libreport - en to or translation catalogue (277 entries)

en: 
    & [-v] [-c CONFFILE] -d DIR
    or:
    & [-v] [-c CONFFILE] [-d DIR] -t[ID] FILE...
    
    Reports a problem to RHTSupport.
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
or: 
    & [-v] [-c CONFFILE] -d DIR
    or:
    & [-v] [-c CONFFILE] [-d DIR] -t[ID] FILE...
    
    RHTସହାୟତାରେ ସମସ୍ୟାକୁ ଖବର କରିଥାଏ।
    
    ଯଦି ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନଥାଏ, ତେବେ CONFFILE ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ହୋଇଥାଏ

en: 
    & [-vbf] [-c CONFFILE] -d DIR
    or:
    & [-v] [-c CONFFILE] [-d DIR] -t[ID] FILE...
    
    Reports problem to Bugzilla.
    
    The tool reads DIR. Then it logs in to Bugzilla and tries to find a bug
    with the same abrt_hash:HEXSTRING in 'Whiteboard'.
    
    If such bug is not found, then a new bug is created. Elements of DIR
    are stored in the bug as part of bug description or as attachments,
    depending on their type and size.
    
    Otherwise, if such bug is found and it is marked as CLOSED DUPLICATE,
    the tool follows the chain of duplicates until it finds a non-DUPLICATE bug.
    The tool adds a new comment to found bug.
    
    The URL to new or modified bug is printed to stdout and recorded in
    'reported_to' element.
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
or: 
    & [-vbf] [-c CONFFILE] -d DIR
    or:
    & [-v] [-c CONFFILE] [-d DIR] -t[ID] FILE...
    
    ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ Bugzilla ରେ ଖବର କରିଥାଏ।
    
    ଏହି ସାଧନ DIR କୁ ପଢ଼ିଥାଏ। ତାପରେ ତାହା Bugzilla ରେ ଲଗଇନ କରିଥାଏ ଏବଂ ତ୍ରୁଟି ସନ୍ଧାନରେ ଲାଗିଥାଏ
    ସମାନ abrt_hash:HEXSTRING ରେ 'Whiteboard'.
    
    ଯଦି ଏପରି ଏକ ତ୍ରୁଟି ନମିଳେ, ତେବେ ନୂତନ ଏକ ତ୍ରୁଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଏ। DIR ର ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକୁ
    ସେମାନଙ୍କର ଆକାର ଅନୁସାରେ ତ୍ରୁଟି ବର୍ଣ୍ଣନା କିମ୍ବା ସଂଲଗ୍ନକ ଭାବରେ,
    ତ୍ରୁଟିରେ ଦାଖଲ କରାଯାଇଥାଏ।
    
    ଅନ୍ୟଥା, ଯଦି ଏପରି କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ମିଳେ ଏବଂ ତାହା CLOSED DUPLICATE ଭାବରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥାଏ,
    ତେବେ ସେହି ସାଧନ ନକଲିଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁସରଣ କରିଥାଏ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାହା ଏକ non-DUPLICATE ତ୍ରୁଟି ପାଇନଥାଏ।
    ପାଇଥିବା ତ୍ରୁଟିରେ ଏହି ସାଧନଟି ଏକ ନୂତନ ଟିପ୍ପଣୀ ଯୋଗ କରିଥାଏ।
    
    ନୂତନ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତିତ ତ୍ରୁଟି ପାଇଁ ଥିବା URLକୁ stdout  ରେ ମୁଦ୍ରଣ କରାଯାଇଥାଏ ଏବଂ 
    'reported_to' ରେ ଲିପିବଦ୍ଧ କରାଯାଇଥାଏ।
    
    ଯଦି ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ନଥାଏ, ତେବେ CONFFILE କୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସେଟ କରାଯାଇଥାଏ

en: 
    No changes were detected in the report
or: 
    ବିବରଣୀରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚିହ୍ନାପଡ଼ି ନାହିଁ

en: 
    The report has been updated
or: 
    ବିବରଣୀକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରାଯାଇଛି

en: # Architecture
or: # ସଂରଚନା

en: # Backtrace
    # Check that it does not contain any sensitive data (passwords, etc.)
or: # ବ୍ୟାକଟ୍ରେସ
    # ଏଥିରେ କୌଣସି ସ୍ପର୍ଶକାତର ତଥ୍ୟ ଅଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ (ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ, ଇତ୍ୟାଦି)

en: # Command line
or: # ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଧାଡ଼ି

en: # Component
or: # ଉପାଦାନ

en: # Core dump
or: # କୋର ଡମ୍ପ

en: # Describe the circumstances of this crash below
or: # ନିମ୍ନରେ ଥିବା ବିନାଶର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରନ୍ତୁ

en: # Executable
or: # ନିଷ୍ପାଦନ ଯୋଗ୍ୟ

en: # Kernel version
or: # କର୍ଣ୍ଣଲ ସଂସ୍କରଣ

en: # Package
or: # ପ୍ୟାକେଜ

en: # Reason of crash
or: # ବିନାଶର କାରଣ

en: # Release string of the operating system
or: # ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ରର ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡକୁ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ

en: # This field is read only
or: # ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି କେବଳ ପଠନୀୟ

en: %llu bytes, %u files
or: %llu ବାଇଟ, %u ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: & -o [-d] DIR
    
    newt tool to report problem saved in specified DIR
or: & -o [-d] DIR
    
    ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ DIR ରେ ସଂରକ୍ଷିତ ସମସ୍ୟାକୁ ଖବର କରିବା ପାଇଁ ସାଧନ

en: & [-v] --target TARGET --ticket ID FILE...
    
