

en: Master
hu: Mester

en: Medium
hu: Közepes

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Mode:
hu: Mód:

en: Modem Configuration
hu: Modem beállítás

en: Modem Dialup Configuration
hu: Modem tárcsázó beállítás

en: Modem Initstring
hu: Modem kezdőszöveg

en: Modem _initialization string:
hu: Modem _inicializációs szöveg:

en: Modem _volume:
hu: Modem _hangerő:

en: Modem connection
hu: Modem kapcsolat

en: Modem p_ort:
hu: Modemp_ort:

en: Modem probing...
hu: Modem szondázás…

en: Moldova
hu: Moldva

en: Monitor the selected device.
hu: A kiválasztott eszköz figyelése.

en: Montenegro
hu: Montenegró

en: Name
hu: Név

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Netmask
hu: Hálózati maszk

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Adapters Configuration
hu: Hálózati csatoló beállítás

en: Network Configuration
hu: Hálózat beállítás

en: Network Device Control
hu: Hálózati eszköz vezérlés

en: Network device activating...
hu: Hálózati eszköz bekapcsolása…

en: Network device deactivating...
hu: Hálózati eszköz kikapcsolása…

en: Network name (SSID):
hu: Hálózatnév (SSID):

en: Network to Network encryption (VPN)
hu: Hálózatok közötti titkosítás (VPN)

en: New Interface
hu: Új felület

en: New Profile
hu: Új profil

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: Nickname
hu: Becenév

en: Nickname %s is already in use!
    Please choose another one.
hu: %s becenév már foglalt.
    Kérem válasszon másikat!

en: Nicknames changed
hu: Becenevek változtak

en: No modem was found on your system.
hu: Nem található modem a rendszerben.

en: None
hu: Nincs

en: Normal
hu: Normál

en: Normal
    T-Online
hu: Normál
    T-Online

en: Norway
hu: Norvégia

en: Off
hu: Ki

en: Ok
hu: OK

en: Online time:
hu: Online idő:

en: Other Ethernet Card
hu: Más ethernet kártya

en: Other QETH Device
hu: Más QETH eszköz

en: Other Tokenring Card
hu: Más Token Ring kártya

en: Other Wireless Card
hu: Más vezetéktelen kártya

en: PPP Option List
hu: PPP-opciók listája

en: PPP Settings
hu: PPP beállítás

en: Palestine
hu: Palesztína

en: Pass_word:
hu: _Jelszó:

en: Password (_again):
hu: Jelszó (_ismét):

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone number:
hu: Telefonszám:

en: Please enter a nickname for the connection:
hu: Kérem adjon egy becenevet a kapcsolatnak:

en: Please enter a passphrase to generate the key.
hu: A kulcs elkészítéséhez kérem adjon meg egy jelszót!

en: Please enter a unique security parameter index between 256 and 4294967295.
hu: Kérem adjon meg egy egyedi biztonsági paraméter indexet 256 és 4294967295 között.

en: Please enter here your personal account data. Without this data, access to T-Online is unfortunately not possible.
hu: Kérem adja meg itt a személyes számlája adatait! Ezek nélkül nem lehet a T-Online-t elérni.

en: Please enter the MTU parameter to set the Maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
hu: Kérem adja meg az MTU paramétert, hogy beállítsa az eszköz legnagyobb átviteli egység értékét! S390/S390x gépeken az MTU alapértelmezett értéke 1492.

en: Please enter the MTU parameter to set the maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
hu: Kérem adja meg az MTU paramétert (a csatoló maximális átviteli egységét). S390/S390x gépeken az MTU alapértelmezése 1492.

en: Please enter the name for the profile. The name may only contain letters and digits.
hu: Kérem adja meg a profil nevét! A név csak ékezet nélküli betűket és számjegyeket tartalmazhat.

en: Please enter your local network settings:
hu: Kérem adja meg a helyi hálózat beállításait:

en: Please enter your remote network settings:
hu: Kérem adja meg a távoli hálózat beállításait:

en: Please select another Hardware Device or 
    activate only one of them.
hu: Válasszon másik hardvereszközt
    vagy csak az egyiket aktiválja!

