ABRT - en to or translation catalogue (139 entries)

en: & [-v] -d DIR
    
    Calculates and saves UUID and DUPHASH of python crash dumps
or: & [-v] -d DIR
    
    python କ୍ରାସ ଡମ୍ପର UUID ଏବଂ DUPHASH କୁ ହିସାବ କରିଥାଏ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ

en: & [-v] -d DIR
    
    Calculates and saves UUID of coredump in problem directory DIR
or: & [-v] -d DIR
    
    ସମସ୍ୟା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ DIR ରେ କୋରଡମ୍ପର UUID ପାଇଁ ହିସାବ କରିଥାଏ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ

en: & [-v] -d DIR
    
    Creates coredump-level backtrace from core dump and corresponding binary
or: & [-v] -d DIR
    
    କୋରଡମ୍ପ-ସ୍ତରୀୟ ବ୍ୟାକଟ୍ରେସକୁ କୋର ଡମ୍ପ ଏବଂ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦ୍ୱିମିକରୁ ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି

en: & [-v] [-c CONFFILE] -d DIR
    
    Query package database and save package and component name
or: & [-v] [-c CONFFILE] -d DIR
    
    ପ୍ୟାକେଜ ତଥ୍ୟାଧାରକୁ ପଚାରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ୟାକେଜ ଏବଂ ଉପାଦାନ ନାମକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: & [-v] [-d SIZE:DIR]... [-f SIZE:DIR]... [-p DIR] [FILE]...
    
    Deletes problem dirs (-d) or files (-f) in DIRs until they are smaller than SIZE.
    FILEs are preserved (never deleted).
or: & [-v] [-d SIZE:DIR]... [-f SIZE:DIR]... [-p DIR] [FILE]...
    
    DIR ଗୁଡ଼ିକରେ ଥିବା ସମସ୍ୟା ଡିରେକଟୋରୀ (-d) କିମ୍ବା ଫାଇଲ (-f) କୁ ଅପସାରଣ କରିଥାଏ।
     ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଥାଏ (ଆପସାରଣ କରାଯାଇନଥାଏ)।

en: & [-v] [DIR]...
    
    Applet which notifies user when new problems are detected by ABRT
or: & [-v] [DIR]...
    
    ABRT ଦ୍ଵାରା ନୂତନ ସମସ୍ଯାଗୁଡ଼ିକ ଚିହ୍ନା ପଡ଼ିବା ସମୟରେ ଯେଉଁ ଚାଳକ ଆପଲେଟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଏ

en: & [-vp] [DIR]...
    
    Shows list of ABRT dump directories in specified DIR(s)
or: & [-vp] [DIR]...
    
    ABRT ଡମ୍ପ ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ DIR (ଗୁଡ଼ିକ)ରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ)

en: & [-vs] -d DIR
    
    Calculates and saves UUID and DUPHASH for oops problem directory DIR
or: & [-vs] -d DIR
    
    UUID ଏବଂ DUPHASH କୁ oops ସମସ୍ୟା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ DIR ପାଇଁ ହିସାବ କରିଥାଏ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ

en: & [-vsrowx] [-d DIR] FILE
    or: & [-vsrowx] -D FILE
    
    Extract oops from syslog/dmesg file
or: & [-vsrowx] [-d DIR] FILE
    or: & [-vsrowx] -D FILE
    
    syslog/dmesg ଫାଇଲରୁ oops କୁ କାଢ଼ିଥାଏ

en: & [options]
or: & [ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ]

en: & [options] -d DIR
    
    Analyzes C/C++ backtrace, generates duplication hash, backtrace rating,
    and identifies crash function in problem directory DIR
or: & [options] -d DIR
    
    C/C++ ବ୍ୟାକଟ୍ରେସକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିଥାଏ, ନକଲି ହ୍ୟାସ, ବ୍ୟାକଟ୍ରେସ ମାନ୍ୟତା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ, ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ DIR ରେ ନଷ୍ଟ ଫଳନକୁ ଚିହ୍ନିଥାଏ

en: & [options] -d DIR
    
    Analyzes coredump in problem directory DIR, generates and saves backtrace
or: & [options] -d DIR
    