    Uploads FILEs to specified ticket on TARGET.
    
    This tool is provided to ease transition of users of report package
    to libreport. Recognized TARGETs are 'strata' and 'bugzilla',
    first one invokes upload to RHTSupport and second - to Bugzilla.
    
    Configuration (such as login data) can be supplied via files
or: & [-v] --target TARGET --ticket ID FILE...
    
    ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଟିକଟରେ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ।
    
    ଏହି ସାଧନଟି libreport ରେ ପ୍ୟାକେଜକୁ ଖବର କରିବାକୁ ସହଜମୟ କରିବା ପାଇଁ 
    ଦିଆଯାଇଛି। ଚିହ୍ନିତ ଲକ୍ଷ୍ଯଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି 'strata' ଏବଂ 'bugzilla',
    ପ୍ରଥମଟି RHTସହାୟତା ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟଟି - Bugzilla କୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।
    
    ସଂରଚନାକୁ (ଲଗଇନ ତଥ୍ୟ ପରି) ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ମାଧ୍ଯମରେ ଦିଆଯାଇଥାଏ

en: & [-v] -d DIR [-c CONFFILE]
    
    Sends contents of a problem directory DIR via email
    
    If not specified, CONFFILE defaults to
or: & [-v] -d DIR [-c CONFFILE]
    
    ଇମେଲ ମାଧ୍ଯମରେ ସମସ୍ୟା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ DIR ର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପଠାଇଥାଏ
    
    ଯଦି ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇନଥାଏ, ତେବେ CONFFILE କୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କରାଯାଇଥାଏ

en: & [-v] -d DIR [-c CONFFILE] [-u URL]
    
    Uploads compressed tarball of problem directory DIR to URL.
    If URL is not specified, creates tarball in /tmp and exits.
    
    URL should have form 'protocol://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz]'
    where protocol can be http(s), ftp, scp, or file.
    File protocol can't have user and host parts: 'file:///dir/[file.tar.gz].'
    If URL ends with a slash, the archive name will be generated and appended
    to URL; otherwise, URL will be used as full file name.
    
    Files with names listed in $EXCLUDE_FROM_REPORT are not included
    into the tarball.
    
    CONFFILE lines should have 'PARAM = VALUE' format.
    Recognized string parameter: URL.
    Parameter can be overridden via $Upload_URL.
or: & [-v] -d DIR [-c CONFFILE] [-u URL]
    
    ସମସ୍ୟା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ DIR ର ସଙ୍କୋଚିତ ଟାରବଲକୁ URL ରେ ଧାରଣ କରିଥାଏ।
    ଯଦି URL ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନଥାଏ, ତେବେ ତାହା /tmp ରେ ନିର୍ମାଣ କରିଥାଏଏବଂ ରହିଥାଏ।
    
    URL ରେ 'protocol://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz]' ଥାଏ
    ଯେଉଁଠି ପ୍ରଟୋକଲ http(s), ftp, scp, କିମ୍ବା ଫାଇଲ ହୋଇଥାଇପାରେ।
    ଫାଇଲ ପ୍ରଟୋକଲରେ ଚାଳକ ଏବଂ ହୋଷ୍ଟ ବିଭାଗ ଥାଇପାରେ: 'file:///dir/[file.tar.gz].'
    ଯଦି URL ଏକ ସ୍ଲାଶ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ, ତେବେ ଆଲେଖୀ ନାମ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ ଏବଂ 
    URL ରେ ଯୋଡା ଯାଇଥାଏ; ଅନ୍ୟଥା, URL କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଲନାମ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ।
    
    $EXCLUDE_FROM_REPORT ରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ
    ଟାରବଲରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇନଥାଏ।
    
    CONFFILE ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ 'PARAM = VALUE' ଶୈଳୀରେ ଥାଏ।
    ଚିହ୍ନିତ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ପ୍ରାଚଳ ହେଉଛି: URL.
    ପ୍ରାଚଳକୁ  $Upload_URL ମାଧ୍ଯମରେ ଧାରଣ କରାଯାଇଥାଏ।

en: & [-v] -d DIR [-o FILE] [-a yes/no] [-r]
    
    Prints problem information to standard output or FILE
or: & [-v] -d DIR [-o FILE] [-a yes/no] [-r]
    
    ସମସ୍ୟା ସୂଚନାକୁ ମାନ୍ୟତାପ୍ରାପ୍ତ ଫଳାଫଳ କିମ୍ବା ଫାଇଲରେ ମୁଦ୍ରଣ କରିଥାଏ

en: & [-v] [-c CONFFILE]... -d DIR
    
    Reports kernel oops to kerneloops.org (or similar) site.
    
    Files with names listed in $EXCLUDE_FROM_REPORT are not included
    into the tarball.
    
    CONFFILE lines should have 'PARAM = VALUE' format.
    Recognized string parameter: SubmitURL.
    Parameter can be overridden via $KerneloopsReporter_SubmitURL.
or: & [-v] [-c CONFFILE]... -d DIR
    
    କର୍ଣ୍ଣଲ ଉପସକୁ kerneloops.org (ଅଥବା ସେହିପରି) ସାଇଟପରେ ଖବର କରିଥାଏ।
    
    $EXCLUDE_FROM_REPORT ରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ନାମଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ
    ଟାରବଲରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇନଥାଏ।
    
    CONFFILE ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକରେ 'PARAM = VALUE' ଶୈଳୀ ଥାଏ।
    ଚିହ୍ନିତ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ପ୍ରାଚଳ: URL ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ।
    ପ୍ରାଚଳକୁ  $KerneloopsReporter_SubmitURL ମାଧ୍ଯମରେ ନବଲିଖନ କରାଯାଇଥାଏ।

en: & [-vpod] [-g GUI_FILE] [-n PROG_NAME] DIR
    
    GUI tool to analyze and report problem saved in specified DIR
or: & [-vpod] [-g GUI_FILE] [-n PROG_NAME] DIR
    
    ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ DIR ରେ ସଂରକ୍ଷିତ ସମସ୍ୟାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ ଏବଂ ଖବର କରିବା ପାଇଁ GUI ସାଧନ

en: '%s' is not an ordinary file
or: '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: 'strata' or 'bugzilla'
or: 'strata' କିମ୍ବା 'bugzilla'

en: (binary file, %llu bytes)
or: (ଦ୍ୱମିକ ଫାଇଲ, %llu ବାଇଟ)

en: (click here to view/edit)
or: (ଦେଖିବା/ସମ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ)

en: (no description)
or: (କୌଣସି ବର୍ଣ୍ଣନା ନାହିଁ)

en: (not needed, '%s' already exists)
or: (ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ, '%s' ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି)

en: --- Running %s ---
or: --- %s ଚାଲୁଅଛି ---

en: <b>Your comments are not private.</b> They may be included into publicly visible problem reports.
or: <b>ଆପଣଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ନୁହଁ।</b> ସେମାନେ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ସମସ୍ୟା ବିବରଣୀରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।

en: Add %s to CC list
or: CC ତାଲିକାରେ %s କୁ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Add program names to log
or: ଲଗରେ ପ୍ରଗ୍ରାମ ନାମଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add to existing Red Hat Support case
or: ସ୍ଥିତବାନ Red Hat ସହାୟତା ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Adding attachments to bug %i
or: ତ୍ରୁଟି %i ସହିତ ସଂଲଗ୍ନକକୁ ଯୋଗ କରୁଅଛି

en: Adding comment to case '%s'
or: ପରିସ୍ଥିତି'%s' ରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଯୋଗ କରୁଅଛି

en: Adding new comment to bug %d
or: ତ୍ରୁଟି %d ରେ ନୂତନ ଟିପ୍ପଣୀ ଯୋଗକରୁଅଛି

en: Address of Bugzilla server
or: Bugzilla ସର୍ଭରର ଠିକଣା

en: Address of the Red Hat support portal
or: Red Hat ସହାୟତା ପୃଷ୍ଠାର ଠିକଣା

en: Advanced
or: ଉନ୍ନତ

en: Alternate GUI file
or: ବୈକଳ୍ପିକ GUI ଫାଇଲ

en: Analyze, collect and report problem data in DUMP_DIR
or: DUMP_DIR ରେ ସଂଗ୍ରହ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ତଥ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Analyzing
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଅଛି

en: Analyzing did not start yet
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ

en: Analyzing failed. You can try another analyzer if available.
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ଉପଲବ୍ଧ ଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଏକ ବିଶ୍ଳେଷକକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ।

en: Analyzing finished. You can proceed to the next step.
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ଆପଣ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯାଇପାରିବେ।

en: Analyzing...
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଅଛି ...

en: Append
or: ଯୋଡ଼ନ୍ତୁ

en: Append new reports or overwrite the old one.
or: ନୂତନ ବିବରଣୀ ଯୋଡ଼ନ୍ତୁ ଅଥବା ପୁରୁଣାରେ ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ

en: Append to, or overwrite FILE
or: FILE କୁ ଯୋଡ଼ନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ

en: Archive is created: '%s'
or: ଅଭିଲେଖ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି: '%s'

en: Attach FILEs [to bug with this ID]
or: FILE ଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଲଗ୍ନ କରନ୍ତୁ [ଏହି ID ସହିତ ତ୍ରୁଟିକୁ]

en: Attach a file
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ସଂଯୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Attaching '%s' to case '%s'
or: '%s' ରେ ପରିସ୍ଥିତି '%s' କୁ ସଂଲଗ୍ନ କରୁଅଛି

en: Attaching better backtrace
or: ଉତ୍ତମ ବ୍ୟାକଟ୍ରେସ ସଂଲଗ୍ନ କରୁଅଛି

en: Attaching problem data to case '%s'
or: ପରିସ୍ଥିତି '%s' ରେ ସମସ୍ୟା ତଥ୍ୟ ଯୋଡ଼ୁଅଛି

en: Bad value for '%s': %s
or: '%s' ପାଇଁ ଖରାପ ମୂଲ୍ୟ: %s

en: Base URL to upload to
or: ଆଧାର URL କୁ ଏଥିରେ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Bug %i is CLOSED as DUPLICATE, but it has no DUP_ID
or: ତ୍ରୁଟି %i ଟି ନକଲି ଭାବରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଏହାର କୌଣସି DUP_ID ନାହିଁ

en: Bug %i is CLOSED, but it has no RESOLUTION
or: ତ୍ରୁଟି %i ଟି CLOSED, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ RESOLUTION ନାହିଁ

en: Bug is already reported: %i
or: ତ୍ରୁଟିକୁ ପୂର୍ବରୁ ଖବର କରାସରିଛି: %i

en: Bugzilla account password
or: Bugzilla ଖାତା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Bugzilla account user name
or: Bugzilla ଖାତା ଚାଳକ ନାମ

en: Bugzilla couldn't find parent of bug %d
or: Bugzilla ତ୍ରୁଟି %d ର ମୂଳକୁ ଖୋଜି ପାଉନାହିଁ

en: Caching files from {0} made from {1}
or: { 1} ରୁ ନିର୍ମିତ  '{0}' ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାଶରେ ରଖୁଅଛି