en: Please select the hardware device type you want to create
hu: Kérem válassza ki, milyen típusú eszközt akar teremteni

en: Please select the level of security for this device.
hu: Válassza ki az eszköz biztonsági szintjét.

en: Please select the type of connection:
hu: Kérem válassza ki a kapcsolat típusát:

en: Please select the type of encryption:
hu: Kérem válassza ki a titkosítás típusát:

en: Please select the type of hardware device to add:
hu: Válassza ki a hozzáadandó hardvereszköz típust:

en: Please specify your keys or generate them. 
    The keys are symmetric, so your remote partner needs to have the same.
hu: Kérem adja meg a kulcsait, vagy készítse el őket! 
    A kulcsok szimmetrikusak, tehát a távoli partnernek ugyanezek kellenek.

en: Please start system-config-network with root permissions!
hu: Kérem rendszergazda jogosultsággal indítsa el a system-config-network programot!

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Prefi_x:
hu: Előta_g:

en: Prefix (Netmask)
hu: Előtag (hálózati maszk)

en: Primary DNS
hu: Elsődleges DNS

en: Primary DNS Server
hu: Elsődleges DNS kiszolgáló

en: Probing for Modems, please wait...
hu: Modemek szondázása folyik, kérem várjon…

en: Professional
hu: Professzionális

en: Profile
hu: Profil

en: Provider _name:
hu: A szol_gáltató neve:

en: Provider name:
hu: Szolgáltató név:

en: Qeth connection
hu: Qeth kapcsolat

en: Quit
hu: Kilépés

en: Read Device Bus ID
hu: Olvasó eszköz busz azonosító

en: Remote Host / GW
hu: Távoli gép/átjáró

en: Remote Network
hu: Távoli hálózat

en: Remote _IP address:
hu: Távoli _IP cím:

en: Remote network _address:
hu: Távoli hálózati _cím:

en: Remote network _gateway:
hu: Távoli hálózati át_járó:

en: Remote subnet _mask:
hu: Távoli alhálózati mas_zk:

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Restart if _connection dies
hu: Újraindítás, ha a kapcsolat megsz_akad

en: Romania
hu: Románia

en: Russia
hu: Oroszország

en: S_econdary DNS:
hu: Más_odlagos DNS:

en: Save
hu: Mentés

en: Save&Quit
hu: Mentés&kilépés

en: Saving IPsec configuration...
hu: IPsec beállítás mentése…

en: Saving configuration...
hu: Beállítás mentése…

en: Saving device configuration...
hu: Eszközbeállítás mentése…

en: Saving hardware configuration...
hu: Hardverbeállítás mentése…

en: Saving profile configuration...
hu: Profilbeállítás mentése…

en: Secondary DNS
hu: Másodlagos DNS

en: Secondary DNS Server
hu: Másodlagos DNS kiszolgáló

en: Security Level
hu: Biztonsági szint

en: Security parameter index for authentication:
hu: Biztonsági paraméter index hitelesítéshez:

en: Security parameter index for encryption:
hu: Biztonsági paraméter index titkosításhoz:

en: Select A Device
hu: Válasszon egy eszközt

en: Select Action
hu: Válasszon egy műveletet

en: Select Device Type
hu: Eszköz típus választás

en: Select Ethernet Adapter
hu: Válasszon egy Ethernet csatolót

en: Select Ethernet Device
hu: Ethernet eszköz választás

en: Select ISDN Adapter
hu: Válasszon ISDN csatolót

en: Select Modem
hu: Válasszon modemet

en: Select Provider
hu: Szolgáltató kiválasztása

en: Select Token Ring Adapter
hu: Token Ring csatoló kiválasztása

en: Select Token Ring Device
hu: Token Ring eszköz kiválasztása

en: Select Wireless Device
hu: Vezetéktelen eszköz kiválasztása

en: Select a profile
hu: Válasszon profilt

en: Select the authentication protocol used by your ISP.
hu: Válassza ki az internetszolgáltató által használt hitelesítési módot.

en: Select the ethernet card you want to configure:
hu: Válassza ki a beállítani kívánt ethernet kártyát:

en: Select the ethernet device connected to the DSL modem.
hu: Válassza ki a DSL modemhez tartozó ethernet eszközt!

en: Select the ethernet device for this account.
hu: Válassza ki a számlához tartozó Ethernet eszközt!