    ସମସ୍ୟା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ DIR ରେ କୋର ଡମ୍ପକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିଥାଏ, ବ୍ୟାକଟ୍ରାସକୁ ସୃଷ୍ଟିକରିଥାଏ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ

en: & status [DIR]...
or: & ସ୍ଥିତି [DIR]...

en: (debug) show received HTTP headers
or: (ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ) ଗ୍ରହଣ ହୋଇଥିବା HTTP ଶୀର୍ଷକଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ

en: <b>Not submitted reports</b>
or: <b>ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ବିବରଣୀଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>Submitted reports</b>
or: <b>ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ବିବରଣୀଗୁଡ଼ିକ</b>

en: A Problem has Occurred
or: ଗୋଟିଏ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି

en: A kernel problem occurred, but your kernel has been tainted (flags:%s). Kernel maintainers are unable to diagnose tainted reports.
or: ଏକ କର୍ଣ୍ଣଲ ସମସ୍ୟା ଘଟିଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କର୍ଣ୍ଣଲକୁ ଖରାପ ରଖାଯାଇଛି (ପତାକା:%s). କର୍ଣ୍ଣଲ ପରିଚାଳକମାନେ ଖରାପ ବିବରଣୀଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: A problem has been detected
or: ଏକ ସମସ୍ଯା ଦେଖା ଦେଇଛି

en: A problem in the %s package has been detected
or: ପ୍ୟାକେଜ  %s ରେ ଏକ ସମସ୍ଯା ଦେଖା ଦେଇଛି

en: ABRT dump directory
or: ABRT ଡମ୍ପ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

en: ABRT has detected '%u' problem(s). (For more info run: $ abrt-cli list --full)
or: ABRT '%u' ସମସ୍ୟା(ଗୁଡ଼ିକୁ) ଚିହ୍ନଟ କରିଛି। (ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଏହାକୁ ଚଲାନ୍ତୁ: $ abrt-cli list --full)

en: ABRT notification applet
or: ABRT ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଆପଲେଟ

en: Add program names to log
or: ଲଗରେ ପ୍ରଗ୍ରାମ ନାମଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Additional debuginfo directories
or: ଅତିରିକ୍ତ ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ସୂଚନା ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡ଼ିକ

en: All debuginfo files are available
or: ସମସ୍ତ ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଉପଲବ୍ଧ

en: An error occurred on the server side. Try again later.
or: ସର୍ଭରରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି। ପରେ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: An error occurred while connecting to the server. Check your network connection and try again.
or: ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି। ଆପଣଙ୍କର ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: Analyze VM core
or: VM ମୂଖ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Analyze and report problem data in DIR
or: DIR ରେ ସମସ୍ୟା ତଥ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଖବର କରନ୍ତୁ

en: Automatic Bug Reporting Tool
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସାଧନ

en: Backtrace is generated and saved, %u bytes
or: ବ୍ୟାକଟ୍ରେସ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ କରାସରିଛି, %u ବାଇଟ

en: Backtrace parsing failed for %s
or: %s ପାଇଁ ବ୍ୟାକଟ୍ରାସ ବିଶ୍ଳେଷଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Bad certificate received. Subject '%s', issuer '%s'.
or: ଖରାପ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ଗ୍ରହଣ ହୋଇଛି। ବିଷୟ '%s', ପ୍ରଦାନ କାରୀ '%s'।

en: Can't download required debuginfo
or: ଆବଶ୍ୟକୀୟ ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ସୂଚନାକୁ ଆହରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't open {0}: {1}
or: {0}କୁ ଖୋଲି ପାରିବେ ନାହିଁ:{1}

en: Certificate is signed by an untrusted issuer: '%s'.
or: ଅନୁମତି ପତ୍ରଟି ଗୋଟିଏ ଅବିଶ୍ୱସ୍ତ ପ୍ରଦାତା ଦ୍ୱାରା ହସ୍ତାକ୍ଷର କରାଯାଇଛି: '%s'.

