system-config-network 1.3.26 - en to fa translation catalogue (576 entries)

en:  (active)
fa:  (فعال)

en: $
fa: ٌ﷼

en: %s - network configuration commandline tool
fa: ‏%s - ابزار خط‌فرمانی پیکربندی شبکه

en: %s, Device not specified or alias not a number!
fa: %s، دستگاه مشخص نشده یا اسم مستعار یک عدد نیست!

en: 0.00
fa: ۰٫۰۰

en: 00:00:00
fa: ۰۰:۰۰:۰۰

en: 00:00:00:00:00:00
fa: ۰۰:۰۰:۰۰:۰۰:۰۰:۰۰

en: 1
fa: ۱

en: 1.00
fa: ۱٫۰۰

en: 1_TR6
fa: ‏1_TR6

en: A_ddress:
fa: _نشانی:

en: A_rea Code
fa: _کد ‌منطقه‌ای

en: A_rea code:
fa: کد منت_طقه:

en: A_uthentication key:
fa: کلید تأیید _هویت:

en: Ac_tivate
fa: _فعال کردن

en: Account Setup
fa: برپاسازی حساب

en: Activate the selected device, calling ifup <device>.
fa: فعال کردن دستگاه انتخاب شده، فراخوانی ifup <device>.

en: Activating IPsec connection %s, please wait...
fa: در حال فعال کردن اتصال IPsec %s، لطفاًً صبر کنید...

en: Activating network device %s, please wait...
fa: در حال فعال کردن دستگاه شبکهٔ %s، لطفاًً صبر کنید...

en: Active
fa: فعال

en: Active profile: %s
fa: مجموعه تنظیمات فعال: %s

en: Active profile: %s (modified)
fa: مجموعه تنظیمات فعال: %s (تغییر یافته)

en: Add / Edit Hosts entry
fa: اضافه کردن / ویرایش مدخل میزبان‌ها

en: Add / Edit IP Address
fa: اضافه کردن / ویرایش نشانی آی‌پی

en: Add new Device Type
fa: اضافه کردن نوع دستگاه جدید

en: Address:
fa: نشانی:

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Albania
fa: آلبانی

en: Algeria
fa: الجزایر

en: Aliases:
fa: اسامی مستعار:

en: Allow all _users to enable and disable the device
fa: اجازه دادن به همهٔ _کاربرها برای به کار انداختن یا از کار انداختن دستگاه

en: Allow dial on _demand
fa: اجازهٔ شماره‌گیری در صورت _تقاضا

en: Allow the link come up on demand.
fa: اجازه دادن به بالا آمدن پیوند در صورت تقاضا.

en: American Samoa
fa: ساموآی آمریکایی

en: Andorra
fa: اندورا

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Associated T-Online _number:
fa: _شمارهٔ T-Online مربوطه:

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Auto
fa: خودکار

en: Auto _Select
fa: انتخاب _خودکار

en: Automatic
fa: خودکار

en: Automatic encryption mode selection via IKA (racoon)
fa: انتخاب خودکار حالت رمزنگاری از طریق IKA (racoon)

en: Automatically obtain IP address settings with:
fa: دریافت خودکار تنظیمات نشانی آی‌پی با:

en: Automatically obtain _DNS information from provider
fa: دریافت خودکار _اطلاعات DNS از عرضه کننده

en: Automatically obtain _IP address settings
fa: دریافت خودکار تنظیمات نشانی آ_ی‌پی

en: Automatically obtain _IP address settings with:
fa: گرفتن خودکار تنظیمات نشانی آی_پی با:

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Bind to _MAC address:
fa: مقید کردن به _نشانی MAC:

en: Bosnia and Hercegovina
fa: بوسنی هرزه‌گوین

en: Brazil
fa: برزیل

en: British Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین بریتانیا

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: Callback _delay:
fa: ت_أخیر Callback:

en: Callback _mode:
fa: _حالت Callback:

en: Callback setting
fa: تنظیمات Callback

en: Canada
fa: کانادا

en: Cancel
fa: انصراف

en: Cannot activate IPsec connection %s!
fa: نمی‌توان اتصال IPsec %s را فعال کرد!

en: Cannot activate network device %s!
fa: نمی‌توان دستگاه شبکهٔ %s را فعال کرد!

en: Cannot configure network device %s
fa: نمی‌توان دستگاه شبکهٔ %s را پیکربندی کرد

en: Cannot deactivate IPsec connection %s!
fa: نمی‌توان اتصال IPsec %s را غیرفعال کرد!

en: Cannot deactivate network device %s!
fa: نمی‌توان دستگاه شبکهٔ %s را غیرفعال کرد!

en: Central African Republic
fa: جمهوری آفریقای مرکزی

en: Changed the following Nicknames due to the initscripts:
fa: لقب‌های زیر به خاطر کدنوشته‌های راه‌اندازی تغییر کردند:

en: Changes are saved. You may want to restart the network and network services or restart the computer.
fa: تغییرات ذخیره شدند. بهتر است که شبکه و سرویس‌های شبکه و یا رایانه را مجدداً راه‌اندازی کنید.

en: Channel:
fa: کانال:

en: Chile
fa: شیلی

en: China
fa: چین

en: Choose Hardware Device Type
fa: انتخاب نوع دستگاه سخت‌افزاری

en: Choose Hardware Type
fa: انتخاب نوع سخت‌افزار

en: Choose a Provider
fa: یک عرضه کننده انتخاب کنید

en: Click here, if you want to choose a new provider from the ISP database.
fa: اگر می‌خواهید تأمین کنندهٔ جدیدی را از بانک اطلاعات ISP انتخاب کنید، اینجا کلیک کنید.