en: Select the services you want to provide through this device
hu: Válassza ki, mely szolgáltatások legyenek használhatók ezen az eszközön keresztül

en: Select the token ring card you want to configure:
hu: Válassza ki a beállítani kívánt Token Ring kártyát:

en: Select the wireless card you want to configure:
hu: Válassza ki a beállítani kívánt vezetéktelen eszközt:

en: Serbia
hu: Szerbia

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Service Description
hu: Szolgáltatás leírás

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Set M_RU to:
hu: M_RU beállítása:

en: Set M_TU to:
hu: M_TU beállítása:

en: Set the operating mode of the device, which depends on the network topology. The mode can be Ad-Hoc (network composed of only one cell and without Access Point), Managed (node connects to a network composed of many Access Points, with roaming), Master (the node is the synchronization master or acts as an Access Point) or Auto.
hu: Az eszköz működési módjának beállítása, ami a hálózat topológiájától függ. A következő módok lehetségesek: Ad-hoc (egyetlen sejtből álló hálózat, nincs hozzáférési pont), kezelt (a csomópont egy több hozzáférési pontot tartalmazó hálózathoz kapcsolódik, barangolással), mester (a csomópont a szinkronizáció mestere, vagy hozzáférési pontként működik), önműködő.

en: Shall the following packages, which are needed on your system, be installed?
hu: A következő csomagok telepíthetők a rendszerbe?

en: Show loopback
hu: Visszacsatoló megjelenítése

en: Show password
hu: Jelszó megjelenítése

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Slovakia
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Software (XON/XOFF)
hu: Szoftver (XON/XOFF)

en: Sorry, there is nothing to be edited, or this type cannot be edited yet.
hu: Nincs mit módosítani vagy ez a típus nem módosítható.

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Specify a file to save the dump
hu: Válasszon fájlt a lerakás mentésére

en: Starting text version
hu: Induló szöveg változat

en: Static IP
hu: Állandó IP

en: Static Network Routes
hu: Állandó hálózati útak

en: Staticall_y set IP addresses:
hu: Ál_landó IP cím:

en: Statically set IP addresses:
hu: Állandó IP cím:

en: Status
hu: Állapot

en: Subnet mask:
hu: Alhálózati maszk:

en: Succeeded. Please read the output.
hu: Sikerült. Kérem olvassa el a kimenetet.

en: Sweden
hu: Svédország

en: Switching Profiles
hu: Profilváltás

en: Switching to profile %s
hu: Váltás %s profilra

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Tertiary DNS
hu: Harmadlagos DNS

en: Testing configuration set...
hu: Beállítás kipróbálása…

en: Thailand
hu: Tájföld

en: The "%s" Profile can not be deleted!
hu: „%s” profilt nem lehet törölni.

en: The "%s" profile can't be renamed!
hu: „%s” profilt nem lehet átnevezni.

en: The Loopback device can not be disabled!
hu: A visszacsatoló eszközt nem lehet letiltani.

en: The Loopback device can not be edited!
hu: A visszacsatoló eszközt nem lehet módosítani!

en: The Loopback device can not be removed!
hu: A visszacsatoló eszközt nem lehet eltávolítani.

en: The Token Ring card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
hu: A Token Ring kártyát nem sikerült inicializálni. Kérem ellenőrizze a beállításokat és próbálja újra!

en: The application's state has been successfully
    written to the file '%s'.
hu: Az alkalmazás állapotát sikerült kiírni
    „%s” fájlba.

en: The device type %s cannot be edited!
hu: %s eszköztípust nem lehet módosítani!

en: The following network interfaces are configured in the active profile.
hu: A következő hálózati felületek vannak beállítva az aktív profilban.

en: The name may only contain letters and digits!
hu: Név csak ékezet nélküli betűket és számjegyeket tartalmazhat.

en: The profile can't be named "%s"!
hu: A profilt nem sikerült átnevezni erre: „%s”.

en: The profile name already exists!
hu: Ez a profilnév már létezik.