en: Certificate issuer is not recognized: '%s'.
or: ଅନୁମତି ପତ୍ର ପ୍ରଦାନକାରୀକୁ ଚିହ୍ନି ହେଉନାହିଁ: '%s'.

en: Certificate subject name '%s' does not match target host name '%s'.
or: ଅନୁମତି ପତ୍ର ନାମ '%s' ଲକ୍ଷ୍ୟ ହୋଷ୍ଟ ନାମ '%s' ସହିତ ମେଳ ଖାଉନାହିଁ।

en: Checks if there are .vimrc and .gvimrc in your home directory and saves them as user_vimrc and user_gvimrc, respectively.
or: ଆପଣଙ୍କର ମୂଖ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ .vimrc ଏବଂ .gvimrc ଅଛି କି ନାହିଁ ଯାଞ୍ଚ କରିଥାଏ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକୁuser_vimrc ଏବଂ user_gvimrc ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ।

en: Checks if there are vimrc and gvimrc files in /etc and saves them as system_vimrc and system_gvimrc, respectively.
or: vimrc ଏବଂ gvimrc ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ /etc ରେ ଅଛି କି ନାହିଁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକୁsystem_vimrc ଏବଂ system_gvimrc ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ।

en: Collect .xsession-errors
or: .xsession-errors କୁ ସଂଗ୍ରହ କରନ୍ତୁ

en: Collect GConf configuration
or: GConf ସଂରଚନାକୁ ସଂଗ୍ରହ କରନ୍ତୁ

en: Collect system-wide vim configuration files
or: ତନ୍ତ୍ର-ମୟ vim ସଂରଚନା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଗ୍ରହ କରିଥାଏ

en: Collect yours vim configuration files
or: ଆପଣଙ୍କର vim ସଂରଚନା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଗ୍ରହ କରନ୍ତୁ

en: Configuration file
or: କନଫିଗରେସନ ଫାଇଲ

en: Coredump references {0} debuginfo files, {1} of them are not installed
or: କୋରଡମ୍ପ ସନ୍ଦର୍ଭ {0} ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ {1} ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ

en: Create ABRT dump in DIR for every oops found
or: DIR ରେ ମିଳିଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ oops ପାଇଁ ABRT ଡମ୍ପ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Date Submitted
or: ଦାଖଲ ତାରିଖ

en: Delete files inside this directory
or: ଏହି ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ମଧ୍ଯରୁ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete whole problem directories
or: ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାବହୁଳ ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଥାଏ

en: Do not daemonize
or: daemonize କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Do not exit, watch the file for new oopses
or: ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନୂତନ oopses ପାଇଁ ଫାଇଲକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Download debuginfo packages and generate backtrace locally using GDB
or: ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସୂଚନାକୁ ଆହରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ GDB ବ୍ୟବହାର କରି ସ୍ଥାନୀୟ ଭାବରେ ବ୍ୟାକଟ୍ରେସ ସୃଷ୍ଟିକରନ୍ତୁ

en: Dump directory
or: ଡମ୍ପ ଡିରେକ୍ଟୋରି

en: Exit after NUM seconds of inactivity
or: NUM ସେକଣ୍ଡ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Exiting on user command
or: ଚାଳକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଉପରେ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରୁଅଛି

en: Failed to close SSL socket.
or: SSL ସକେଟକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Failed to connect SSL address.
or: SSL ଠିକଣା ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to create a TCP socket
or: TCP ସକେଟ ନିର୍ମାଣରେ ବିଫଳ

en: Failed to enable client handshake to SSL socket.
or: SSL ସକେଟରେ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ହସ୍ତମିଳନକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to force handshake: NSS error %d.
or: ହସ୍ତମିଳନକୁ ବାଧ୍ଯ କରିବାରେ ବିଫଳ: NSS ତ୍ରୁଟି %d.