en: Can't copy '%s': %s
or: '%s' କୁ ନକଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: Can't create a temporary directory in /tmp
or: /tmp ରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't create temporary file in /tmp
or: /tmp ରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't delete: '%s'
or: ଏହାକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: '%s'

en: Can't disable repository '{0!s}': {1!s}
or: ରେପୋଜିଟୋରୀ '{0!s}' କୁ ଦର୍ଶାଇପାରିବେ ନାହିଁ: {1!s}

en: Can't extract files from '{0}'
or: '{0}' ରୁ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't extract package '{0}'
or: ପ୍ୟାକେଜ '{0}' କୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't find crash thread
or: ନଷ୍ଟ ସୂତ୍ରକୁ ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't find packages for {0} debuginfo files
or: {0} ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't open '%s' for writing. Please select another file:
or: ଲେଖିବା ପାଇଁ '%s' କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଅନ୍ୟ ଏକ ଫାଇଲ ବାଛନ୍ତୁ:

en: Can't parse backtrace
or: ବ୍ୟାକଟ୍ରେସକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't remove %s, probably contains an error log
or: %s କୁ କାଢ଼ୁଅଛି, ସମ୍ଭବତଃ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଲଗ ଧାରଣ କରିଥାଇପାରେ

en: Can't remove '{0}': {1}
or: '{0}' କୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ: {1}

en: Can't setup {0}: {1}, disabling
or:  {0}: {1} କୁ  ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ,  ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରୁଅଛି

en: Can't write to '{0}': {1}
or: '{0}' ରେ ଲେଖି ପାରିବେ ନାହିଁ: {1}

en: Cancel
or: ରଦ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Cancelled by user.
or: ଚାଳକ ଦ୍ୱାରା ବାତିଲ ହୋଇଛି।

en: Cannot run vi: $TERM, $VISUAL and $EDITOR are not set
or: vi କୁ ଚଲାଇପାରିବେ ନାହିଁ: $TERM, $VISUAL ଏବଂ $EDITOR କୁ ସେଟକରାଯାଇନାହିଁ

en: Case number (default:previously reported case):
or: ପରିସ୍ଥିତି କ୍ରମ ସଂଖ୍ୟା (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ:ପୂର୍ବରୁ ଖବର କରାଯାଇଥିବା ପରିସ୍ଥିତି):

en: Case number:
or: ପରିସ୍ଥିତି କ୍ରମ ସଂଖ୍ୟା:

en: Check SSL key validity
or: SSL କି ବୈଧତାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Checking for duplicates
or: ନକଲିଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଯାଞ୍ଚକରୁଅଛି

en: Checking for hints
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକୁ ପାଇଁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି

en: Click 'Apply' to start reporting
or: ଖବର କରିବା ଆରମ୍ଭକରିବା ପାଇଁ 'ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ' କୁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

en: Collecting
or: ସଂଗ୍ରହ କରୁଅଛି

en: Collecting did not start yet
or: ସଂଗ୍ରହ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ

en: Collecting failed. You can try another collector if available.
or: ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ। ଉପଲବ୍ଧ ହେଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଏକ ସଂଗ୍ରହକାରୀକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ।

en: Collecting finished. You can proceed to the next step.
or: ସଂଗ୍ରହ କରା ହୋଇଛି। ଆପଣ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯାଇପାରିବେ।

en: Collecting...
or: ସଂଗ୍ରହ କରୁଅଛି...

en: Compressing data
or: ତଥ୍ଯକୁ ସଙ୍କୋଚନ କରାଯାଉଛି

en: Con_figure %s
or: %s କୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ (_f)

en: Config file
or: ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ

en: Configuration file
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ

en: Configuration file (may be given many times)
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ (ହୁଏତଃ ଅନେକ ଥର ଦିଆଯାଇଛି)

en: Configure E_vent
or: ଘଟଣାକୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ (_v)

en: Confirm data to report
or: ବିବରଣୀରେ ତଥ୍ୟକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Create new Red Hat Support case
or: ନୂତନ Red Hat ସହାୟତା ପରିସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Create reported_to in DIR
or: DIR ରେ reported_to କୁ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Creating a new bug
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ତ୍ରୁଟି ବିବରଣୀ ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି

en: Creating a new case
or: ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି

en: Details
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ

en: Display version and exit
or: ସଂସ୍କରଣକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Do you still want to create a RHTSupport ticket?
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ RHTSupport ଟିକଟକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ କି?

en: Documentation which might be relevant:
or: ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଲିଲିକରଣ:

en: Don't ask me again
or: ମୋତେ ପୁଣିଥରେ ପଚାର ନାହିଁ

en: Don't store passwords
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Download cancelled by user
or: ଚାଳକ ଦ୍ୱାରା ଆହରଣ ବାତିଲ ହୋଇଛି

en: Downloading ({0} of {1}) {2}: {3:3}%
or: ଆହରଣ କରୁଅଛି ({1} ର {0}) {2}: {3:3}%

en: Downloading package {0} failed
or: {0} ପ୍ୟାକେଜକୁ ଆହରଣ କରିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Downloading {0:.2f}Mb, installed size: {1:.2f}Mb. Continue?
or: ଆହରଣ କରୁଅଛି {0:.2f}Mb, ସ୍ଥାପନ ଆକାର: {1:.2f}Mb. ଅଗ୍ରସର କରିବେ କି?