en: Click to activate the selected profile
fa: برای فعال کردن مجموعه تنظیمات انتخاب شده کلیک کنید

en: Click to bring up the interface
fa: برای بالا آوردن واسط کلیک کنید

en: Click to configure the interface
fa: برای پیکربندی واسط کلیک کنید

en: Click to get infos
fa: برای دریافت اطلاعات کلیک کنید

en: Click to have the system automatically select and activate a profile
fa: برای این که سیستم به طور خودکار مجموعه تنظیماتی را انتخاب و فعال کند کلیک کنید

en: Click to monitor the interface
fa: برای پایش شدن واسط کلیک کنید

en: Click to shutdown the interface
fa: برای خاموش کردن واسط کلیک کنید

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Common
fa: مشترک

en: Configure DSL connection
fa: پیکربندی اتصال DSL

en: Configure Network Settings
fa: پیکربندی تنظیمات شبکه

en: Configure Wireless Connection
fa: پیکربندی اتصال بی‌سیم

en: Configure network devices and connections
fa: پیکربندی دستگاه‌های شبکه و اتصالات

en: Confirm _starting connection
fa: تصدیق آ_غاز اتصالات

en: Confirm stopping _connection
fa: تصدیق توقف ات_صال

en: Connect to
fa: اتصال به

en: Contents
fa: محتویات

en: Control and monitor network devices
fa: کنترل و پایش دستگاه‌های شبکه

en: Copyright (c) 2001-2005 Red Hat, Inc.
fa: حق نسخه‌برداری (c) 2001-2005 Red Hat, Inc.

en: Cos_t accumulated from the past connection:
fa: _هزینهٔ انباشته شده از اتصال قبل:

en: Cost per:
fa: هزینه بر:

en: Count:
fa: شمارش:

en: Create DSL connection
fa: ایجاد اتصال DSL

en: Create Dialup Connection
fa: ایجاد کردن اتصال تلفنی

en: Create Ethernet Device
fa: ایجاد دستگاه اِترنت

en: Create Token Ring Device
fa: ایجاد دستگاه توکِن رینگ

en: Create Wireless Device
fa: ایجاد دستگاه بی‌سیم

en: Create a new ISDN connection. This is a connection that uses an Integrated Services Digital Network line to dial into to your Internet Service Provider. This type of technology requires a special phone line to be installed by your telephone company. It also requires a device known as a Terminal Adapter(TA) to terminate the ISDN connection from your ISP. This type of connection is popular in Europe and several other technologically advanced regions.  It is available but uncommon in the USA.  Speeds range from 64kbps to 128kbps.
fa: ایجاد یک اتصال ISDN جدید. این اتصال  از خط شبکهٔ دیجیتال سرویس‌های مجتمع برای وصل شدن به عرضه کنندهٔ سرویس اینترنت شما استفاده می‌کند. این نوع فن‌آوری نیاز به یک خط تلفن مخصوص دارد که توسط شرکت مخابرات نصب می‌شود. همچنین دستگاهی معروف به سازوارگر پایانه(TA) برای پایان دادن به اتصال ISDN از ISP نیز لازم است. این نوع اتصال در اروپا و چندین منطقهٔ  دیگر که از لحاظ فنی پیشرفته‌اند طرفدار دارد. این نوع اتصال در ایالات متحده موجود هست ولی رایج نیست. محدودهٔ سرعت از ۶۴ کیلوبیت‌درثانیه تا ۱۲۸ کیلوبیت‌درثانیه است.

en: Create a new Token Ring connection.
fa: ایجاد یک اتصال توکن رینگ جدید.

en: Create a new ethernet connection.
fa: ایجاد یک اتصال اِترنت جدید.

en: Create a new wireless connection.
fa: ایجاد یک اتصال بی‌سیم جدید.

en: Create an xDSL connection.  This is a connection that uses one of several types of broadband connections collective known as Digital Subscriber Lines.  This list includes ADSL (Asymmetric, faster downloads than uploads), IDSL (over an ISDN line for distance), SDSL (Symmetric, downloads and uploads at the same speed), and several others.  These types of connections are common in the United States, and are gaining acceptance elsewhere.  Speeds vary according to the technology used, but generally range from 144kbps to 1.0Mbps.
fa: ایجاد یک اتصال xDSL. این اتصال از یکی از چندین نوع اتصالات پهن‌باند است که در مجموع به نام خطوط مشترکین دیجیتال (DSL) شناخته می‌شوند استفاده می‌کند. این فهرست شامل ADSL (نامتقارن، بارگیری سریعتر از باردهی)، IDSL (روی خط ISDN برای مسافت‌های دور)، SDSL (متقارن، بارگیری و باردهی با سرعت یکسان)، وچندین اتصال دیگر است. این انواع اتصالات در ایالات متحده رایج هستند و کم کم در جاهای دیگر نیز رواج می‌یابند. سرعت این اتصالات بسته به فن‌آوری به کار رفته متفاوت است، ولی معمولاً در محدودهٔ ۱۴۴کیلوبیت‌درثانیه تا ۱٫۰مگابایت‌درثانیه است.

en: Croatia
fa: کروآسی

en: Cuba
fa: کوبا

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Czech Republic
fa: جمهوری چک

en: DHCP Settings
fa: تنظیمات DHCP

en: DNS search path:
fa: مسیر جستجوی DNS:

en: Deactivate the selected device, calling ifdown <device>.
fa: غیرفعال کردن دستگا انتخاب شده، فراخوانی ifdown <device>.

en: Deactivating IPsec connection %s, please wait...
fa: در حال غیرفعال کردن اتصال IPsec %s، لطفاًً صبر کنید...

en: Deactivating network device %s, please wait...
fa: در حال غیرفعال کردن دستگاه شبکهٔ %s، لطفاًً صبر کنید...

en: Default _gateway address:
fa: نشانی در_وازهٔ پیش‌فرض:

en: Default ga_teway address:
fa: نشانی _دروازهٔ پیش‌فرض:

en: Default gateway IP
fa: آی‌پی پیش‌فرض دروازه

en: Default gateway address:
fa: نشانی دروازهٔ پیش‌فرض:

en: Demand setting
fa: تنظیمات تقاضا

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Description
fa: شرح

en: Destination
fa: مقصد

en: Destination Network
fa: شبکهٔ مقصد

en: Dev_ices
fa: دست_گاه‌ها

en: Device
fa: دستگاه

en: Device %s uses the same Hardware Device "%s" like %s!
fa: دستگاه %s از همان دستگاه سخت‌افزاری «%s» استفاده می‌کند که %s استفاده می‌کند!