en: Failed to get host by name: NSS error %d.
or: ନାମ ଅନୁସାରେ ହୋଷ୍ଟକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ:  NSS ତ୍ରୁଟି %d.

en: Failed to get slot 'PEM Token #0': %d.
or: ସ୍ଲଟ 'PEM Token #0' କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ: %d.

en: Failed to initialize NSS.
or: NSS କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to initialize security module.
or: ସୁରକ୍ଷା ଏକକାଂଶକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to reset handshake.
or: ହସ୍ତମିଳନକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to send HTTP request of length %d: NSS error %d.
or: ଲମ୍ବ  %d ବିଶିଷ୍ଟHTTP ଅନୁରୋଧକୁ ପଠାଇବାରେ ବିଫଳ: NSS ତ୍ରୁଟି %d.

en: Failed to set URL to SSL socket.
or: SSL ସକେଟରେ URL ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to set certificate hook.
or: ଅନୁମତି ପତ୍ର ହୁକକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set handshake callback.
or: ହସ୍ତମିଳନ କଲବ୍ୟାକକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to set socket blocking mode.
or: ସକେଟ ପ୍ରତିରୋଧ ଧାରାକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to shutdown NSS.
or: NSS କୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to wrap TCP socket by SSL.
or: TCP ସକେଟକୁ SSL ଦ୍ୱାରା ଆବୃତ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: File {0} doesn't exist
or: ଫାଇଲ {0} ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Forbidden component name: '%s'.
or: ବର୍ଜିତ ଉପାଦାନ ନାମ: '%s'.

en: Generating backtrace
or: ବ୍ୟାକଟ୍ରେସ ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି

en: Hide
or: ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Install kernel debuginfo packages, generate kernel log and oops message
or: କର୍ଣ୍ଣଲ ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ, କର୍ଣ୍ଣଲ ଲଗ ଏବଂ oops ସନ୍ଦେଶକୁ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Installing kernel debuginfo(s)
or: କର୍ଣ୍ଣଲ ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ସୂଚନା(s) କୁ ସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି

en: Invalid response from server: HTTP header not found.
or: ସର୍ଭରରୁ ଅବୈଧ ଉତ୍ତର: HTTP ଶୀର୍ଷକ ମିଳୁନାହିଁ।

en: Issuer certificate is invalid: '%s'.
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ଅନୁମତି ପତ୍ରଟି ଅବୈଧ ଅଟେ: '%s'.

en: Kill gdb if it runs for more than NUM seconds
or: gdb କୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଯଦି ଏହା NUM ସେକଣ୍ଡରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲେ

en: Last Occurrence
or: ଅନ୍ତିମ ଘଟଣା

en: List even reported problems
or: ଖବର କରାହୋଇଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ଯ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: List not yet reported problems [in DIRs]
or: ତାଲିକାଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ଖବର କରିନାହିଁ[DIR ଗୁଡ଼ିକରେ]

en: Local GNU Debugger
or: ସ୍ଥାନୀୟ GNU ତ୍ରୁଟିନିବାରକ

en: Log to syslog
or: syslog ପାଇଁ ଲଗ

en: Log to syslog even with -d
or: -d ସହିତ ମଧ୍ଯ syslog ଘଟଣାକୁ ଲଗ କରନ୍ତୁ

en: Make the problem directory world readable
or: ସମସ୍ୟା ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ବିଶ୍ୱ ପଠନଯୋଗ୍ୟ କରନ୍ତୁ

en: Malformed chunked response.
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇନଥିବା ଉତ୍ତର।

en: Missing debuginfo file: {0}
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ଫାଇଲ: {0}