en: This software is distributed under the GPL. 
    Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking 
    System: http://bugzilla.redhat.com/
hu: Ezt a szoftvert GPL alatt terjesztik. 
    Kérem jelentsen hibákat a Red Hat hibanyilvántartó 
    rendszerébe: http://bugzilla.redhat.com/

en: This software is distributed under the GPL. Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking System: http://bugzilla.redhat.com/
hu: Ezt a szoftvert GPL alatt terjesztik. Ha hibát talál a programban, kérjük jelentse a Red Hat hibakövető rendszerébe: http://bugzilla.redhat.com/

en: Tie to specific ethernet card
hu: Kötés egy megadott ethernet kártyához

en: To activate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
hu: %s IPsec kapcsolat bekapcsolásához a módosításokat el kell menteni.

en: To activate the network device %s, the changes have to be saved.
hu: %s hálózati eszköz bekapcsolásához előbb el kell menteni a módosításokat.

en: To be rewritten!
hu: Újra lesz írva!

en: To deactivate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
hu: %s IPsec kapcsolat kikapcsolásához a módosításokat el kell menteni.

en: To deactivate the network device %s, the changes have to be saved.
hu: %s hálózati eszköz kikapcsolásához előbb el kell menteni a módosításokat.

en: Token Ring Device
hu: Token Ring-eszköz

en: Token Ring connection
hu: Token Ring kapcsolat

en: Token ring card
hu: Token Ring kártya

en: Transmit rate:
hu: Átviteli sebesség:

en: Turkey
hu: Törökország

en: Type
hu: Típus

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States of America
hu: Amerikai Egyesült Államok

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown List %s
hu: Ismeretlen lista: %s

en: Unknown option %s
hu: Ismeretlen opció: %s

en: Updating devices...
hu: Eszközök frissítése…

en: Updating hardware...
hu: Hardver frissítése…

en: Updating profiles...
hu: Profilok frissítése…

en: Usage: %s
hu: Használat: %s

en: Use DHCP
hu: DHCP használata

en: Use _Callback Control Protocol (CBCP)
hu: _Visszahívásvezérlő protokoll (CBCP) használata

en: Use _Channel Bundling
hu: _Csatornakapcsolás használata

en: Use ethernet device aliases
hu: Ethernet álnevek használata

en: Use this form to enter your T-Online account data.
hu: Használja ezt az űrlapot T-Online számla adatok megadására!

en: Used to manipulate encryption or scrambling keys and encryption mode. To set the current encryption key in hex digits enter the key with 0x prepended as 0xXXXXXXXX.
hu: Titkosítási vagy zavaró kulcsok és módok kezelésére használják. Hexadecimális formában adott titkosítási kulcs elé 0x előtagot kell tenni mint 0xXXXXXXXX mintában.

en: Very High
hu: Nagyon magas

en: Vietnam
hu: Vietnám

en: Waiting to connect to
hu: Várakozás a kapcsolatra

en: Waiting...
hu: Várakozás…

en: Which device type do you want to add?
hu: Milyen eszköztípust akar hozzáadni?

en: Wireless Device Configuration
hu: Vezetéktelen eszköz beállítás

en: Wireless connection
hu: Vezetéktelen kapcsolat

en: Write Device Bus ID
hu: Író eszköz busz azonosító

en: You changed the hostname.
    
    Should the hostname be set to the system now?
    This may have the effect, that some X applications do not function properly.
    
    You may have to relogin.
hu: Megváltoztatta a gazdanevét.
    
    Alkalmazzuk már most az új gazdanevet?
    Elképzelhető, hogy némelyik X alkalmazás ennek következtében nem fog megfelelően működni.
    
    Újra be kell jelentkeznie.

en: You have made some changes in your configuration.
hu: Módosításokat hajtott végre a beállításokban.

en: You have selected the following information:
hu: A következő adatokat adta meg:

en: You have to install the following packages, which are needed on your system!
hu: A következő csomagokat telepíteni kell a rendszerbe.

en: You may configure IPsec tunnels and host to host connections here.
hu: Itt lehet beállítani az IPsec alagutakat és a gépek közötti kapcsolatokat.

en: You may configure network devices associated with physical hardware here.  Multiple logical devices can be associated with a single piece of hardware.
hu: Itt lehet beállítani a fizikai eszközökhöz rendelt hálózati eszközöket. Egy hardvereszközhöz több logikai eszköz is tartozhat.

en: You may configure network hardware physically attached to the computer here.
hu: Itt lehet beállítani a számítógéphez illesztett hálózati hardvereszközöket.