en: Dump directory
or: ଡମ୍ପ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

en: Email was sent to: %s
or: ଏଠାକୁ ଇମେଲ ପଠାଯାଇଛି: %s

en: Empty RHTS login or password
or: ଖାଲି RHTS ଲଗଇନ କିମ୍ବା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Empty login or password, please check your configuration
or: ଖାଲି ଲଗଇନ କିମ୍ବା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ, ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ବିନ୍ୟାସକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତୃଟି

en: Error in case creation at '%s', HTTP code: %d
or: '%s' ରେ ପରିସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣରେ ତ୍ରୁଟି, HTTP ସଂକେତ: %d

en: Error in case creation at '%s', HTTP code: %d, server says: '%s'
or: '%s' ରେ ପରିସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣରେ ତ୍ରୁଟି, HTTP ସଂକେତ: %d, ସର୍ଭର ଉତ୍ତର: '%s'

en: Error in case creation at '%s': %s
or: '%s' ରେ ପରିସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error in case creation at '%s': no Location URL, HTTP code: %d
or: '%s' ରେ ପରିସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣରେ ତ୍ରୁଟି: କୌଣସି ସ୍ଥାନ URL ନାହିଁ, HTTP ସଂକେତ: %d

en: Error in comment creation at '%s', HTTP code: %d
or: '%s' ରେ ମତାମତ ନିର୍ମାଣରେ ତ୍ରୁଟି, HTTP ସଂକେତ: %d

en: Error in comment creation at '%s', HTTP code: %d, server says: '%s'
or: '%s' ରେ ମତାମତ ନିର୍ମାଣରେ ତ୍ରୁଟି, HTTP ସଂକେତ: %d, ସର୍ଭର ଉତ୍ତର: '%s'

en: Error in comment creation at '%s': %s
or: '%s' ରେ ମତାମତ ନିର୍ମାଣରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error in comment creation at '%s': no Location URL, HTTP code: %d
or: '%s' ରେ ମତାମତ ନିର୍ମାଣରେ ତ୍ରୁଟି: କୌଣସି ସ୍ଥାନ URL ନାହିଁ, HTTP ସଂକେତ: %d

en: Error initializing yum (YumBase.doConfigSetup): '{0!s}'
or: yum କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି (YumBase.doConfigSetup): '{0!s}'

en: Error retrieving filelists: '{0!s}'
or: ଫାଇଲ ତାଲିକା ପାଇବାରେ ତ୍ରୁଟି:  '{0!s}'

en: Error retrieving metadata: '{0!s}'
or: ଅଧିତଥ୍ୟ ପାଇବାରେ ତ୍ରୁଟି: '{0!s}'

en: Essential element '%s' is missing, can't continue
or: ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଉପାଦାନ '%s' ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି, ଆଗେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Event
or: ଘଟଣା

en: Event Configuration
or: ଘଟଣା ବିନ୍ୟାସ

en: Examples: ftp://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz], scp://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz], file:///dir/[file.tar.gz]
or: ଉଦାହରଣ: ftp://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz], scp://[user[:pass]@]host/dir/[file.tar.gz], file:///dir/[file.tar.gz]

en: Existing Red Hat Support case
or: ସ୍ଥିତବାନ Red Hat ସହାୟତା ପରିସ୍ଥିତି

en: Extracting cpio from {0}
or: {0}ରୁ cpio କୁ ବାହାର କରୁଅଛି

en: Find BUG-ID according to DUPHASH
or: DUPHASH ଅନୁସାରେ BUG-ID ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Force reporting even if this problem is already reported
or: ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଖବର କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ଯ ପୁଣି ଖବର କରନ୍ତୁ

en: Found the same comment in the bug history, not adding a new one
or: ତ୍ରୁଟି ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟରେ ସମାନ ଟିପ୍ପଣୀ ମିଳିଲା, ନୂଆ କିଛି ଯୋଗ କରୁନାହିଁ

en: Gnome Keyring is not available, your settings won't be saved!
or: Gnome କି ରିଙ୍ଗ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କର ସଂରଚନାକୁ ସଞ୍ଚି ହେବ ନାହିଁ!

en: Go to next step
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପୃଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: How did this problem happen (step-by-step)? How can it be reproduced? Any additional comments useful for diagnosing the problem? Please use English if possible.
or: ଏହି ସମସ୍ୟାଟି କିପରି ହେଲା (ପଦକ୍ଷେପ ଅନୁସାରେ)?ଏହାକୁ କିପରି ପୁନର୍ଜାତ କରିବେ? ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଟିପ୍ପଣୀ? ଯଦି ସମ୍ଭବ ଇଂରାଜୀ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: How would you like to report the problem?
or: ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଆପଣ କିପରି ଖବର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: How you would like to analyze the problem?
or: ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଆପଣ କିପରି ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: I don't know what caused this problem
or: ଏହା କିପରି ହେଲା ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ

en: I reviewed the data and _agree with submitting it
or: ମୁଁ ଏହି ତଥ୍ୟକୁ ସମୀକ୍ଷା କରିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ଦାଖଲ କରିବା ପାଇଁ ସହମତ ଅଛି ( _a)

en: If you are reporting to a remote server, make sure you removed all private data (such as usernames and passwords). Backtrace, command line, environment variables are the typical items in need of examining.
or: ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସୁଦୂର ସର୍ଭରକୁ ଖବର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥ୍ୟକୁ ବାହାର କରିଛନ୍ତି (ଯେପରିକି ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ)। ବ୍ୟାକଟ୍ରେସ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା, ପରିବେଶ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ନିରୀକ୍ଷଣ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ବସ୍ତୁ।

en: If you want to report the problem to a different destination, collect additional information, or provide a better problem description and repeat reporting process, press 'Forward'.
or: ଯଦି ଆପଣଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଭିନ୍ନ ଏକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ଖବର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅତିରିକ୍ତ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରନ୍ତୁ, ଅଥବା ଗୋଟିଏ ଉନ୍ନତ ସମସ୍ୟା ବର୍ଣ୍ଣନା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଖବର କରିବାର ପଦ୍ଧତିକୁ ପୁଣିଥରେ କରନ୍ତୁ, ଏବଂ 'ଅଗ୍ରସର କରନ୍ତୁ' କୁ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Include
or: ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Initializing yum
or: yum କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Invalid boolean value '%s'
or: ଅବୈଧ ବୁଲିଆନ ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: Invalid input, program exiting...
or: ଅବୈଧ ନିବେଶ, ପ୍ରଗ୍ରାମଟି ପ୍ରସ୍ଥାନ କରୁଅଛି...