en: Needs to downloads debuginfo packages, which might take significant time, and take up disk space. However, unlike RetraceServer, doesn't send coredump to remote machines.
or: ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ଆହରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯାହାକି ହୁଏତଃ କିଛି ସମୟ, ଏବଂ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇପାରେ। ତଥାପି, RetraceServer ପରି, ଏହା ସୁଦୂର ଯନ୍ତ୍ରକୁ କୋରଡମ୍ପ ପଠାଇନଥାଏ।

en: Needs to install kernel debuginfo packages, which might take significant time, and take up disk space.
or: କର୍ଣ୍ଣଲ ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯାହାକି ହୁଏତଃ କିଛି ସମୟ, ଏବଂ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇପାରେ।

en: Not submitted reports
or: ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ବିବରଣୀଗୁଡ଼ିକ

en: Notification area applet that notifies users about issues detected by ABRT
or: ABRT ଦ୍ୱାରା ଚିହ୍ନାହୋଇଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଚାଳକଙ୍କୁ ସୂଚାଇବା ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି କ୍ଷେତ୍ର ଆପଲେଟ

en: Parse kernel's message buffer before parsing FILE
or: କର୍ଣ୍ଣଲ ସନ୍ଦେଶ ବଫରକୁ FILE ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Preserve this directory
or: ଏହି ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Print found oopses on standard output
or: ମାନକ ଫଳାଫଳ ଉପରେ ମୁଦ୍ରଣୀ oopses ପାଇଛି

en: Print information about DIR
or: DIR ବିଷୟରେ ସୂଚନାକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print only the problem count without any message
or: ବିନା ସନ୍ଦେଶରେ କେବଳ ସମସ୍ୟା ସଂଖ୍ୟାକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print only the problems more recent than specified timestamp
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ସମୟ ସୀମା ଠାରୁ ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print the count of the recent crashes
or: ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା କ୍ରାସ ସଂଖ୍ୟା ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Problem
or: ସମସ୍ଯା

en: Problem detected
or: ଏକ ସମସ୍ଯା ଦେଖା ଦେଇଛି

en: Problem directory
or: ସମସ୍ଯାବହୁଳ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

en: Receiving of data failed: NSS error %d.
or: ତଥ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି: NSS ତ୍ରୁଟି %d.

en: Remote certificate has expired.
or: ସୁଦୂର ଅନୁମତି ପତ୍ରର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି।

en: Remove problem directory DIR
or: ସମସ୍ଯା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ DIRରୁ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Report
or: ରିପୋର୍ଟ

en: Required vmlinux debuginfo is installed in {0}
or: {0} ରେ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ vmlinux ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ସୂଚନା ଆବଶ୍ୟକ

en: Run EVENT on DIR
or: DIR ରେ EVENT କୁ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Runs gconftool-2 --recursive-list /apps/executable and saves it as 'gconf_subtree' element.
or: gconftool-2 --recursive-list /apps/executable କୁ ଚଲାଇଥାଏ ଏବଂ 'gconf_subtree' ଉପାଦାନ ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ।

en: Same as -d DumpLocation, DumpLocation is specified in abrt.conf
or: -d ଡମ୍ପ ଅବସ୍ଥାନ ପରି ସମାନ, ଡମ୍ପ ଅବସ୍ଥାନକୁ abrt.conf ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Save .vimrc and .gvimrc from your home directory
or: .vimrc ଏବଂ .gvimrc କୁ ଆପଣଙ୍କର ମୂଖ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save /etc/vimrc and /etc/gvimrc
or: /etc/vimrc ଏବଂ /etc/gvimrc କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ

en: Save configuration from application's GConf directory
or: ପ୍ରୟୋଗର GConf ଡିରେକ୍ଟୋରୀରୁ ସଂରଚନାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ

en: Save relevant lines from ~/.xsession-errors file
or: ~/.xsession-errors ଫାଇଲରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scans through ~/.xsession-errors file and saves those lines which contain executable's name. The result is saved as 'xsession_errors' element.
or: ~/.xsession-errors ଫାଇଲ ମାଧ୍ଯମରେ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରିଥାଏ ଏବଂ ନିଷ୍ପାଦନ ଯୋଗ୍ୟ ନାମ ଧାରଣ କରିଥିବା ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥାଏ। ଫଳାଫଳକୁ 'xsession_errors' ଉପାଦାନ ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଥାଏ।

en: See 'abrt-cli COMMAND --help' for more information
or: ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ  'abrt-cli COMMAND --help'  କୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Show
or: ଦେଖାଅ

en: Show detailed report
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Source
or: ମୂଳ

en: Submission Result
or: ଦାଖଲ ଫଳାଫଳ

en: Submitted reports
or: ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ବିବରଣୀଗୁଡ଼ିକ

en: Usage: %s [-vy] [--ids=BUILD_IDS_FILE]
           [--tmpdir=TMPDIR] [--cache=CACHEDIR[:DEBUGINFODIR1:DEBUGINFODIR2...]] [--size_mb=SIZE]
           [-e, --exact=PATH]
    
    Installs debuginfos for all build-ids listed in BUILD_IDS_FILE
    to CACHEDIR, using TMPDIR as temporary staging area.
    Old files in CACHEDIR are deleted until it is smaller than SIZE.
    
        -v          Be verbose
        -y          Noninteractive, assume 'Yes' to all questions
        --ids       Default: build_ids
        --tmpdir    Default: /tmp/abrt-tmp-debuginfo-RANDOM_SUFFIX
        --cache     Default: /var/cache/abrt-di
        --size_mb   Default: 4096
        -e,--exact  Download only specified files
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: %s [-vy] [--ids=BUILD_IDS_FILE]
           [--tmpdir=TMPDIR] [--cache=CACHEDIR[:DEBUGINFODIR1:DEBUGINFODIR2...]] [--size_mb=SIZE]
           [-e, --exact=PATH]
    
    BUILD_IDS_FILE ରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ସମସ୍ତ ନିର୍ମାଣ-ids ରେ 
    CACHEDIR,TMPDIR କୁ ଅସ୍ଥାୟୀ ସ୍ଥାନ ଭାବରେ ସ୍ଥାପନ କରିଥାଏ।
    CACHEDIR ରେ ପୁରୁଣା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଥାଏ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଗୁଡ଼ିକ SIZE ଠାରୁ କମ ହୋଇନଥାଏ।
    
        -v          Be verbose
        -y          Noninteractive, assume 'Yes' to all questions
        --ids       ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ: build_ids
        --tmpdir    ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ: /tmp/abrt-tmp-debuginfo-RANDOM_SUFFIX
        --cache     ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ: /var/cache/abrt-di
        --size_mb   ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ: 4096
        -e,--exact  କେବଳ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆହରଣ କରନ୍ତୁ

en: Usage: abrt-cli [--version] COMMAND [DIR]...
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: abrt-cli [--version] COMMAND [DIR]...

en: Usage: {0} [-v[v]] [--core=VMCORE] [--tmpdir=TMPDIR] [--cache=CACHEDIR]
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: {0} [-v[v]] [--core=VMCORE] [--tmpdir=TMPDIR] [--cache=CACHEDIR]

en: Use UID as client uid
or: UID କୁ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ uid ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: View and report application crashes
or: ପ୍ରୟୋଗ ନଷ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଖବର କରନ୍ତୁ

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Report
or: ବିବରଣୀ (_R)

en: allow insecure connection to dedup server
or: dedup ସର୍ଭରରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ସଂଯୋଗକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: dedup server URL
or: dedup ସର୍ଭର URL

en: dedup server port
or: dedup ସର୍ଭର ପୋର୍ଟ

en: log to syslog
or: syslog ରେ ଲଗ କରନ୍ତୁ

en: {0} is not a valid vmcore
or: {0} ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ vmcore ନୁହଁ