en: You may configure the system's hostname, domain, name servers, and search domain. Name servers are used to look up other hosts on the network.
hu: Itt lehet megadni a gazdanevet, a tartománynevet, a névkiszolgálókat, a kereső tartományt. A névkiszolgálók segítségével más gazdák címét lehet lekérdezni a hálózaton.

en: You may specify static computer hostname to IP address mappings here.  If DNS is in use, these settings will take precedence over any information it may provide.
hu: Itt lehet statikus név -> IPcím leképezéseket megadni. Ha DNS-t használ, akkor az itt megadott leképezések elsőbbséget fognak élvezni a DNS-beli leképezésekkel szemben.

en: You will now be guided through the setup of the IPsec connection.
hu: Most végigvezetjük az IPsec kapcsolat beállítás lépésein.

en: _AC-name:
hu: _AC név:

en: _Accumulate cost over multiple connections
hu: Költség_számítás több kapcsolaton keresztül

en: _Activate
hu: _Bekapcsolás

en: _Activate connection when computer starts
hu: _Kapcsolódás rendszerindításkor

en: _Activate device when computer starts
hu: Az eszköz ak_tiválása rendszerindításkor

en: _Activate device when parent device starts
hu: Az eszköz aktiválása a _szülőeszköz indításakor

en: _Adapter identifier:
hu: _Kártyaazonosító:

en: _Adapter:
hu: _Csatoló:

en: _Add...
hu: _Hozzáadás…

en: _Address:
hu: _Cím:

en: _Advanced
hu: _Haladó

en: _Alias:
hu: _Álnév:

en: _Allow only above Dial-In Number
hu: Csak a _fenti behívószám engedélyezése

en: _Authentication:
hu: _Hitelesítés:

en: _Auto
hu: _Automatikus

en: _Basic
hu: _Alap

en: _Baud rate:
hu: _Baud-ráta:

en: _Channel:
hu: _Csatorna:

en: _Choose Provider...
hu: _Szolgáltató kiválasztása…

en: _Compression
hu: _Tömörítés

en: _Concurrent user number/suffix:
hu: Egyi_dejű használószám/utótag:

en: _Configure...
hu: B_eállítás…

en: _Cost
hu: _Költség

en: _Deactivate
hu: _Kikapcsolás

en: _Debug
hu: _Nyomkövetés

en: _Debug mode
hu: Nyomkö_vetési mód

en: _Delete
hu: Tör_lés

en: _Delete...
hu: _Törlés…

en: _Device type:
hu: _Eszköztípus:

en: _Device:
hu: Es_zköz:

en: _Dial mode:
hu: Tárcsá_zási mód:

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Edit...
hu: S_zerkesztés…

en: _Encapsulation mode:
hu: Beágyazási mó_d:

en: _Encryption key:
hu: _Titkosító kulcs:

en: _Extra cost to start a connection:
hu: A kapcsolat létr_ehozásának pluszköltsége:

en: _Flow control:
hu: Áramlás_vezérlés:

en: _Gateway:
hu: Átjá_ró:

en: _General
hu: Ált_alános

en: _Generate
hu: _Készítés

en: _Hangup timeout:
hu: Ka_pcsolatbontási válaszidő:

en: _Hardware Address
hu: _Hardver cím

en: _Hardware Device
hu: _Hardvereszköz

en: _Hardware device
hu: _Hardvereszköz

en: _Hardware device:
hu: _Hardvereszköz:

en: _Hardware:
hu: _Hardver:

en: _High Security (Internet)
hu: _Magas biztonsági szint (internet)

en: _Hostname:
hu: _Gazdanév:

en: _Hour
hu: _Óra

en: _Info
hu: _Információ

en: _Key (use 0x for hex):
hu: _Kulcs (0x előtag kell hexa esetén):

en: _Login name:
hu: _Bejelentkező név:

en: _Low Security
hu: _Alacsony biztonsági szint

en: _Maximum idle time:
hu: Ma_ximális tétlen idő:

en: _Minute
hu: _Perc

en: _Mode:
hu: _Mód:

en: _Modem device:
hu: Mo_dem eszköz:

en: _Monitor
hu: _Figyelés

en: _New...
hu: Ú_j…

en: _Nickname:
hu: _Becenév:

en: _Number of seconds in basic accounting unit:
hu: A máso_dpercek száma egy számlázási egységben:

en: _Options
hu: _Opciók

en: _PPP option:
hu: _PPP opció:

en: _Personal password:
hu: _Személyes jelszó:

en: _Phone Number
hu: Telef_onszám

en: _Phone number:
hu: Telef_onszám:

en: _Primary DNS:
hu: Elsődle_ges DNS:

en: _Probe
hu: _Szondázás

en: _Probe for Address
hu: Cím _szondázása

en: _Probe for Address...
hu: Cím _szondázása…

en: _Profile
hu: _Profil

en: _Provider
hu: Szol_gáltató

en: _Provider name:
hu: Szol_gáltató név:

en: _Read Device Bus ID:
hu: _Olvasó eszköz busz azonosító:

en: _Route
hu: _Útválasztás

en: _Save to file
hu: _Mentés fájlba

en: _Second
hu: _Másodperc

en: _Secondary DNS:
hu: Más_odlagos DNS:

en: _Secure Device (LAN)
hu: Bi_ztonságos eszköz (LAN)

en: _Service-name:
hu: _Szolgáltatásnév:

en: _Specified:
hu: _Megadott:

en: _Subnet mask:
hu: Alháló_zati maszk:

en: _T-Online Account Setup
hu: _T-Online számla beállítás

en: _Terminate connection when session closes
hu: A kapcsolat bontása a munkafolyamat be_zárásakor

en: _Tertiary DNS:
hu: _Harmadlagos DNS:

en: _Time
hu: _Idő

en: _Transmit rate:
hu: Átv_iteli sebesség:

en: _Use Callback
hu: Visszahí_vás használata

en: _Use Hardware Address
hu: Hard_ver cím használata

en: _Use synchronous PPP
hu: Szinkron PPP haszná_lata

en: _Use touch tone dialing
hu: Tou_ch tone tárcsázás használata

en: _Wireless Settings
hu: _Vezetéktelen beállítás

en: _Write Device Bus ID:
hu: _Író eszköz busz azonosító:

en: auto
hu: automatikus

en: chap
hu: CHAP

en: chap+pap
hu: CHAP+PAP

en: clear existing list prior of importing
hu: a lista kiürítése importálás előtt

en: click the right mouse button for properties
hu: kattintson a jobb egérgombbal a tulajdonságokért

en: configured
hu: beállítva

en: dialup
hu: tárcsázás

en: encryption disabled
hu: titkosítás letiltva

en: export / import IPsec list
hu: IPsec lista exportálás/importálás

en: export / import device list (default)
hu: eszközlista exportálás/importálás (alapértelmezés)

en: export / import hardware list
hu: hardverlista exportálás/importálás

en: export / import profile list
hu: profillista exportálás/importálás

en: export list (default)
hu: export lista (alapértelmezés)

en: import from file
hu: importálás fájlból

en: import list
hu: import lista

en: in
hu: be

en: inactive
hu: inaktív

en: manual
hu: kézi

en: none
hu: nincs

en: ok
hu: OK

en: out
hu: ki

en: raw IP
hu: nyers IP

en: redhat network control - Properties
hu: Hálózati beállítás – Tulajdonságok

en: set the root directory
hu: gyökérmappa beállítás

en: switch / activate profile
hu: profil váltás/aktiválás

en: sync PPP
hu: szinkron PPP

en: system
hu: rendszer

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose
hu: system-config-network – hálózatbeállító eszköz
    
    Használat: system-config-network -v --verbose

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose -d --debug
hu: system-config-network - hálózatbeállító program
    
    Használat: system-config-network -v --verbose -d --debug

en: unique SPI for AH (256 - 4294967295), like a TCP/IP port number
hu: egyedi SPI az AH-hoz (256 - 4294967295), mint például egy TCP/IP-portszám

en: unique SPI for ESP (256 - 4294967295), like a TCP/IP port number
hu: egyedi SPI az ESP-hez (256 - 4294967295), mint például egy TCP/IP-portszám

en: xDSL Configuration
hu: xDSL beállítás

en: xDSL connection
hu: xDSL kapcsolat