en: Invalid number '%s'
or: ଅବୈଧ ସଂଖ୍ୟା '%s'

en: Invalid utf8 character '%c'
or: ଅବୈଧ utf8 ବର୍ଣ୍ଣ '%c'

en: Item '%s' already exists and is not modifiable
or: '%s' ବସ୍ତୁ ପୂର୍ବରୁ ଅଛି ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ

en: List possible events [which start with PREFIX]
or: ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ [ଯାହାକି PREFIX ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ]

en: Log File
or: ଲଗ ଫାଇଲ

en: Log to syslog
or: syslog ପାଇଁ ଲଗ

en: Logger
or: ଲଗର

en: Logging into Bugzilla at %s
or: %s ରେ Bugzilla ମଧ୍ଯରେ ଲଗଇନ କରୁଅଛି

en: Logging out
or: ଲଗଆଉଟ କରୁଅଛି

en: Looking for needed packages in repositories
or: ସଂଗ୍ରହାଳୟରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖୁଅଛି

en: Looks like corrupted xml response, because '%s' member is missing.
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ xml ଉତ୍ତର ପରି ଲାଗୁଛି, କାରଣ '%s' ସଦସ୍ୟଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Message subject
or: ସନ୍ଦେଶ ବିଷୟ

en: Missing mandatory member 'bugs'
or: ଜରୁରୀ ସଦସ୍ୟ 'ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକ' ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Missing mandatory value
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଆବଶ୍ୟକ ମୂଲ୍ୟ

en: Name
or: ନାମ

en: Name of the logfile
or: ଲଗ ଫାଇଲର ନାମ

en: Need writable directory, but '%s' is not writable. Move it to '%s' and operate on the moved data?
or: ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଆବଶ୍ୟକ, କିନ୍ତୁ '%s' ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ। ଏହାକୁ '%s' କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ ଏବଂସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ତଥ୍ୟ ଉପରେ ଚଲାନ୍ତୁ?

en: New Red Hat Support case
or: ନୂତନ Red Hat ସହାୟତା ପରିସ୍ଥିତି

en: New bug id: %i
or: ନୂତନ ତ୍ରୁଟି id: %i

en: No processing for event '%s' is defined
or: ନାଁ '%s' ପାଇଁ ସଞ୍ଚାଳନକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: No reporters available
or: କୌଣସି ଖବରକାରୀ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Noninteractive: don't ask questions, assume 'yes'
or: କ୍ରିୟାହୀନ: ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତୁ ନାହିଁ, 'yes' ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ

en: Not attaching empty file '%s'
or: ଖାଲି ଫାଇଲ '%s' କୁ ଯୋଡ଼ୁ ନାହିଁ

en: Note: was already reported to '%s'
or: ଟିପ୍ପଣୀ: ପୂର୍ବରୁ '%s' ରେ ଖବର କରାଯାଇଛି

en: Notify only (Do not mark the report as sent)
or: କେବଳ ସୂଚନା ଦିଅନ୍ତୁ (ବିବରଣୀକୁ ପଠାସରିଛି ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ)

en: OS release string
or: OS ପ୍ରକାଶନ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Ok
or: ଠିକ ଅଛି

en: On the following screens, you will be asked to describe how the problem occurred, to choose how to analyze the problem (if needed), to review collected data, and to choose where the problem should be reported. Click 'Forward' to proceed.
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ପରଦାଗୁଡ଼ିକରେ, ସେହି ସମସ୍ୟାଟି କିପରି ଘଟିଲା ତାହା ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପଚରାଯିବ, ସେହି ସମସ୍ୟାକୁ କିପରି ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବେ ତାହା ବାଛିବା ପାଇଁ (ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ), ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟକୁ ସମୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ, ଏବଂ କେଉଁଠି ସେହି ସମସ୍ୟାକୁ ଖବର କରାଯିବ ତାହା ବାଛିବା ପାଇଁ। ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ 'ଅଗ୍ରସର କରନ୍ତୁ' କୁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ।

en: Oops server url
or: Oops ସର୍ଭର url

en: Output file
or: ଫଳାଫଳ ଫାଇଲ

en: Packages to download: {0}
or: ଆହରଣ କରିବା ପାଇଁ ଥିବା ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକ: {0}