en: Device Type
fa: نوع دستگاه

en: Device _alias number:
fa: شمارهٔ مست_عار دستگاه:

en: Device:
fa: دستگاه:

en: Dial _mode:
fa: حا_لت شماره‌گیری:

en: Dial-in _number:
fa: شماره تلفن شماره‌گیری‐بدرون:

en: Dialup Configuration
fa: پیکربندی شماره‌گیری

en: Difficulty level:
fa: سطح دشواری:

en: Disconnect from
fa: قطع اتصال از

en: Do you really want to delete "%s"?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید «%s» را حذف کنید؟

en: Do you really want to delete device "%s"?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید دستگاه «%s» را حذف کنید؟

en: Do you really want to delete profile "%s"?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید مجموعه تنظیمات «%s» را حذف کنید؟

en: Do you want to continue?
fa: آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Do you want to delete all devices that used "%s"?
fa: آیا می‌خواهید همهٔ دستگاه‌هایی را که از «%s» استفاده می‌کردند حذف کنید؟

en: Do you want to save your changes?
fa: آیا می‌خواهید تغییرات خود را ذخیره کنید؟

en: Do_main:
fa: د_امنه:

en: Domain name:
fa: نام دامنه:

en: ESSID (network ID):
fa: ESSID (شناسهٔ شبکه):

en: Each connection needs to be associated with a physical device which can be selected below.
fa: هر اتصال نیاز به ربط داده شدن به یک دستگاه فیزیکی دارد که می‌تواند در زیر انتخاب گردد.

en: Each device needs to be attached to a physical device which can be selected below. Device Alias support allows you to use multiple virtual devices for one physical device.
fa: هر دستگاه باید به یک دستگاه فیزیکی‌ای وصل شود که می‌توانید در فهرست زیر آن را انتخاب کنید. پشتیبانی اسامی مستعار دستگاه به شما امکان می‌دهد چندین دستگاه مجازی از یک دستگاه فیزیکی استفاده کنند.

en: Easy
fa: آسان

en: Edit Domain Name
fa: ویرایش نام دامنه

en: Edit device...
fa: ویرایش دستگاه...

en: Enable IPv_6 configuration for this interface
fa: به کار انداختن پیکربندی آی‌پی نسخهٔ _۶ برای این واسط

en: Enable VJ Connection-_ID Compression
fa: به‌کار انداختن فشرده‌سازی _شناسهٔ اتصال VJ

en: Enable _Address/Control Compression
fa: به‌کار انداختن فشرده‌سازی کنترل/_نشانی

en: Enable _BSD Compression
fa: به‌کار انداختن فشرده‌ساز_ی BSD

en: Enable _CCP Compression Control Protocol
fa: به‌کار انداختن قرارداد کنترل _فشرده‌سازی CCP

en: Enable _Device Alias support
fa: به‌کار انداختن پشتیبانی اسم مستعار _دستگاه

en: Enable _Protocol Field Compression
fa: به‌کار انداختن فشرده‌سازی فیلدی _قرارداد

en: Enable _VJ TCP/IP Header Compression
fa: به‌کار انداختن فشرده‌سازی سر_صفحهٔ VJ TCP/IP

en: Enable synchronous PPP for the connection
fa: به‌کار انداختن PPP همگام برای اتصال

en: Encapsulation mode:
fa: حالت کپسولی:

en: Enter any numbers you need to dial before the normal phone number. For example, if you need to reach an outside line, or disable call waiting, put the necessary numbers here.
fa: هر شماره‌ای را که باید قبل از گرفتن شماره تلفن عادی بگیرید، وارد کنید. برای مثال، اگر برای دستیابی به خط بیرونی و یا برای از کار انداختن انتظار مکالمه لازم است شماره‌ای را بگیرید، شماره‌های ضروری را اینجا بگذارید.

en: Enter the Access Concentrator name, if you have been given one by your ISP. In most cases you can leave this blank.
fa: اگر ISP نام متمرکز کنندهٔ دستیابی به شما داده است، آن را  را وارد کنید. در بیشتر موارد می‌توانید این قسمت را خالی بگذارید.

en: Enter the Service Name, if your ISP requires it. If you don't know it, please contact your ISP. In most cases you can leave this blank.
fa: اگر ISP شما نام سروبس لازم دارد، آن را وارد کنید. اگر آن را نمی‌دانید، لطفاًً با ISP خود تماس بگیرید. در بیشتر موارد می‌توانید این قسمت را خالی بگذارید.

en: Enter the area code needed to reach your internet provider.
fa: کد منطقه‌ای مورد نیاز برای دسترسی به تأمین کنندهٔ اینترنت خود را وارد کنید.

en: Enter the idle time in seconds after which the link should be dropped.
fa: مدت عاطل بودن به ثانیه که بعد از آن خط قطع شود.

en: Enter the login name, that your ISP gave you here.
fa: نام ورود به سیستمی را که شرکت اینترنتی به شما داده در اینجا وارد کنید.

en: Enter the name of this configuration, usually just the name of your ISP.
fa: نام این پیکربندی را که معمولاً همان نام شرکت تأمین‌کنندهٔ اینترنت شماست وارد کنید.

en: Enter the password for your account. If you do not know it, please contact your ISP.
fa: گذرواژهٔ حسابتان را وارد کنید. اگر آن را نمی‌دانید، لطفاًً با شرکت تأمین‌کنندهٔ اینترنت خود تماس بگیرید.

en: Enter the phone number of your ISP (without prefix/area/country code).
fa: شماره تلفن تأمین کنندهٔ اینترنت خود را وارد کنید (بدون کد پیش‌شماره/منطقه/کشور)

en: Enter the provider name for this account.
fa: نام عرضه کننده اینترنت برای این حساب را وارد کنید.

en: Enter your local phone number. It's optional, if you use a modem.
fa: شماره تلفن محلی خود را وارد کنید. اگر از مودم استفاده می‌کنید، وارد کردن این شماره اختیاری است.

en: Error copying 
    %s
    to %s:
    %s!
fa: خطا در نسخه‌برداری از 
    ‏%s
    در %s:
    ‏%s!

en: Error creating directory!
    %s
fa: خطا در ایجاد  شاخه!
    ‏%s

en: Error linking 
    %s
    to %s:
    %s!
fa: خطا در پیوند دادن 
    ‏%s
    به %s:
    ‏%s!

en: Error parsing line: %s
fa: خطای تجزیهٔ سطر: %s

en: Error removing
    %s:
    %s!
fa: خطای در حذف
    ‏%s:
    ‏%s!

en: Error renaming 
    %s
    to %s:
    %s!
fa: خطا در تغییر نام 
    ‏%s
    به %s:
    ‏%s!

en: Error saving configuration!
    %s
fa: خطا در ذخیره کردن پیکربندی!
    ‏%s

en: Error: %s, %s!
fa: خطا: %s، %s!

en: Ethernet
fa: اِترنت

en: Ethernet Device
fa: دستگاه اِترنت

en: Ethernet _device:
fa: _دستگاه اِترنت:

en: Ethernet card
fa: کارت اِترنت

en: Ethernet connection
fa: اتصال اِترنت

en: Ethernet device:
fa: دستگاه اِترنت:

en: Eu_ro ISDN (EDSS1)
fa: ‏Eu_ro ISDN (EDSS1)

en: Failed to run:
    %s
fa: شکست در اجرای:
    %s

en: Failed to switch to profile %s
fa: تعویض به مجموعه تنظیمات %s شکست خورد

en: Finland
fa: فنلاند

en: France
fa: فرانسه

en: Gateway
fa: دروازه

en: Ge_nerate
fa: تو_لید

en: Generic Modem
fa: مودم عام

en: Germany
fa: آلمان

en: Greece
fa: یونان

en: H_ostname (optional):
fa: نام_میزبان (اختیاری):

en: H_osts
fa: میز_بان‌ها

en: Ha_rdware address:
fa: نشانی س_خت‌افزاری:

en: Han_gup timeout:
fa: مدت وقفهٔ گذا_شتن گوشی:

en: Hard_ware
fa: سخت‌ا_فزار

en: Hardware (CRTSCTS)
fa: سخت‌افزار (CRTSCTS)

en: Hardware device:
fa: دستگاه سخت‌افزاری:

en: Hardware type:
fa: نوع سخت‌افزار:

en: Hardware:
fa: سخت‌افزار:

en: High
fa: زیاد

en: Hong Kong
fa: هنگ‌کنگ

en: Host to Host encryption
fa: رمزنگاری میزبان به میزبان

en: Hostname:
fa: نام‌میزبان:

en: Hungary
fa: مجارستان

en: IO_1:
fa: ‏IO_1:

en: IO_2:
fa: ‏IO_2:

en: IP Settings
fa: تنظیمات آی‌پی

en: IP_sec
fa: ‏IP_sec

en: IPsec
fa: ‏IPsec

en: IPsec - Connection Type
fa: ‏IPsec ‐ نوع اتصال

en: IPsec - Encryption Mode
fa: ‏IPsec ‐ حالت رمزنگاری

en: IPsec - Keys
fa: ‏IPsec ‐ کلیدها

en: IPsec - Local Network
fa: ‏IPsec ‐ شبکهٔ محلی

en: IPsec - Nickname
fa: ‏IPsec ‐ لقب

en: IPsec - Remote Network
fa: ‏IPsec ‐ شبکهٔ دوردست

en: IPsec - Summary
fa: ‏IPsec ‐ خلاصه

en: IPsec Settings
fa: تنظیمات IPsec

en: IPsec Tunnel Settings
fa: تنظیمات تونل IPsec

en: IPsec activating...
fa: ‏IPsec در حال فعال شدن است...

en: IPsec deactivating...
fa: ‏IPsec در حال غیرفعال شدن است...

en: IR_Q:
fa: ‏IR_Q:

en: ISDN
fa: ‏ISDN

en: ISDN Adapters Configuration
fa: پیکربندی سازوارگرهای ISDN

en: ISDN Configuration
fa: پیکربندی ISDN

en: ISDN Dialup Configuration
fa: پیکربندی شماره‌گیری ISDN

en: ISDN _adapters:
fa: _سازوارگرهای ISDN:

en: ISDN connection
fa: اتصال ISDN

en: ISP Login
fa: ورود به سیستم ISP

en: ISP Password
fa: گذرواژهٔ ISP

en: ISP Phonenumber
fa: شماره تلفن ISP

en: Iceland
fa: ایسلند

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: India
fa: هند

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Internet Provider
fa: عرضه کنندهٔ اینترنت

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Israel
fa: اسرائیل

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Japan
fa: ژاپن

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Key:
fa: کلید:

en: Korea North
fa: کرهٔ جنوبی

en: Korea Republic
fa: جمهوری کره

en: Let _PPP do all authentication
fa: جازه داده شود PPP همهٔ _تأیید هویت‌ها را انجام دهد

en: Liechtenstein
fa: لیختن‌اشتاین

en: Linking %s to devices and putting it in profile %s.
fa: در حال پیوند دادن %s به دستگاه‌ها و گذاشتن آن در مجموعه تنظیمات %s.

en: List of devices which are currently configurable on your system.
fa: فهرست دستگاه‌هایی که در حال حاضر قابل پیکربندی بر سیستم شما هستند.

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Loading IPsec configuration...
fa: در حال بار کردن پیکربندی IPsec...

en: Loading Network Configuration...
fa: در حال بار کردن پیکربندی شبکه...

en: Loading configuration...
fa: در حال بار کردن پیکربندی...

en: Loading device configuration...
fa: در حال بار کردن پیکربندی دستگاه...

en: Loading hardware configuration...
fa: بار کردن پیکربندی سخت‌افزار...

en: Loading profile configuration...
fa: در حال بار کردن پیکربندی مجموعه تنظیمات...

en: Local Network
fa: شبکهٔ محلی

en: Local network _address:
fa: _نشانی شبکهٔ محلی:

en: Local network _gateway:
fa: در_وازهٔ شبکهٔ محلی:

en: Local subnet _mask:
fa: ن_قاب زیرشبکهٔ محلی:

en: Login name:
fa: نام ورود به سیستم:

en: Low
fa: کم

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: MSN
fa: ‏MSN

en: MTU:
fa: ‏MTU:

en: M_inimum number of seconds charged:
fa: _حداقل تعداد ثانیه‌هایی که هزینه‌شان منظور می‌شود:

en: Macedonia
fa: مقدونیه

en: Make this connection the default _route
fa: این اتصال _مسیر پیش‌فرض شود

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Malta
fa: مالتا

en: Manual IP Address Settings
fa: تنظیمات دستی نشانی آی‌پی

en: Manual encryption with a fixed key
fa: رمزنگاری دستی با کلیدی ثابت

en: Medium
fa: متوسط

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Mode:
fa: حالت:

en: Modem
fa: مودم

en: Modem Configuration
fa: پیکربندی مودم

en: Modem Dialup Configuration
fa: پیکربندی شماره‌گیری مودم

en: Modem Initstring
fa: رشتهٔ مقداردهی مودم

en: Modem _initialization string:
fa: رشتهٔ م_قداردهی مودم:

en: Modem _volume:
fa: بلندی _صدای مودم:

en: Modem connection
fa: اتصال مودمی

en: Modem p_ort:
fa: درگا_ه مودم:

en: Modem probing...
fa: در حال وارسی مودم...

en: Moldova
fa: مولدوآ

en: Monaco
fa: موناکو

en: Monitor the selected device.
fa: پایش دستگاه انتخاب شده.

en: Name
fa: نام

en: Netherlands
fa: هلند

en: Netmask
fa: نقاب شبکه

en: Network
fa: شبکه

en: Network Adapters Configuration
fa: پیکربندی سازوارگرهای شبکه

en: Network Configuration
fa: پیکربندی شبکه

en: Network Device Control
fa: کنترل دستگاه شبکه

en: Network device activating...
fa: دستگاه شبکه در حال فعال شدن است...

en: Network device deactivating...
fa: دستگاه شبکه در حال غیرفعال شدن است...

en: Network name (SSID):
fa: نام دستگاه (SSID):

en: Network to Network encryption (VPN)
fa: رمزنگاری شبکه به شبکه (VPN)

en: New Interface
fa: واسط جدید

en: New Profile
fa: مجموعه تنظیمات جدید

en: New Zealand
fa: نیوزلند

en: Nickname
fa: لقب

en: Nickname %s is already in use!
    Please choose another one.
fa: لقب %s قبلاً  استفاده شده است!
    لطفاً یک لقب دیگر انتخاب کنید.

en: Nicknames changed
fa: لقب‌های تغییر داده شده

en: No modem was found on your system.
fa: هیچ مودمی در سیستم شما پیدا نشد.

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Norway
fa: نروژ

en: Off
fa: خاموش

en: Ok
fa: تأیید

en: Online time:
fa: مدت اتصال:

en: Other Ethernet Card
fa: کارت اِترنت دیگر

en: Other Tokenring Card
fa: کارت توکن‌رینگ دیگر

en: Other Wireless Card
fa: کارت بی‌سیم دیگر

en: PPP Option List
fa: فهرست گزینهٔ PPP

en: PPP Settings
fa: تنظیمات PPP

en: Palestine
fa: فلسطین

en: Pass_word:
fa: _گذرواژه:

en: Password (_again):
fa: گذرواژه (_دوباره):

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Phone Number
fa: شمارهٔ تلفن

en: Phone number:
fa: شمارهٔ تلفن:

en: Please enter a nickname for the connection:
fa: لطفاًً لقبی برای اتصال وارد کنید:

en: Please enter the MTU parameter to set the Maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
fa: لطفاًً پارامتر MTU را برای تنظیم حداکثر واحد مخابرهٔ این واسط وارد کنید. در s390/s390x، ‏MTU تنظیم پیش‌فرض ۱۴۹۲ است

en: Please enter the MTU parameter to set the maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
fa: لطفاًً پارامتر MTU را برای تنظیم حداکثر واحد مخابرهٔ این واسط وارد کنید. در s390/s390x، ‏MTU تنظیم پیش‌فرض ۱۴۹۲ است

en: Please enter the name for the profile. The name may only contain letters and digits.
fa: لطفاًً نام مجموعه تنظیمات را وارد کنید. این نام می‌تواند فقط شامل حروف و ارقام لاتینی باشد.

en: Please enter your local network settings:
fa: لطفاًً تنظیمات شبکهٔ محلی خود را وارد کنید:

en: Please enter your remote network settings:
fa: لطفاًً تنطیمات شبکهٔ دوردست خود را وارد کنید:

en: Please select another Hardware Device or 
    activate only one of them.
fa: لطفاًً دستگاه سخت‌افزاری دیگری انتخاب کنید یا 
    فقط یکی از آنها را فعال کنید.

en: Please select the hardware device type you want to create
fa: لطفاًً نوع دستگاه سخت‌افزاری را که می‌خواهید ایجاد شود انتخاب کنید

en: Please select the level of security for this device.
fa: لطفاًً سطح امنیت را برای این دستگاه انتخاب کنید.

en: Please select the type of connection:
fa: لطفاًً نوع اتصال را انتخاب کنید:

en: Please select the type of encryption:
fa: لطفاًً نوع رمزنگاری را انتخاب کنید:

en: Please select the type of hardware device to add:
fa: لطفاًً نوع دستگاه سخت‌افزاری را که می‌خواهید اضافه شود انتخاب کنید:

en: Please start system-config-network with root permissions!
fa: لطفاًً system-config-network را با اجازه‌های root راه‌اندازی کنید!

en: Poland
fa: لهستان

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Prefi_x
fa: پیش‌شما_ره

en: Prefi_x:
fa: پیش‌_شماره:

en: Prefix (Netmask)
fa: پیشوند (نقاب‌شبکه)

en: Probing for Modems, please wait...
fa: در حال وارسی به دنبال مودم، لطفاً صبر کنید...

en: Professional
fa: حرفه‌ای

en: Profile
fa: مجموعه تنظیمات

en: Provider _name:
fa: _نام عرضه کننده:

en: Provider name:
fa: نام عرضه کننده:

en: Remote Host / GW
fa: میزبان دوردست / GW

en: Remote Network
fa: شبکهٔ دوردست

en: Remote _IP address:
fa: نشانی آ_ی‌پی دوردست:

en: Remote network _address:
fa: نشانی _شبکه ‌دوردست:

en: Remote network _gateway:
fa: _دروازهٔ شبکهٔ ‌دوردست:

en: Remote subnet _mask:
fa: ن_قاب زیرشبکهٔ ‌دوردست:

en: Resource
fa: منبع

en: Restart if _connection dies
fa: راه‌اندازی مجدد اگر ات_صال قطع شد

en: Romania
fa: رومانی

en: Russia
fa: روسیه

en: Saving IPsec configuration...
fa: در حال ذخیره کردن پیکربندی IPsec...

en: Saving configuration...
fa: در حال ذخیره کردن پیکربندی...

en: Saving device configuration...
fa: در حال ذخیره کردن پیکربندی دستگاه...

en: Saving hardware configuration...
fa: در حال ذخیره کردن پیکربندی سخت‌افزار...

en: Saving profile configuration...
fa: در حال ذخیره کردن پیکربندی مجموعه تنظیمات...

en: Security Level
fa: سطح امنیتی

en: Select Device Type
fa: انتخاب نوع دستگاه

en: Select Ethernet Adapter
fa: انتخاب کردن سازوارگر اِترنت

en: Select Ethernet Device
fa: انتخاب دستگاه اِترنت

en: Select ISDN Adapter
fa: انتخاب سازوارگر ISDN

en: Select Modem
fa: انتخاب مودم

en: Select Provider
fa: انتخاب عرضه کننده

en: Select Token Ring Adapter
fa: انتخاب سازوارگر توکِن رینگ

en: Select Token Ring Device
fa: انتخاب دستگاه توکِن رینگ

en: Select Wireless Device
fa: انتخاب دستگاه بی‌سیم

en: Select a profile
fa: یک مجموعه تنظیمات انتخاب کنید

en: Select the authentication protocol used by your ISP.
fa: قرارداد تأیید هویت مورد استفادهٔ توسط تأمین کنندهٔ اینترنتتان را انتخاب کنید.

en: Select the ethernet card you want to configure:
fa: کارت اِترنتی را که می‌خواهید پیکربندی شود انتخاب کنید:

en: Select the ethernet device connected to the DSL modem.
fa: دستگاه اِترنت متصل به مودم DSL را انتخاب کنید.

en: Select the ethernet device for this account.
fa: دستگاه اِترنت برای این حساب را انتخاب کنید.

en: Select the services you want to provide through this device
fa: سرویس‌هایی را که می‌خواهید از طریق این دستگاه عرضه نمایید انتخاب کنید

en: Select the token ring card you want to configure:
fa: کارت توکِن رینگی را که می‌خواهید پیکربندی شود انتخاب کنید:

en: Select the wireless card you want to configure:
fa: کارت بی‌سیمی را که می‌خواهید پیکربندی شود انتخاب کنید:

en: Service
fa: سرویس

en: Service Description
fa: توصیف سرویس

en: Services
fa: سرویس‌ها

en: Shall the following packages, which are needed on your system, be installed?
fa: آیا بسته‌های زیر که مورد نیاز سیستم شما هستند نصب شوند؟

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Slovakia
fa: اسلواکی

en: Slovenia
fa: اسلوونی

en: Software (XON/XOFF)
fa: نرم‌افزار (XON/XOFF)

en: Sorry, there is nothing to be edited, or this type cannot be edited yet.
fa: ببخشید، چیزی برای ویرایش وجود ندارد، یا هنوز نمی‌توان این نوع  راویرایش کرد.

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Starting text version
fa: نسخهٔ متنی شروع می‌شود

en: Static IP
fa: آی‌پی ثابت

en: Static Network Routes
fa: مسیرهای ثابت شبکه

en: Statically set IP addresses:
fa: نشانی‌های آی‌پی به طور ثابت تنظیم شده:

en: Status
fa: وضعیت

en: Subnet mask:
fa: نقاب زیرشبکه:

en: Succeeded. Please read the output.
fa: موفقیت آمیز بود. لطفاً خروجی را بخوانید.

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switching Profiles
fa: در حال تعویض مجموعه تنظیمات

en: Switching to profile %s
fa: در حال تعویض به مجموعه تنظیمات %s

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Testing configuration set...
fa: در حال آزمایش مجموعهٔ پیکربندی...

en: Thailand
fa: تایلند

en: The "%s" Profile can not be deleted!
fa: نمی‌توان مجموعه تنظیمات «%s» را حذف کرد!

en: The "%s" profile can't be renamed!
fa: نمی‌توان نام مجموعه تنظیمات «%s» را تغییر داد!

en: The Loopback device can not be disabled!
fa: نمی‌توان دستگاه Loopback را از کار انداخت!

en: The Loopback device can not be edited!
fa: دستگاه Loopback نمی‌تواند ویرایش گردد!

en: The Loopback device can not be removed!
fa: نمی‌توان دستگاه Loopback را حذف کرد!

en: The Token Ring card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
fa: کارت توکن رینگ مقداردهی اولیه نشد. لطفاً صحت تنظیمات خود را بازبینی کرده و دوباره امتحان کنید.

en: The device type %s cannot be edited!
fa: نمی‌توان نوع دستگاه %s را ویرایش کرد!

en: The following network interfaces are configured in the active profile.
fa: واسط‌های شبکهٔ زیر در مجموعه تنظیمات فعال پیکربندی شده‌اند.

en: The name may only contain letters and digits!
fa: این نام باید فقط از حرف و رقم تشکیل شود!

en: The profile can't be named "%s"!
fa: نمی‌توان نام مجموعه تنظیمات را «%s» گذاشت!

en: The profile name already exists!
fa: نام مجموعه تنظیمات از قبل وجود دارد!

en: Tie to specific ethernet card
fa: ربط دادن به کارت اِترنت مشخص

en: To activate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
fa: برای فعال کردن اتصال IPsec %s، تغییرات باید ذخیره شود.

en: To activate the network device %s, the changes have to be saved.
fa: برای فعال کردن دستگاه شبکهٔ %s، این تغییرات باید ذخیره شود.

en: To be rewritten!
fa: باید بازنویسی شود!

en: To deactivate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
fa: برای غیرفعال کردن اتصال IPsec %s، تغییرات باید ذخیره شود.

en: To deactivate the network device %s, the changes have to be saved.
fa: برای غیرفعال کردن دستگاه شبکهٔ %s، این تغییرات باید ذخیره شود.

en: Token Ring
fa: توکِن رینگ

en: Token Ring Device
fa: دستگاه توکِن رینگ

en: Token Ring connection
fa: اتصال توکِن رینگ

en: Token ring card
fa: کارت توکِن رینگ

en: Transmit rate:
fa: سرعت مخابره:

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Type
fa: نوع

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: United Kingdom
fa: انگستان

en: United States of America
fa: ایالات متحدهٔ آمریکا

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Unknown List %s
fa: فهرست %s ناشناخته است

en: Unknown option %s
fa: گزینهٔ %s ناشناخته است

en: Updating devices...
fa: در حال به‌هنگام‌سازی دستگاه‌ها...

en: Updating hardware...
fa: در حال به‌هنگام‌سازی سخت‌افزار...

en: Updating profiles...
fa: در حال به‌هنگام‌سازی مجموعه تنظیمات...

en: Usage: %s
fa: طرز استفاده: %s

en: Use DHCP
fa: استفاده از DHCP

en: Use _Callback Control Protocol (CBCP)
fa: استفاده از قرار_داد کنترل Callback (CBCP)

en: Use _Channel Bundling
fa: استفاده از دسته‌بندی _کانال

en: Use ethernet device aliases
fa: استفاده از نامهای مستعار دستگاه اِترنت

en: Use this form to enter your T-Online account data.
fa: از این پرسش‌نامه برای وارد کردن اطلاعات حساب T-Online خود استفاده کنید.

en: Used to manipulate encryption or scrambling keys and encryption mode. To set the current encryption key in hex digits enter the key with 0x prepended as 0xXXXXXXXX.
fa: برای تغییر رمزنگاری یا درهم‌ریختن کلیدها و حالت رمزنگاری استفاده می‌شود. برای تنظیم کلید رمزنگاری فعلی در مبنای شانزده‌شانزدهی کلید را با پیشوند 0x وارد کنید مانند 0xXXXXXXXX.

en: Very High
fa: خیلی زیاد

en: Vietnam
fa: ویتنام

en: Waiting to connect to
fa: منتظر اتصال به

en: Waiting...
fa: در حال انتظار...

en: Wireless Device Configuration
fa: پیکربندی دستگاه بی‌سیم

en: Wireless connection
fa: اتصال بی‌سیم

en: You have made some changes in your configuration.
fa: شما در پیکربندی خود  تغییراتی داده‌اید.

en: You have selected the following information:
fa: شما اطلاعات زیر را انتخاب کرده‌اید:

en: You have to install the following packages, which are needed on your system!
fa: شما باید بسته‌های زیر را که مورد نیاز سیستمتان هستند نصب کنید!

en: You may configure IPsec tunnels and host to host connections here.
fa: می‌توانید تونل‌های IPsec و اتصالات میزبان به میزبان را در اینجا پیکربندی کنید.

en: You may configure network devices associated with physical hardware here.  Multiple logical devices can be associated with a single piece of hardware.
fa: می‌توانید سخت‌افزارهای شبکه‌ای‌ای را که به رایانه وصل شده در اینجا پیکربندی کنید. چندین دستگاه منطقی را می‌توان با یک قطعه سخت‌افزار ربط داد.

en: You may configure network hardware physically attached to the computer here.
fa: می‌توانید سخت‌افزارهای شبکه‌ای‌ای را که به رایانه وصل شده در اینجا پیکربندی کنید.

en: You may configure the system's hostname, domain, name servers, and search domain. Name servers are used to look up other hosts on the network.
fa: می‌توانید نام‌میزبان، کارگزارهای نام و جستجوی دامنهٔ سیستم را پیکربندی کنید. کارگزارهای نام برای پیدا کردن میزبان‌های دیگر در شبکه استفاده می‌شوند.

en: You may specify static computer hostname to IP address mappings here.  If DNS is in use, these settings will take precedence over any information it may provide.
fa: در این قسمت می‌توانید نگاشت‌های نام‌میزبان ثابت رایانه را به نشانی‌های آی‌پی مشخص کنید. اگر از DNS استفاده شود، این تنظیمات از هر اطلاعاتی که DNS عرضه کند پیشی خواهند گرفت.

en: You will now be guided through the setup of the IPsec connection.
fa: حالا موقع برپاسازی اتصال IPsec است.

en: _AC-name:
fa: _AC‐نام:

en: _Accumulate cost over multiple connections
fa: ا_نباشت هزینه برای اتصالات چندگانه

en: _Activate
fa: _فعال کردن

en: _Activate connection when computer starts
fa: _فعال کردن اتصال وقتی رایانه راه اندازی می‌شود

en: _Activate device when computer starts
fa: _فعال کردن دستگاه وقتی رایانه روشن می‌شود

en: _Adapter identifier:
fa: شناسای سا_زوارگر:

en: _Adapter:
fa: سازو_ارگر:

en: _Add...
fa: ا_ضافه کردن...

en: _Address:
fa: ن_شانی:

en: _Advanced
fa: _پیشرفته

en: _Alias:
fa: اسم _مستعار:

en: _Allow only above Dial-In Number
fa: ا_جازه دادن فقط شماره‌های بالای شمارهٔ شماره‌گیری بدرون

en: _Authentication:
fa: _تأیید هویت:

en: _Auto
fa: _خودکار

en: _Basic
fa: _پایه

en: _Baud rate:
fa: _نرخ Baud:

en: _Channel:
fa: کا_نال:

en: _Choose Provider...
fa: ا_نتخاب عرضه کننده...

en: _Compression
fa: _فشرده‌سازی

en: _Concurrent user number/suffix:
fa: _شماره/پیشوند کاربر همزمان:

en: _Configure...
fa: پی_کربندی...

en: _Cost
fa: _هزینه

en: _Deactivate
fa: _غیرفعال کردن

en: _Debug mode
fa: حالت اشکال‌_زدایی

en: _Delete
fa: _حذف

en: _Delete...
fa: _حذف...

en: _Device type:
fa: نوع _دستگاه:

en: _Device:
fa: د_ستگاه:

en: _Dial mode:
fa: حالت _شماره‌گیری:

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Edit...
fa: _ویرایش...

en: _Encapsulation mode:
fa: حالت کپس_ول‌سازی:

en: _Encryption key:
fa: کلید _رمزنگاری:

en: _Extra cost to start a connection:
fa: _هزینهٔ اضافی برای شروع یک اتصال:

en: _Flow control:
fa: _کنترل جریان:

en: _Gateway:
fa: _دروازه:

en: _General
fa: _عمومی

en: _Generate
fa: _تولید شود

en: _Hangup timeout:
fa: مدت وقفهٔ گ_ذاشتن گوشی:

en: _Hardware Address
fa: نشانی _سخت‌افزار

en: _Hardware Device
fa: دستگاه _سخت‌افزاری

en: _Hardware device
fa: دستگاه _سخت‌افزاری

en: _Hardware device:
fa: دستگاه _سخت‌افزاری:

en: _Hardware:
fa: _سخت‌افزار:

en: _High Security (Internet)
fa: امنیت _زیاد (اینترنت)

en: _Hostname:
fa: نام‌_میزبان:

en: _Hour
fa: _ساعت

en: _IO:
fa: ‏_IO:

en: _Info
fa: ا_طلاعات

en: _Key (use 0x for hex):
fa: _کلید (برای مبنای شانزده‌شانزدهی از 0x استفاده کنید):

en: _Login name:
fa: نام _ورود به سیستم:

en: _Low Security
fa: امنیت _کم

en: _MEM:
fa: ‏_MEM:

en: _Maximum idle time:
fa: _حداکثر مدت عاطل:

en: _Minute
fa: _دقیقه

en: _Mode:
fa: _حالت:

en: _Modem device:
fa: دستگاه _مودم:

en: _Monitor
fa: _پایشگر

en: _New...
fa: _جدید...

en: _Nickname:
fa: _لقب:

en: _Number of seconds in basic accounting unit:
fa: _تعداد ثانیه‌ها برای واحد حساب پایه:

en: _Options
fa: _گزینه‌ها

en: _PPP option:
fa: گز_ینهٔ PPP:

en: _Personal password:
fa: _گذرواژهٔ شخصی:

en: _Phone Number
fa: _شمارهٔ تلفن

en: _Phone number:
fa: شماره تل_فن:

en: _Primary DNS:
fa: _اولین DNS:

en: _Probe
fa: _وارسی

en: _Probe for Address
fa: _وارسی به دنبال نشانی

en: _Probe for Address...
fa: _وارسی برای نشانی...

en: _Profile
fa: _مجموعه تنظیمات

en: _Provider
fa: _عرضه کننده

en: _Provider name:
fa: نام _عرضه کننده:

en: _Route
fa: _مسیریابی

en: _Second
fa: _ثانیه

en: _Secondary DNS:
fa: _دومین DNS:

en: _Secure Device (LAN)
fa: دستگاه _امن (LAN)

en: _Service-name:
fa: نام _سرویس:

en: _Specified:
fa: مشخص _شده:

en: _Subnet mask:
fa: نقاب ز_یرشبکه:

en: _T-Online Account Setup
fa: _برپاسازی حساب T-Online

en: _Terminate connection when session closes
fa: _پایان دادن به اتصال وقتی نشست بسته می‌شود

en: _Tertiary DNS:
fa: _سومین DNS:

en: _Time
fa: _زمان

en: _Transmit rate:
fa: سرعت _مخابره:

en: _Use Callback
fa: _استفاده از Callback

en: _Use Hardware Address
fa: _استفاده از نشانی سخت‌افزاری

en: _Use synchronous PPP
fa: _استفاده از PPP همگام

en: _Use touch tone dialing
fa: ا_ستفاده از شماره‌گیری touch tone

en: _Wireless Settings
fa: تنظیمات _بی‌سیم

en: auto
fa: خودکار

en: clear existing list prior of importing
fa: پاک کردن فهرست موجود پیش از وارد کردن

en: click the right mouse button for properties
fa: برای ویژگی‌ها دکمهٔ راست موشی را بزنید

en: configured
fa: پیکربندی شده

en: dialup
fa: شماره‌گیری

en: encryption disabled
fa: رمزنگاری از کار افتاده است

en: export / import IPsec list
fa: ورود / صدور فهرست مجموعه تنظیمات

en: export / import device list (default)
fa: ورود / صدور فهرست دستگاه (پیش‌فرض)

en: export / import hardware list
fa: ورود / صدور فهرست سخت‌افزار

en: export / import profile list
fa: ورود / صدور فهرست مجموعه تنظیمات

en: export list (default)
fa: صادر کردن فهرست (پیش‌فرض)

en: import from file
fa: وارد کردن از پرونده

en: import list
fa: وارد کردن فهرست

en: in
fa: درون

en: inactive
fa: غیرفعال

en: manual
fa: دستی

en: none
fa: هیچ‌کدام

en: ok
fa: تأیید

en: out
fa: بیرون

en: raw IP
fa: آی‌پی خام

en: redhat network control - Properties
fa: کنترل شبکهٔ ردهت ‐ ویژگی‌ها

en: set the root directory
fa: تنظیم شاخهٔ ریشه

en: switch / activate profile
fa: تعویض / فعال‌سازی مجموعه تنظیمات

en: system
fa: سیستم

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose
fa: system-config-network - ابزار پیکربندی شبکه
    
    طرز استفاده: system-config-network -v --verbose

en: tr0
fa: ‏tr0

en: xDSL Configuration
fa: پیکربندی xDSL

en: xDSL connection
fa: اتصال xDSL