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Please try to install debuginfo manually using the command: "debuginfo-install %s" and try again
or: ଦୟାକରି ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସୂଚନାକୁ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ହସ୍ତକୃତ ଭାବରେ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ: "debuginfo-install %s" ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: Possible sensitive data detected, please review the highlighted tabs carefully.
or: ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସ୍ପର୍ଶକାତର ତଥ୍ୟ ଚିହ୍ନା ହୋଇଛି, ଦୟାକରି ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ଟ୍ଯାବଗୁଡ଼ିକୁ ଯତ୍ନ ସହକାରେ ସମୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।

en: Problem description
or: ସମସ୍ୟା ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Problem reported via %d report events (%d errors)
or: %d ଖବର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ମାଧ୍ଯମରେ ଖବର କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ୟ (%d ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକ)

en: Provide additional information
or: ଅତିରିକ୍ତ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ

en: RH Portal URL
or: RH ପୃଷ୍ଠା URL

en: Recipient
or: ଗ୍ରାହକ

en: Recipient's email
or: ଗ୍ରାହକ ଇମେଲ

en: Red Hat customer password
or: Red Hat ଗ୍ରାହକ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Red Hat customer user name
or: Red Hat ଗ୍ରାହକ ଚାଳକ ନାମ

en: Regenerate backtrace
or: ବ୍ୟାକଟ୍ରେସକୁ ପୁନଃ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Remove DIR after reporting
or: ଖବର କରିସାରିବା ପରେ DIR କୁ ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତୁ

en: Remove DUMP_DIR after reporting
or: ଖବର କରିସାରିବା ପରେ DUMP_DIR କୁ ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତୁ

en: Removing {0}
or: ଅପସାରଣ କରୁଅଛି {0}

en: Report to Bugzilla bug tracker
or: Bugzilla ତ୍ରୁଟି ନିରୀକ୍ଷକରେ ଖବର କରନ୍ତୁ

en: Report uploader
or: ବିବରଣୀ ଧାରଣକାରୀ

en: Reporter(s):
or: ବିବରଣୀକାରୀ(ମାନେ):

en: Reporting
or: ଖବର କରୁଅଛି

en: Reporting cancelled
or: ଖବର ବାତିଲ ହୋଇଛି

en: Reporting did not start yet
or: ତ୍ରୁଟି ଖବର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ

en: Reporting disabled because the backtrace is unusable
or: ଖବର କରିବା ପଦ୍ଧତିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି, ଉପରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ଦୟାକରି ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Reporting disabled because the backtrace is unusable.
or: ଖବର କରିବା ପଦ୍ଧତିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି, ଉପରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ଦୟାକରି ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ।

en: Reporting disabled because the rating does not contain a number '%s'.
or: ଖରବ କରିବାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି କାରଣ ମାନ୍ୟତାରେ ସଂଖ୍ୟା '%s' ନାହିଁ।

en: Reporting done
or: ଖବର କରା ସରିଛି

en: Reporting failed. You can try another reporter if available.
or: ଖବର କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ। ଉପଲବ୍ଧ ହେଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଏକ ଖବରକାରୀକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ।

en: Reporting finished. You can proceed to the next step.
or: ଖବର କରା ହୋଇଛି। ଆପଣ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯାଇପାରିବେ।

en: Reporting has finished. You can close this window now.
or: ଖବର ଦାଖଲ ହୋଇସାରିଛି। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ୱିଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ।

en: Reporting...
or: ଖବର କରୁଅଛି...

en: Review the data
or: ତଥ୍ୟକୁ ସମୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

en: Run EVENT on DUMP_DIR
or: EVENT କୁ DUMP_DIR ଉପରେ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Run analyze event(s) on DUMP_DIR
or: DUMP_DIR ଉପରେ ଘଟଣା(ଗୁଡ଼ିକୁ) ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତୁକୁ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Run collect event(s) on DUMP_DIR
or: DUMP_DIR ରେ ଘଟଣା ସଂଗ୍ରହକୁ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Save as text file
or: ପାଠ୍ୟ ଫାଇଲ ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save the problem data to a *.tar.gz in /tmp
or: ସମସ୍ୟା ତଥ୍ୟକୁ ଗୋଟିଏ *.tar.gz in /tmp ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save to tar archive
or: tar ଆଲେଖିରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Select additional files to attach to the report:
or: ଏହି ବିବରଣୀ ସହିତ ଯୋଡ଼ିବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛନ୍ତୁ:

en: Select analyzer
or: ବିଶ୍ଳଷକକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select analyzer:
or: ବିଶ୍ଳେଷକ ଚୟନ କରନ୍ତୁ:

en: Select collector
or: ସଂଗ୍ରହକାରୀଙ୍କୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select collector(s):
or: ସଂଗ୍ରହକାରୀ(ମାନଙ୍କୁ) ବାଛନ୍ତୁ:

en: Select how you would like to analyze the problem:
or: ଆପଣ କିପରି ସମସ୍ୟାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ବାଛନ୍ତୁ:

en: Select how you would like to report the problem:
or: ଆପଣ କିପରି ସମସ୍ୟାକୁ ଖବର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ବାଛନ୍ତୁ:

en: Select reporter
or: ଖବରକାରୀକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select reporter(s):
or: ଖବରକାରୀ(ମାନଙ୍କୁ) ବାଛନ୍ତୁ:

en: Send Binary Data
or: ଦ୍ୱିମିକ ତଥ୍ୟ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send binary files like coredump
or: coredump ପରି ଦ୍ୱିମିକ ଫାଇଲ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send to kernel oops tracker
or: କର୍ଣ୍ଣଲ oops ନିରୀକ୍ଷକକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send via email
or: ଇମେଲ ମାଧ୍ଯମରେ ପଠାନ୍ତୁ

en: Sender
or: ପ୍ରେରକ

en: Sender's email
or: ପ୍ରେରକ ଠିକଣା

en: Sending %s to %s
or: %s କୁ %s ପାଖକୁ ପଠାଉଛି

en: Sending an email...
or: ଗୋଟିଏ ଇ-ମେଲ ପଠାଉଛି...

en: Setting up yum repositories
or: yum ରେପୋଜିଟୋରୀକୁ ସେଟ କରୁଅଛି

en: Show log
or: ଲଗ  ଦେଖାଅ

en: Show password
or: ପ୍ରବେଶସଂକେତ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Size:
or: ଆକାର:

en: Skip analyze steps, go through report steps only
or: ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଅନ୍ତୁ, କେବଳ ବିବରଣୀ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକ ମାଧ୍ଯମରେ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Specify this only if you modified your /etc/system-release file
or: ଯଦି ଆପଣ ନିଜର /etc/system-release ଫାଇଲକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Status: %s%s%s %s/show_bug.cgi?id=%u
or: ସ୍ଥିତି: %s%s%s %s/show_bug.cgi?id=%u

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Submitting oops report to %s
or: oops କୁ %s ରେ ଦାଖଲ କରୁଅଛି

en: Successfully sent %s to %s
or: %s କୁ %s ପାଖକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ପଠାସରିଛି

en: The backtrace is incomplete, please make sure you provide the steps to reproduce.
or: ବ୍ୟାକଟ୍ରେସଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇନାହିଁ, ଦୟାକରି ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ପୁନଃ ଉତ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ପଦକ୍ଷେପ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

en: The report was appended to %s
or: ବିବରଣୀକୁ %s ରେ ଯୋଡ଼ାଯାଇଥାଏ

en: The report was stored to %s
or: ବିବରଣୀକୁ %s ରେ ସଜଡ଼ା ଯାଇଥାଏ

en: There were %d errors while collecting additional data
or: ଅତିରିକ୍ତ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ସମୟରେ ସେଠାରେ %d ଟି ତ୍ରୁଟି ଥିଲା

en: Ticket/case ID
or: ଟିକଟ/ପଦ୍ଧତି ID

en: Unpacking failed, aborting download...
or: ପ୍ୟାକ କରିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି, ଆହରଣକୁ ବନ୍ଦ କରୁଅଛି...

en: Unsupported option type
or: ଅସମର୍ଥିତ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରକାର

en: Updates which possibly help:
or: ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ ଯାହାକି ସମ୍ଭବତଃ ସହାୟତା କରିପାରେ:

en: Upload FILEs [to case with this ID]
or: FILE ଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ [ଏହି ID ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହେବା ପାଇଁ]

en: Upload as tar.gz file (via FTP/SCP/...)
or: tar.gz ଫାଇଲ ଭାବରେ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (FTP/SCP/... ମାଧ୍ଯମରେ)

en: Uploaded: %llu of %llu kbytes
or: ଧାରଣ ହୋଇଛି: %llu ର %llu କିଲୋବାଇଟ

en: Usage:
or: ଉପଯୋଗିତା:

en: Use this button to generate more informative backtrace after you installed additional debug packages
or: ଆପଣ ଅତିରିକ୍ତ ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରିସାରିବା ପରେ ଅଧିକ ସୂଚନାମୟ ବ୍ୟାକଟ୍ରେସକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବଟନକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: User name
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Verify SSL
or: SSL କୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: View/edit a text file
or: ପାଠ୍ୟ ଫାଇଲକୁ ଦେଖନ୍ତୁ/ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: What additional information would you like to collect?
or: ଆପଣ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଅତିରିକ୍ତ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: When creating bug, attach binary files too
or: ତ୍ରୁଟି ଖବର କରିବା ସମୟରେ ଦ୍ୱିମୀକ ଫାଇଲକୁ ମଧ୍ଯ ସେଥିରେ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Where do you want to upload the tarball with report in form login:password@url
or: login:password@url ଆକାରରେ ଥିବା ବିବରଣୀ ଟାରବଲକୁ ଆପଣ କେଉଁଠି ଧାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି

en: With -r: do not run analyzers, run only reporters
or: -r ସହିତ: ବିଶ୍ଳେଷକଗୁଡ଼ିକୁ ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ, କେବଳ ଖବରକାରୀମାନଙ୍କୁ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Wrong settings detected for %s, reporting will probably fail if you continue with the current configuration.
or: %s ପାଇଁ ଭୁଲ ସଂରଚନା ଦେଖାଦେଇଛି, ପ୍ରଚଳିତ ସଂରଚନା ସହିତ ଅଗ୍ରସର ହେଲେ ଖବର କରିବା ହୁଏତଃ ବିଫଳ ହୋଇପାରେ।

en: Wrong settings detected for <b>%s</b>, reporting will probably fail if you continue with the current configuration.
or: <b>%s</b> ପାଇଁ ଭୁଲ ସଂରଚନା ଦେଖାଦେଇଛି, ପ୍ରଚଳିତ ସଂରଚନା ସହିତ ଅଗ୍ରସର ହେଲେ ଖବର କରିବା ହୁଏତଃ ବିଫଳ ହୋଇପାରେ।

en: You are trying to copy a file onto itself
or: ଆପଣ କୌଣସି ଏକ ଫାଇଲକୁ ସେଥିରେ ନକଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି

en: You can create bugzilla.redhat.com account &lt;a href="https://bugzilla.redhat.com/createaccount.cgi"&gt;here&lt;/a&gt;
or: ଆପଣ bugzilla.redhat.com ଖାତା ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ &lt;a href="https://bugzilla.redhat.com/createaccount.cgi"&gt;here&lt;/a&gt;

en: You have chosen number out of range
or: ଏକ ସଂଖ୍ୟା ସୀମା ମଧ୍ଯରୁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ସଂଖ୍ୟାକୁ ବାଛିଛନ୍ତି

en: You need to fill the how to before you can proceed...
or: ଅଗ୍ରସର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ "ଏହାକୁ କିପରି କରିବେ" କୁ ପୁରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ...

en: Your input is not valid, because of:
or: ଆପଣଙ୍କର ନିବେଶଟି ବୈଧ ନୁହଁ, କାରଣ:
